Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hej zemer - Faqe 19 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hej zemer - Faqe 19 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hej zemer

+24
WebMaster
Petriti
Ailin
EMI
Sergio
fioll
LaDescarada
bobi 10
Arian 123
bekimi
Lazdrane
il conte
Neta E
pexha
Labja
Malsori
Xhan
Samuela
Alberti
Sasha
Oni
Arabela
Maksi
Anakonda
28 posters

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Hej zemer

Mesazh nga Anakonda Thu 25 Oct 2012 - 20:09

First topic message reminder :

Dashuria nuk eshte e kote
Fillon me nje puthje dhe mbaron me nje lot.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga kasperi Sat 12 Jan 2013 - 2:33

Hej zemer eja te degjojme muzike se bashku[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Jan 2013 - 9:30

Po vdes nga malli hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Neta E Sat 12 Jan 2013 - 22:38

E kam te veshtire qe te mesohem pa prezencen tende
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Petriti Tue 15 Jan 2013 - 0:54

Neta E shkruajti:E kam te veshtire qe te mesohem pa prezencen tende

Jeta eshte e bukur! jeta vazhdon, me apo pa te! kjo jo vetem per ty, por per mua apo per kedo!
Petriti
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shkenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Malsori Tue 15 Jan 2013 - 1:54

Kom kryer shkoll e Fakultet
di me fol gramatiken mos vet
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga fioll Tue 15 Jan 2013 - 2:18

tash jam ke vendi
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga WebMaster Tue 15 Jan 2013 - 2:47

Hej zemer mos gjuaj me themer hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Darius Thu 17 Jan 2013 - 12:17

Te dua pa fund [smile_1]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Malsori Thu 17 Jan 2013 - 12:22

Mos me le vetem
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Neta E Fri 18 Jan 2013 - 2:01

Petriti shkruajti:
Neta E shkruajti:E kam te veshtire qe te mesohem pa prezencen tende

Jeta eshte e bukur! jeta vazhdon, me apo pa te! kjo jo vetem per ty, por per mua apo per kedo!
Po po sigurisht Petrit,por dashuri reale s'kam une,e kisha per nje mik forumi,atij ja dedikova kete postimin
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Alberti Fri 18 Jan 2013 - 5:54

Hej zemer ku je?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Neta E Fri 18 Jan 2013 - 9:40

Pse s'je me mua
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga kasperi Fri 18 Jan 2013 - 9:53

Hej zemer mos rri e vetmuar.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 0:19

Nuk te dua,por me pelqen
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Oni Thu 24 Jan 2013 - 12:35

Jemi nen te njejtin qiell . . .
Por kjo nuk eshte aspak ngushelluese , jo kur ti je me dike tjeter nen te njejten çati !
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Neta E Thu 24 Jan 2013 - 12:49

Jam ketu Ku me ke lene. Te pres aty ku te percolla Te deshta edhe atehere kur s"te njoha Te ruaj edhe tash edhe pse je LARG
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Oni Thu 24 Jan 2013 - 12:50

Sa per ta ditur, ti nuk je aq e lehte per tu harruar. . .
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Neta E Thu 24 Jan 2013 - 12:53

Do të doja të të puthja të paktën në ëndërr...të të puthja shummm,por qfar tju bëj syve që nuk kan gjum...Do të doja të vdisja të më mbuloj ky dhe...por si të shkoj në atë bot,kur ti aty nuk je
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga LaDescarada Sun 27 Jan 2013 - 2:28

Ka mbaru loja jote
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 9:12

Plasen te tjeret qe na shohin bashke [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 9:23

Ec te rroki pakkkkkkkkkkk hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 9:26

S'a bukur jane njerezit nga jasht,por t'i shikosh ne brendesi jane shume te kalbur [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 9:31

Mos harro kurr se sa te dua un ty hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 9:47

T'i ishe,je dhe do te mbetesh gjithnje engjelli im i preferuar
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:42

──██────(▒)(▒)
──██───(▒)(♥)(▒)
─▄██▄▄█─(▒)(▒)

─── ▄███▄
──███─███─(▒)(▒)
──▀██▄██▀(▒)(♥)(▒)
────███───(▒)(▒)

─────── ▀██─██▀
──────── ██─██─(▒)(▒)
──────── ▀█▄█▀(▒)(♥)(▒)
──────────▀───(▒)(▒)

────────────██▀▀▀█
──(▒)(▒)──────██▄█──(▒)(▒)
─(▒)(♥)(▒)─────██▀█─(▒)(♥)(▒)
──(▒)(▒)──────██▄▄▄█(▒)(▒)

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga kasperi Wed 22 May 2013 - 0:10

Hej zemer,ketu jam, por ku je ti?
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 5:14

Kur nje Dashuri mbaron Nje nga te Dy vuan' , Nqs nuk vuan asnje , Nuk ka filluar kurre , Nese vuajn te dy nuk ka Mbaruar...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga LaDescarada Wed 22 Jan 2014 - 11:01

ne mendje te kam
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Anakonda Sun 9 Feb 2014 - 22:12

Nga një puthje në tjetrën marr kohë të shoh fytyrën tende.
Më duhet të fiksoj në memorje atë që do jet përgjithmonë shijimi im i parë i parajsës!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga dajti modh Mon 10 Feb 2014 - 6:16

Anakonda shkruajti: Kur nje Dashuri mbaron Nje nga te Dy vuan' , Nqs nuk vuan asnje , Nuk ka filluar kurre , Nese vuajn te dy nuk ka Mbaruar....
Me pelqen kjo thenie.
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Anakonda Mon 10 Feb 2014 - 9:45

dashuria eshte e durueshme dhe e sjellshme,dashuria nuk eshte xheloze as mendjemadhe,as krenare as egoiste,as zemerake.Dashuria nuk llogarit gabimet;dashuria nuk kenaqet nga e keqja,por nga e verteta.Dashuria nuk heq dore kurre nga;besimi,shpresa,durimi.Jane te pashtershme.Dashuria eshte e perjetshme.Dashuria pa lot nuk eshte dashuri.Nuk mund te besh dike te dashuroje.E tera qe mund te besh eshte te jesh dikush qe ai/ajo te dashuroje.Ai qe ka dashuri,gjithmone ka dicka per te dhene;lemoshe meshire,keshille,ngushullim,durim,shfajesim.Dashuria e persosur e perjashton friken!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga dajti modh Tue 11 Feb 2014 - 5:53

Ku je ????
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Anakonda Wed 12 Feb 2014 - 3:17

ME FAL ndoshta te kam bezdisur
shum, por zemer kjo ndodh se te
dua shummm.
ME FAL qe te kam merzitur me
xhelozit e mia
, por o jet kjo eshte dashuria.
ME FAL nese ne disa raste nuk kam
pasur besim, por kjo ndodh se te
dua shpirti I'm
. ME FAL qe te dua shum
por ctè bej ndjenjat me rrjedhin
lum.
Me keto vargje poezin po e mbaroj.
Po te them dhe nje fjal te fundit
"ME GJITH SHPIRT TE DASHUROJ"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zemer - Faqe 19 Empty Re: Hej zemer

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi