Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuri e shëndoshë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuri e shëndoshë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashuri e shëndoshë

2 posters

Shko poshtë

Dashuri e shëndoshë Empty Dashuri e shëndoshë

Mesazh nga Esba Tue 4 Dec 2012 - 0:48

Nëse mendojmë se vështirë është te jesh i vetëm, duhet ta dimë se nganjëherë është edhe me vështirë te jemi ne një lidhje dashurie!

Nganjëherë duket mision i pamundur te gjejmë dikë, i cili apo e cila është krijuar për ne dhe qe do te mendoj te njëjtën gjë për ne. Megjithatë, kur ndodhë një gjë e tillë, atëherë ngazëllimi nuk ka fund dhe asgjë tjetër nuk na duket e rëndësishme. Është gjë normale qe bota te na duket një ultësirë e pafund dhe pa kurrfarë pengese ne fillim te çdo lidhje por me kalimin e kohës vërejmë se jeta është plotë batica dhe zbatica.
Sido qe te jetë shumë nga ne ’’verbohemi’’ dhe nuk e vërejmë se jemi ne dashuri me personin e gabuar, apo ndoshta ne jemi personi i gabuar. Është shume vështirë te dashurojmë dikë, i cili nuk e do as veten e tij/saj apo te na dashuroj dikush kur ne nuk e duam as veten. Nëse partneret janë ne një lidhje dashurie dhe luftojnë për vet respekt atëherë ka gjasa qe ajo lidhje te ketë probleme te theksuara. Nga kjo vërejmë se dashurisë duhet kontribuar te dy partneret ne mënyrë te kujdesshme. Ne dashuri me nuk jemi vetëm dhe duhet pasur kujdes hapat qe marrim, dashurin duhet ujitur te dy partnerët...........

Shtrohet pyetja se cilet jane faktoret qe e bëjn një lidhje dashurisë te jetë e shëndoshe?:cheer::cheer:

Ketu eshte puna te mos verbohesh, sepse ateher nuk e shikon realitetin dhe mundesia per nje dashuri te shendoshe eshte e vogel
:(
[You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e shëndoshë Empty Re: Dashuri e shëndoshë

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:49

hjmmmmmm tem interesante

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi