Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pres puthje nga... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pres puthje nga... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pres puthje nga...

+22
Labja
Leo_uk
Binni
Gjilanasi
kasperi
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
EMI
valtori
Malsori
Lazdrane
WebMaster
Arabela
GocaOgel
Neta E
il conte
bobi 10
Maksi
Arian 123
bekimi
Erion N
Xhan
26 posters

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Fri 7 Dec 2012 - 10:01

First topic message reminder :

iihhaa. iihhaa.

une spo pres nga askush hiq hhearts
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 0:30

nga mbar bota :p
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Neta E Sat 8 Dec 2012 - 0:48

il conte shkruajti:Aldino ja jep nje puthje Laksit...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 1:04

nga ata qe pom lusin sot puthnem te gjith hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Neta E Sat 8 Dec 2012 - 1:17

X personi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 1:19

nga shum bre nga shum por un spo du cscscs
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Neta E Sat 8 Dec 2012 - 1:25

Neta shkruajti:X personi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga il conte Sat 8 Dec 2012 - 1:28

Xhan shkruajti:nga mbar bota :p


Sa zemermire je moj Xhan....po vazhdove keshtu do ngelesh beqare....vendos per nje ...jo me gjithe boten... je farewww je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 1:30

il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:nga mbar bota :p


Sa zemermire je moj Xhan....po vazhdove keshtu do ngelesh beqare....vendos per nje ...jo me gjithe boten... je farewww je farewww je farewww je farewww
hihihi hihihi hihihi Aldo qa me bo PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga il conte Sat 8 Dec 2012 - 1:33

Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:nga mbar bota :p


Sa zemermire je moj Xhan....po vazhdove keshtu do ngelesh beqare....vendos per nje ...jo me gjithe boten... je farewww je farewww je farewww je farewww
hihihi hihihi hihihi Aldo qa me bo PUCC


Vendos e puth vetem nje...maksimumi dy tre ..po jo te gjithe.... je farewww je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 1:34

il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:nga mbar bota :p


Sa zemermire je moj Xhan....po vazhdove keshtu do ngelesh beqare....vendos per nje ...jo me gjithe boten... je farewww je farewww je farewww je farewww
hihihi hihihi hihihi Aldo qa me bo PUCC


Vendos e puth vetem nje...maksimumi dy tre ..po jo te gjithe.... je farewww je farewww je farewww je farewww

hihihi hihihi hihihi ani se mjaftushen qenka , pot puth ty tasht Aldo kizz
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga il conte Sat 8 Dec 2012 - 1:37

Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:nga mbar bota :p


Sa zemermire je moj Xhan....po vazhdove keshtu do ngelesh beqare....vendos per nje ...jo me gjithe boten... je farewww je farewww je farewww je farewww
hihihi hihihi hihihi Aldo qa me bo PUCC


Vendos e puth vetem nje...maksimumi dy tre ..po jo te gjithe.... je farewww je farewww je farewww je farewww

hihihi hihihi hihihi ani se mjaftushen qenka , pot puth ty tasht Aldo kizz

Shume mire ...ja edhe une ty te puth tani... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 1:38

diqysh duhet me ja nisen kadales jo jo hop e qkllup hihihi

Mpuqqqqqqqqqqqq Aldo :5454787:
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga il conte Sat 8 Dec 2012 - 1:39

Xhan shkruajti: diqysh duhet me ja nisen kadales jo jo hop e qkllup hihihi

Mpuqqqqqqqqqqqq Aldo :5454787:


Mpucccccccccc Xhan... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 1:41

para pres nga ti Aldo para se me dalen un te puth ty shumm kizz
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga il conte Sat 8 Dec 2012 - 1:42

Xhan shkruajti:para pres nga ti Aldo para se me dalen un te puth ty shumm kizz


Te puth fort edhe une Xhan...dhe nese del te uroj nje mbremje te kendshme.... kizz
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Neta E Sat 8 Dec 2012 - 2:54

X personi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 3:35

tash nga askush hiq ,,mos gaboni hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga GocaOgel Sat 8 Dec 2012 - 3:47

Sebastiano..E dww shum ♥
GocaOgel
GocaOgel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Verdall :p
Postime Postime : 5
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : SeX

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga il conte Sat 8 Dec 2012 - 4:58

Arabela... Happy Happy
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Maksi Sat 8 Dec 2012 - 5:24

nuk mund ta di po kush te kete qef e mire pres
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Arabela Sat 8 Dec 2012 - 5:27

il conte shkruajti:Arabela... [You must be registered and logged in to see this image.]
njecke,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Arabela Sat 8 Dec 2012 - 5:28

Marino shkruajti:nuk mund ta di po kush te kete qef e mire pres
te puc mami ballin,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga il conte Sat 8 Dec 2012 - 5:29

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Arabela... [You must be registered and logged in to see this image.]
njecke,,,[You must be registered and logged in to see this image.]


Po pse nje ....?? fefs
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Maksi Sat 8 Dec 2012 - 5:31

nga neta
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Arabela Sat 8 Dec 2012 - 5:31

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Arabela... [You must be registered and logged in to see this image.]
njecke,,,[You must be registered and logged in to see this image.]


Po pse nje ....?? [You must be registered and logged in to see this image.]
po sa do ti;;[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga il conte Sat 8 Dec 2012 - 5:32

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Arabela... [You must be registered and logged in to see this image.]
njecke,,,[You must be registered and logged in to see this image.]


Po pse nje ....?? [You must be registered and logged in to see this image.]
po sa do ti;;[You must be registered and logged in to see this image.]

Dy...nje ma jep ti ..dhe nje ta jap une.... juhjjjjj
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Neta E Sat 8 Dec 2012 - 6:10

Marino shkruajti:nga neta
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kurse une i dua tre puthje sepse jam merzitshem sonte..nje nga Maksi,nje nga Aldo dhe nje nga Arabela
A do m'i jepni..?
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Arian 123 Sat 8 Dec 2012 - 6:10

Se nuk munden ata,une jam gati...................hahahaha
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Maksi Sat 8 Dec 2012 - 6:11

un ta jap
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Arabela Sat 8 Dec 2012 - 6:12

Marino shkruajti:un ta jap
jepja dhe nje nga mua se sputh femra une,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Neta E Sat 8 Dec 2012 - 6:13

Arian 123 shkruajti:Se nuk munden ata,une jam gati...................hahahaha
FLM Arian,shikoje nje faqe ose dy perpara aty edhe t'i e ke puthjen qe te kam jep ne gjuhen gjermane,sepse vete e kishe kerkuar kshu

Maks flm
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Neta E Sat 8 Dec 2012 - 6:13

Arabela shkruajti:
Marino shkruajti:un ta jap
jepja dhe nje nga mua se sputh femra une,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Po moj ne faqe s'behet nami,sepse as une nuk puthe femra
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Arian 123 Sat 8 Dec 2012 - 6:16

Nga kjo siper.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Maksi Sat 8 Dec 2012 - 6:18

Arabela shkruajti:
Marino shkruajti:un ta jap
jepja dhe nje nga mua se sputh femra une,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire ta puth dy here pa cop te behet [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Arabela Sat 8 Dec 2012 - 6:21

Marino shkruajti:
Arabela shkruajti:
Marino shkruajti:un ta jap
jepja dhe nje nga mua se sputh femra une,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire ta puth dy here pa cop te behet [You must be registered and logged in to see this image.]
e di une se ate qejf ke ti,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Neta E Sat 8 Dec 2012 - 6:27

Arian 123 shkruajti:Nga kjo siper.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Neta E Sat 8 Dec 2012 - 6:27

Marino shkruajti:
Arabela shkruajti:
Marino shkruajti:un ta jap
jepja dhe nje nga mua se sputh femra une,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire ta puth dy here pa cop te behet [You must be registered and logged in to see this image.]
ok flm Maks [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 8:45

nga Klea valla se bash e omel locka Neutral
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Maksi Sat 8 Dec 2012 - 8:46

nga xhani po ne buze ama [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 8:47

Priteee Neutral

kizz
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pres puthje nga... - Faqe 2 Empty Re: Pres puthje nga...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi