Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 14 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Një Dedikim..

Faqja 14 e 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr prej Mon 20 Sep 2010 - 6:58

First topic message reminder :

kopjen tem ki me kerku, po von ka me tu kujtu, origjinalen e pate, po zdite me e dashuru.....
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela prej Fri 21 Dec 2012 - 1:09

Ailin shkruajti:te dua se sme mere me njeri me 4 cilimij [You must be registered and logged in to see this image.]
nese ke 4 ciliminj sja ke nevojen askujt,,,te te rrojne,,, ninanona
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Fri 21 Dec 2012 - 2:39

Atij ja dedikoj kete kenge

Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga il conte prej Fri 21 Dec 2012 - 9:30

Do të ikësh ??? . . . Vazhdo . . . Se Ndoshta u Bëra I Tepërt Me Fjalët Që Përsërita . . . Ndoshta u bëra I Tepërt Me Dashurinë Që të Dhurova . . . Do Mësohem Të Jetoj Edhe Pa ty . . . Por Mos Harro Se BoTa sillet rreth diçka-je . . . Por ajo "Diçka" nuk je ti . . . Në valixhen E Përgatitjeve Të Tua Merr Me Vete Gjithçka . . . Çdo Kujtim . . . Çast Të Bukur . . . Momentet Që Të Dhashë e Më Dhe . .
. Mos e Vrit Mendjen Nëse Do Mërzitem . . . Jam Mësuar Me Ty . . . Egoizmin tënd . . . Zhgënjimet që më dhe . . . Ti vetëm ik . . . As unë Nuk Duroj Dot Më . . . U Lodha Duke Dashur Për Dy . . . Duke Sakrifikuar Për Një Të Ashtuquajtur "Dashuri" Që Dështoi Pa Nisur Akoma . . . Ik Dhe Mos Harro Të Mbyllësh Portën e Zemrës Që Të Mos Kesh Më Rast Të Shohësh Ndonjë Fije Shprese . . . Dhe Kujto : " Ndoshta Do të të Duan Më Shumë Se Unë . . . Por Kurrë . . . Askush Nuk Do Të Të Durojë Siç Të Durova Unë . . . Askush Nuk Do Të të Vlerësojë Siç e Bëra Unë " . . . Ik . . . Asnjë Fjalë Mos Thuaj . . . As Përshëndetje . . . As Ndonjë Nga Ato "Moralet" e Tua Të Zakonshme . . . As Mendimin Tënd Nuk e Dua . . . E Di Vetë Sa Vlej . . . Por ti Vetëm Vazhdo . . . Ik . . . Sepse Vetëm Këtë di të Bësh
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Fri 21 Dec 2012 - 12:51

Koha po kalon e vuajtjet e mia gjithnje vien duke u shtuar.Po mundohem te shkruaj ca fjal po duart mesi po me punojn,zemra me thot qe te shkruaj e buza me dridhet me pikllim PSE?
I Kujtoj ato ditë te bukura te lumtura qe i kemi kaluar se bashku a i harrove te gjitha! Isha e lumtur krenare per ty qe te dashuroja marrezisht.Ndoshta jam fajtore per te gjitha,te kushtova jeten time sikur te mos kisha askend tjeter ne ket jete.Me brengos c'do fjale e jotja,c'do sjellje e pa fuqishme c'do pikllim.Permblidhe veten e thuaj mos po gaboj..Nje dite do te pendohesh por dije mire qe atëhere eshte shum vone..Behu i fort te keqen e te miren me thuaj ne sy se paku te me mbeten kujtime te mira...Te lutem me beson TE DUA.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga asja1 prej Sat 22 Dec 2012 - 15:56

Nuk dua te shkruaj per ty… Dua te jetoj me ty… Dua te te ndjej ty....Dua te te prek ty… Dua te shijoj puthjen tende te mengjesit… Dua te degjoj peshperimat e tua tek veshi im… Dua te shtrengoj doren tende… Dua te te perqafoj ty… Nuk dua te enderroj per ty… Dua te te kem ty… Te te shtrengoj fort pas kraheve te mi… Te ndjej rrahjet e zemres tende… Te ndjej frymemarrjen tende… Dua te ndjej ty… Nuk dua te jemi Une dhe Ty… Dua te jemi Ne… Nje shpirt… Nje bote… Nje trup… Nje motiv… Dua te me duash Ti… Dua te te dua Ty.........TE DUA PUCC
asja1
asja1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne kthetrat e vetmise dhe mes zjarrit te dashurise
Postime Postime : 10
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2012
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : voleyball & turizem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Sat 22 Dec 2012 - 23:23

Të jetosh çdo çast kur një pjesë e qenies tënde jeton larg dhe aq më keqë kur e di që s'të përket aspak. E ç'rëndësi ka për mua, veç ekzistencës tënde. Vetëm njëherë të jem me ty të qëndroja një minutë, atëherë e kisha lutur Zotin që të vjenë dhe le të më merr në atë botën
tjetër, sepse asaj bote i takoj pa ty !!!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni prej Fri 28 Dec 2012 - 13:16

Do te doja te me telefonoje sonte. Ti e di une nuk mundem kurre... Do te doja vetem te rrije ne heshtje e te me degjoje, kam mijera fjale per te te thene. Dua te tregoj gjithcka qe me ka ndodhur, sikur ta dije sa dite te veshtira kam kaluar. Do doja te kishe durimin te me degjoje, te me degjoje e t'me thoje se mjafton nje fjale e imja dhe ti do jesh ketu me mua, per te me mbajtur prej dore, per te me perqafuar e per tu kujdesur per c'do pjesez enderre te thyer keto kohe. Mund edhe te mos besh asgje, por une te dua ketu, jo domosdosshmerisht fizikisht, por ketu me zemer, duke me menduar, duke me qendruar prane me mendime. Te dua ketu, edhe nje here me shume, ose ndoshta per te vetmen here ne jeten tende. Te dua ketu te me degjosh edhe nje here. Dua te me flasesh, ose thjesht te rrish ne heshtje e te me degjosh. Kam nevoje per dike qe te me degjoj, jo dike dosido...por per ty.!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Sat 29 Dec 2012 - 3:25

U jam mirënjohës të gjithë atyre që më kanë thënë "JO", sepse falë tyre ia dola mbanë vetë..!!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga fioll prej Sat 29 Dec 2012 - 3:27

Kur dicka vdes, gjeja me e mire qe mund te besh eshte ta varrosesh, e jo te qash per te ... ;)
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni prej Sat 29 Dec 2012 - 12:15

Ti mund te me fajsosh per shum gjera, por kurre nuk mund te me fajsosh se isha une fajtori i ndarjes tone. Ishe ti, sjellja jote qe smund ta duroja me. Nuk mund te me thuash tani se nuk te desha kurre, kur ti e din sa her kam falur gabimet e tua e serisht i perserisje! Mund te mendosh c'te duash, fundja nuk mund te mbulosh fajet e tua me gabimet e mia te vogla. Ti e din une nuk isha si te tjeret, kurre nuk te kerkoja pa e ber ti, ok jam sjell dhe keq, por nuk kam genjyer ashtu si ti. E ti mendon se kjo eshte dashuri. Nuk mund ta genjesh dike qe don. Ti mund te nxjerresh me mijra versione per situaten tone por ne c'do aspekt po ta shohesh ti je ajo qe ke faj. E sot fajin ma ke hedhur mua se ne ate llogjiken tende idjote mendon se dikush largohet nese nuk te don. Por jo, dashuria per dike ndonjeher nuk esht e mjaftueshme. Ndonjeher ajo nuk mjafton per te qendruar me dike. E kur gjithcka te behet e padurueshme thjesht largohesh dhe pse e din qe e do... Por ajo smund ta kuptoje! Ndoshta nuk esht mesuar nga njerezit qe e braktisin. Por une nuk e braktisa, thjesht i dhash ate c'fare meritonte. Shpresoj vetem qe nje dite te kuptoj qe e doja vertete... Vetem kaq...!!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Sat 29 Dec 2012 - 12:30

Kurrë mos tento të thyesh premtimin,besimin,Lidhjen dhe zemrën,,sepse nëse thyen keto vërtet nuk bëjnë zhurmë,por dhëmbin shumë..


Edituar për herë të fundit nga Neta E në Sat 29 Dec 2012 - 12:41, edituar 1 herë gjithsej
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni prej Sat 29 Dec 2012 - 12:36

Dedikuar Ati...

Duaje shume... Mos e lendo! Perqafoje fort! Beje te ndjeje tek ti dashurine qe une kurre s'munda t'ia jepja...
Buzeqeshi kur te flet. Puthe embel. Mos e braktis per askend ne bote!
Ajo mund te mos jete perfekt. As ti nuk je! Por se bashku...do jeni cifti me i bukur.
Mbase nuk do te te shkruaje poezi, mbase nuk do te te dergoje lule...por do te te jape dicka nga vetja (zemren) qe e di shume mire se mund t'ia thyesh... (sic bera une).
Por ti mos bej ate gabim.
Ajo eshte nje vajz e brishte. Mos u perpiq ta ndryshosh! (sic desha te bej une).
Bertiti kur te nervozon, por mos i kerko ndarjen... Do t'ia vrasesh ndjenjat...ashtu sic ia vrava une...
Thuaji qe te mungon kur nuk e ke prane. Beja te ditur qe eshte gjithcka per ty.
VAJZAT PERFEKTE NUK EKZISTOJNE! POR ESHTE GJITHMONE NJE VAJZE QE ESHTE PERFEKTE PER TY...

Beje te gjeje tek ti, djalin qe ajo enderron...
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Sat 29 Dec 2012 - 12:42

Shkencëtarët nga Universiteti Concordia në Montreal, kanë ardhë në një përfundim se dashuria ‘jeton’ në pjesën e trurit, në të cilën pjesë jetojnë edhe ‘nxitësit’ për alkool, bixhoz dhe narkotikë.Shkencëtarët kanë vërtetuar se dashuria fshihet në tru, e jo në zemër, ashtu siç mendojnë shumica e njerëzve.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Petriti prej Sun 30 Dec 2012 - 1:23

hahah, interesante!! por une jame kunder ktyre shkenctareve :P
por edhe atyre qe kane thene kete nuk ua heq te drejten!
sepse: dashuria do te thote, te duash edhe te mendosh!
te mendosh [dmth te me tru] te duash [ me zemer]
Petriti
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Shkenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Sun 30 Dec 2012 - 3:07

As une se besoj,por mbase kan thene shkenctaret kshu,po e Le me kete hahaha
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi prej Sun 30 Dec 2012 - 3:28

[You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Sun 30 Dec 2012 - 4:20

Te dua me shume se nje jete te tere
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Malsori prej Sun 30 Dec 2012 - 4:50

qdo here qka kesh thuhet e vesh
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Xhan prej Sun 30 Dec 2012 - 4:53

kush bane nuk qane e qeshur
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Malsori prej Sun 30 Dec 2012 - 5:02

Ai që s'tutet me fjalë, s'tutet as me pushkë
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga fioll prej Sun 30 Dec 2012 - 7:09


Kamë menduar për jetën time pa ty. Kamë njohur frikën shumë e shumë herë. Në ato momente mendja ime është zhytur në një errësirë të paprovuar që nuk kishte as fundë e as fillimë. Kamë menduar për ditën dhe natën që gjithëmonë ndjekin njëra-tjetrën por asnjëherë nuk takohen. Sa shumë ngjan me ne!! Kamë menduar për hënën dhe diellin që nuk takohen kurrë, dhe e shfaqin dashurinë e tyre vetëm në një "eklips".

Me 5 shkronja të thashe gjënë më të madhe në botë! "TË DUA"
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Mon 31 Dec 2012 - 14:04

Keto momente rri zgjuar dhe mendoj per ty,me mungon shume zemra ime..S'a shume do doja qe te uroja per se afermi vitin e ri,e te hidhem ne perqafimin tend,e te te puthe pa pushim,por ja qe fatkeqsisht mijra kilometra na ndajn,por eshte dashuria ajo qe na bashkon gjithmone..GEZUAR per ty,shume fat,mbarsi dhe s'a me shume dashuri....TE DUA
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga bobi 10 prej Tue 1 Jan 2013 - 9:37

nje dedikim

bla bla bla
t'du thum
je yv yv yv
te du sonte :P
pa ty s'jetoj hihihi

Po iki te fle gjum se neser me pret mesuesja ,edhe ne te klases se pare jemi shembullore nxenes :45477: agdenbaka


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster prej Tue 1 Jan 2013 - 9:42

Sheshe bobo me ben me tulp ore muve kur mi thu keto gjona Një Dedikim.. - Faqe 14 2322649856 je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga bobi 10 prej Tue 1 Jan 2013 - 9:47

KleaLove shkruajti:Sheshe bobo me ben me tulp ore muve kur mi thu keto gjona Një Dedikim.. - Faqe 14 2322649856 je farewww

Ti je goc e rrit,por kam bashkmoshataret une ketu hihihi hihihi hihihi hihihi


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster prej Tue 1 Jan 2013 - 9:51

hihihi haahahaha jam glue un hahaha sjam cuce hahahahaha hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga bobi 10 prej Tue 1 Jan 2013 - 10:07

KleaLove shkruajti: hihihi haahahaha jam glue un hahaha sjam cuce hahahahaha hihihi
Une sot te pashe,e boboboboo si me dukeshe eeww eeww eeww eeww


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi prej Tue 1 Jan 2013 - 10:09

data 1/01/2013 ora 12.01 dhe eshte nje moment urimesh dhe pershendetjesh per momentin ndjeva qe me mungoje ti nje mungese fizike jotja se mendore je ngulur fort ne mendjen time dhe gjithmone te mendoj me vjen ne mendje te te them se je shume larg dhe shume kilometra aq sa un ty te dua dhe te kam ne zemer .... te dua po te them dhe tani
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga fioll prej Tue 1 Jan 2013 - 11:40

Ka raste kur mar celularin ne dore dhe dua te te shkruaj ty. Por cfare te te shkruaj? Mendimi i pare eshte "Te dua! Me mungon." E fshi. Do ishte nje budallallik te ta dergoja kaq vone,apo jo? "A mund te flasim?" "guxoj" perseri. E fshi perseri. Do te ishte nje budallallik te te shqetesoja tani. Ti do jesh me ate,ndoshta do jeni diku bashke,ose ndoshta duke folur me te. Ku i dihet.
"Ckemi....!" T'ja dergoj? Si thoni?
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster prej Tue 1 Jan 2013 - 11:43

bobi 10 shkruajti:
KleaLove shkruajti: hihihi haahahaha jam glue un hahaha sjam cuce hahahahaha hihihi
Une sot te pashe,e boboboboo si me dukeshe eeww eeww eeww eeww

He ore si me shihje amon o pilti ime o zemla ec te puf pak amon se me ka mor mali muve pel ty hahaha je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga fioll prej Tue 1 Jan 2013 - 18:37

Per ty hedh fjlaet e mia ketu duke shprehur ndjenjen time ne fjale pa mbarim.Ti hape nje porte e cila ish kyqyr ne dryrin e lart,aty ku brenda ruhej nje lule qe akoma nuk kishte arritur te thithte ajrin e paster te kesaj bote.E pikerisht kjo lula isha un.Dhe ja ashtu papritmas ti erdhe nje dite trokite ne porten time.Trokite me nje fjal bindese "Te Dua" , me nje fjale qe lesjoi rreze ngrohese mbi mua,mbi ty.
Pranova gjithqka por me me vlere te ishte ndjenja jote,syte e tu qe me mbeshtollen prane vetes si nje oqean gllaberues.Tani jam i lumtur se gjeta shpresen time per te jetuar.Gjeta ate qka mund ta quaj jete,mund ta quaj lumturi.Tani po e mbyll duke i permbledhur fjalet,mendimet,endrrat ne sirtarin e nje dashurie qe arriti perfundimin e gjithqkaje...

Të Dua sa Toka qiellin,te dua sa nata henen,te dua sa njeriu diellin dhe sa peshku detin...:$
Per ty jetoj per ty enderroj,pa ty as qe mendoj jeten ta vazhdoj.Kur jam pa ty e ndiej veten te humbur ne kujtime te bukura qe i kam me ty.O shpirt nuk mundem pa ty,me beso o bote,E kam njeriun qe me bene te lumtur,dua te jem gjithmon pran tij,te ndaj jeten me te,ti ndajm qastet e gezimit si dhe te hidherimit...
Bindu o ylli qe me bën drite ne kete erresire shpirterore,bindu se shume te dua dhe se vetem ti me ben te jetoj,ti je fryma qe mua me nevojitet per te jetuar...
Më Mungon Shume O engjull i perendis,Oj Drita e Syve Te Mi, Të Dua Pa Massss..
...
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Wed 2 Jan 2013 - 8:47

E di cdo te thote te kesh large dike? Te mendosh 24 ore, cfare bene, te kesh frike mos i ndodh diqka,te lutesh per te qdo moment, te rrish neteve pa gjum, duke enderruar te ardhmen me te, t'a presesh,t'a perqafoj, t'a puthe, e t'a ndjej! Nuk e din cdo te thote t'a duash, e te na ndajn kilometrat. Të Dua! ♥
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Malsori prej Wed 2 Jan 2013 - 8:52

Zgjohem ne mengjes mendoj vetem per ty, Bi per te fjetur te enderroj vetem ty, dal te shetis te perfytyroj vetem ty. Pastaj mar te mesoj por prap mbi shkronja vetem emrin tend lexoj! Por i madh eshte zoti, dhe do me ndihmoj o do jem pergjithmon vetem me ty, o me sdo te jetoj!!!.
Hape zemrën dhe kujto
hape dritarën dhe shiko
hape letrën dhe lexo
të kam në zemër
mos haroooo
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Xhan prej Wed 2 Jan 2013 - 8:55

~Çfare eshte nje femer??

Nje femer eshte gjeja me e bukur qe Zoti ka krijuar. . .
Kompromisi i saj fillon qe ne moshe te re. . .
Ajo sakrifikon çokollatat e saja per vellane e saj. . .
Me vone ajo sakrifikon dashurine e saj veç per te pare familjen e saj te lumtur. . .
Sakrifikon veten e saj per burrin dhe femijet. . .
Dhe ne fund jeta e saj mbaron duke sakrifikuar veten per lumturine e te tjereve. . .
Eshte krijesa e Zotit me te cilen askush nuk mund te krahasohet. . .!!
Respekto çdo vajze/grua ne jeten tende. Ti nuk e di çfare ajo sakrifikon per Ty
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Wed 2 Jan 2013 - 8:58

Hyre ne zemren time ne maje te gishtave, pa trokitur...Hape deren dhe pa kerkuar leje u shtrive mbi nje shtrat me trendafila...Dhe une...pa te kerkuar leje...E mbylla ate dere e mora ate çeles dhe e hodha tutje...
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Malsori prej Wed 2 Jan 2013 - 9:03

Nen heshtjen e nates per ty po mendoj
jan ca fjal shpirti qe ne ket flet per ty po i shenoj
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga bobi 10 prej Thu 3 Jan 2013 - 1:35

[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi prej Thu 3 Jan 2013 - 2:24

per nje femer .... mos harro se deri dje vishje galloshe llastiku dhe sot na vesh taka mos harro se deri dje buzet i lyeje me boje druri dhe sot na perdor buz kuq hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E prej Thu 3 Jan 2013 - 2:25

S'a kam qesh me kete dedikimin tend o Maks [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster prej Thu 3 Jan 2013 - 2:51

Kam dashuruar ne menyren me te cmendur te mundshme,
kam dashuruar aq fort saqe do isha e gatshme t'i jepja dhe jeten...
E di fjalet thojne qe mbeten thjesht fjale..por nuk eshte keshtu
Ai ishte arsyeja pse cdo dite zgjohesha plot lumturi.
E si zgjohem sot?
E lodhur, asgje s'me entuziazmon.
Mbremjet mbylleshin ne menyren me perfekte te mundshme,
e di prefeksioni nuk ka fund...
Por mjaftonte zeri i tj, qe nata ime te behej perfekte.
Netet pa te?
E tani qe nuk eshte me mua?
Netet mbyllen me lot, me kujtime, me endrra, me pikpyetje te medha.
Ishte gjithcka doja...
ishte i embli im, i miri im, nen perqafimet e tij harroja boten,
largonte cdo frike nga une.
Fliste shume pa fund por gjithmon me zemer,
sa per fjalet ishte fjalpak.
Xhelozi im qe asnjehere nuk e pranonte qe ishte i tille,
por qe pelqente t'me therriste xhelozja ime [smile_1].
Nevriku im, qe bertiste shume here dhe ashtu i zemruar me perqafonte.
Nuk e din se sa m'ka marr malli, shkruaj keto fjale dhe me vjen te qaj dhe te qesh njekohesisht.
Lumturia ime faleminderit qe me fale kaq shume nga vetja,
me kushtove kohen, me fale dashurin tende pa kushte,
Faleminderit per cdo dite te bukur.
Te dua dhe s'dua te shtoj me shume...te dua....te dua ...te dua pergjithmone.......


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 14 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 14 e 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi