Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama: Me këto zgjedhje fitoi Shqipëria  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama: Me këto zgjedhje fitoi Shqipëria  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rama: Me këto zgjedhje fitoi Shqipëria

2 posters

Shko poshtë

Rama: Me këto zgjedhje fitoi Shqipëria  Empty Rama: Me këto zgjedhje fitoi Shqipëria

Mesazh nga WebMaster Tue 25 Jun 2013 - 7:32

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, në daljen e parë publike për ditën e sotme deklaroi se me këto zgjedhje ka fituar Shqipëria. 

"Për mua personalisht ky nuk eshte triumfi i disave kunder disave, por ky eshte triumfi i sovranit qe ndau me këto zgjedhje Shqipërine nga historia e proceseve zgjedhore të manipuluara dhe të deformuara që e njollosën keq imazhin e vendit tonë", tha Rama.

Duke folur nga selia e PS-së, së bashku me Sekretarin e Internacionales Socialiste, Luis Ajala, Rama kërkoi nga skuadrat numëruese të së djathtës që të bashkëpunojnë për përfundimin e procesit të numërimit. 

"Ky është një moment i rëndësishëm për Shqipërinë dhe të gjithë socialistët.Do doja t'i dërgoja ngushëllime të
gjithë atyre që u prekën nga incidenti i Laçit", tha Ajala.

Zyrtari i lartë socialist uroi si kreun e PS-së Rama ashtu edhe kreun e LSI-së, Ilir Meta dhe shprehu besimin se të dy së bashku do të krijojnë një vizion të ri. / Top Channel

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rama: Me këto zgjedhje fitoi Shqipëria  Empty Re: Rama: Me këto zgjedhje fitoi Shqipëria

Mesazh nga Darius Tue 25 Jun 2013 - 9:34

Fitoi Pedofili nevrikuu
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi