Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama: Shqipëria nuk po qeveriset, krimi më keq se në '97-ën" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama: Shqipëria nuk po qeveriset, krimi më keq se në '97-ën" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rama: Shqipëria nuk po qeveriset, krimi më keq se në '97-ën"

2 posters

Shko poshtë

Rama: Shqipëria nuk po qeveriset, krimi më keq se në '97-ën" Empty Rama: Shqipëria nuk po qeveriset, krimi më keq se në '97-ën"

Mesazh nga WebMaster Tue 21 Aug 2012 - 6:34

Rama: Shqipëria nuk po qeveriset, krimi më keq se në '97-ën" 1344514114-Rama_Edi

Shqipëria nuk qeveriset, krimi bën ç’të dojë, teksa qeveria merret me grabitjen e vendit e kryeministri të vetmen punë ka të shajë e shpifë për opozitën.

Këto janë deklaratat e kryetarit të Partisë Socialiste, Edi Rama, i cili ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Fushën e Aviacionit mbrëmjen e djeshme, ku mbeti e vrarë gjatë grabitjes në rrugë 37-vjeçarja, Fatbardha Tafa dhe u plagos motra e saj. Rama nëpërmjet rrjetit social Twitter ka akuzuar kryeministrin, se nuk po qeveris vendin, i cili është përfshirë nga krimi dhe rendi po mungon.

Më tej Rama shprehet se, “kurrë më keq se sot s'ka qenë gjendja e rendit publik në Shqipëri prej vitit 1997 dhe kurrë më shumë s’ka pasur korrupsion e krim, ndaj duhet Rilindje".

Mësohet se Fatbardha Tafa së bashku me motrën dhe dy fëmijët, ishin duke ecur në rrugën dytësorë të Fushës së Aviacionit, ku dy persona të cilët po qarkullonin me motor, kanë tentuar për t’i vjedhur bizhuteritë.

Dyshohet se viktima dhe motra e saj, kanë bërë rezistencë me autorët, të cilët më pas e kanë goditur me armë të ftohtë, thikë 37-vjeçaren, duke gjetur vdekjen e menjëhershme ndërsa kanë plagosur motrën e saj.

Në shpërblim të personave të cilët do ndihmojnë në identifikimin e autorëve policia e kryeqytetit ka vënë nj shpërblim prej 10 mijë euro, për denoncuesin duke i ruajtur anonimatin

Burimi temes shqiperia.com
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rama: Shqipëria nuk po qeveriset, krimi më keq se në '97-ën" Empty Re: Rama: Shqipëria nuk po qeveriset, krimi më keq se në '97-ën"

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 1:12

"pa merak se edhe ti ma keq se berisha je vetem doni me perfitu ne kurriz te popullit sdoni te beni gje tjeter

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi