Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafe dhe Muhabet...

+22
Burrelsja
Anakonda
Esba
bobi 10
CuN@BosS/
Ailin
Malsori
WebMaster
Princ
il conte
Lazdrane
Neta E
Єямєℓiиdå
Arian 123
An0nim
pexha
bekimi
LaDescarada
Erion N
Maksi
Xhan
Ariel
26 posters

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 6 Dec 2012 - 21:49

First topic message reminder :

Marino shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]
hajde ariel urdhero se i solla kafet ,xhanit ja kisha cuar me heret keshtu qe na befte mire

Erdha me vrap [HaPPyy] me erdhi aroma kafes hahahahaha..
u zbukurova dhe vet i cik si per festa jo vetem shpine juhjjjjj

te lumshin duart Maks...

po si mu gdhive njehere...mire?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 11:24

Arian 123 shkruajti:Ma merr menja se e ben te mire se ju te Ks e keni tradite.

Per nuse mbaro Berufschulle ni here.hahahahah

Po edhe un po mendoj me kry Berufschule tani jam gati edhe nuse edhe mami edhe gjitha do te behem hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 11:27

Oj gra ..ku jeni ri....qenkeni shperndare... iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 13 Dec 2012 - 11:27

Nji ri...kaq vogel te duket kjo nruja ktu sa spo e shef eee je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 13 Dec 2012 - 11:29

Aldush ta boni moma nji caj dhe ty...se po e pi vete tani nji caj jeshil me aloe vera.

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 11:30

Ariel shkruajti:Nji ri...kaq vogel te duket kjo nruja ktu sa spo e shef eee je farewww

U mos jarebi..si ri nuk te shikoj une ty ...mome po he ..cpo behet me dritat andej...prape ikin..??? iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 11:32

Ariel shkruajti:Aldush ta boni moma nji caj dhe ty...se po e pi vete tani nji caj jeshil me aloe vera.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Te lumshin duarte mome....se me rri fiks fare nje caj tani para se te bie te fle....ma di mydene ti mua.... :5454787: :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 13 Dec 2012 - 11:35

E di se njesoj e kena juhjjjjj
Dhe mu po me vjen nje gjume po spo me shkulet goca nga skype.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 11:36

Ariel shkruajti:E di se njesoj e kena juhjjjjj
Dhe mu po me vjen nje gjume po spo me shkulet goca nga skype.

Mome ..me fal qe te pyes..ne cvend rrine.. goca dhe cuni..???
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 13 Dec 2012 - 11:40

Ta kam thene smban mend ti juhjjjjj

Ti ca bere sot njehere, si kalove?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 11:51

Ariel shkruajti:Ta kam thene smban mend ti juhjjjjj

Ti ca bere sot njehere, si kalove?

Po po ma ke thene...me fal... :5454787:

Une ne pune ...aman mome ...me duket se po plakem..jam lodhur shume....se dua ti heq punet ..qe kur te vij ne Shqiperi mos me cajne koken me telefonata... juhjjjjj ...kam punet e mia ne Shqiperi... Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 3666372071 Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 3666372071
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 13 Dec 2012 - 11:52

Qyqa u plake ti...po une ca duhet te them qe jam dyfishi jot hahahahaah
Hajt mbare e mbare yllo PUCC


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 11:56

Ariel shkruajti:Qyqa u plake ti...po une ca duhet te them qe jam dyfishi jot hahahahaah
Hajt mbare e mbare yllo PUCC

Jo mome se shaka bej ...se sme merr njeri plak mua pastaj... je farewww je farewww je farewww ......thashe ashtu ngaqe po lodhem shume kete jave ..e mezi po pres te mbaroj qe te clodhem pak... Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 3666372071
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 13 Dec 2012 - 11:58

Po me po ...kupto moma kupto hahahaha e se dhe une e bona veten 60 vjec hahahahahaha...ske faj e do robi i cik pushim...ti je si puna ime dhe une i vej tgjitha perpara e te shijoj pushimet se me ngel mendja mbrapa pastaj e rri ne stres.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 12:01

Ariel shkruajti:Po me po ...kupto moma kupto hahahaha e se dhe une e bona veten 60 vjec hahahahahaha...ske faj e do robi i cik pushim...ti je si puna ime dhe une i vej tgjitha perpara e te shijoj pushimet se me ngel mendja mbrapa pastaj e rri ne stres.


Cte bej mome jam mesuar keshtu .. nuk i le dot gjerat per me vone..se e di qe do e kem me keq...dhe mundohem ti mbyll porosite qe tani... Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 3666372071
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 13 Dec 2012 - 12:09

Te lumte bravo...ti ben hajer juhjjjjj

Naten Aldush e pafshim neser me kismet po te jemi me te lire.

PUCC


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 12:11

Ariel shkruajti:Te lumte bravo...ti ben hajer juhjjjjj

Naten Aldush e pafshim neser me kismet po te jemi me te lire.

PUCC

Naten e mire mome ..dhe gjume te qete..fli pa merak yllo... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 7:51

kafe edhe muhabet kisha pas deshir me lazdranen
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga WebMaster Tue 1 Jan 2013 - 12:02

Kjo eshte zone e chit chatit


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Tue 1 Jan 2013 - 12:04

qa me paska maren malli per Aldon oooo ooooo th_gruebelgirl a e dini kush kur vjen Aldo ?
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga WebMaster Tue 1 Jan 2013 - 12:05

Xhan aldo po ben muajin e mjaltit yllo kushen time lere rehat se po gezon fejesen ai mi Happy


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Arian 123 Tue 1 Jan 2013 - 12:06

Po du me ja dhan ni kafe kesaj Xhan po kjo tana heret vec po ik.Po ti nalu nu here bre.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Tue 1 Jan 2013 - 12:08

Kle aniii pi kahit koka fejue djali hajde perhar ishalla ka zonen nja far qike te bukur ... e ka fatin e mir me te... pershendetma edhe ti mue kueshen ton Aldon edhe i thuaj xhan te ka uruar fejesen ,se kur te vie aii edhe vet ja uroj kam me knaqen tuj e pucen hahahahahha hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga WebMaster Tue 1 Jan 2013 - 12:09

Vallai qiken e ka yll te bukur shum xhan


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Tue 1 Jan 2013 - 12:09

Arian 123 shkruajti:Po du me ja dhan ni kafe kesaj Xhan po kjo tana heret vec po ik.Po ti nalu nu here bre.

e die qe je merzit Ariani a po don tasht mu ndalen hahahhahaa edhe pim kaffe llaffe e muhabet deri ne mengjes PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Tue 1 Jan 2013 - 12:10

KleaLove shkruajti:Vallai qiken e ka yll te bukur shum xhan

me beso Klea se me behet qefi per aldon se shum esht nje cun i mir ktu qfar kom par nga aii ,,,vertet ja uroj gjitha te mirat
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 6:45

[You must be registered and logged in to see this image.]

Malsori hajde melaqe pim kafe edhe kush te doni
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Malsori Wed 2 Jan 2013 - 6:48

Xhan ma sjell nje kaffe kendej
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 6:50

Malsori andej smundem ,,po rri qetu eeeee e mos um bon kili mili ahhaahhahaha hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Malsori Wed 2 Jan 2013 - 6:51

Mir xhan po rri tek ti po nje kaffe me pak qumsht se sheqer je ti vet [You must be registered and logged in to see this image.]
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Wed 2 Jan 2013 - 6:53

Mroma mroma...po nji kafe per mu ka? juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 6:56

Ariel shkruajti:Mroma mroma...po nji kafe per mu ka? juhjjjjj

po moj e shef qe tri kaffe nje ishte per ty nje per malsorin e tjetra per mua juhjjjjj
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 6:57

Malsori shkruajti:Mir xhan po rri tek ti po nje kaffe me pak qumsht se sheqer je ti vet [You must be registered and logged in to see this image.]

Malsori mere at te treten nga e para ,,ajo full tomel qumsht esht me 50 % fett hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Malsori Wed 2 Jan 2013 - 6:59

Xhan e kom bezdi te shtoj pesh po kete radh do ta marr 50% fett [You must be registered and logged in to see this image.]
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 6:59

hajt Malsori se per nje nuk bohet nomi .... ke shtu qka ke shtu hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Wed 2 Jan 2013 - 7:08

Xhan shkruajti:
Ariel shkruajti:Mroma mroma...po nji kafe per mu ka? juhjjjjj

po moj e shef qe tri kaffe nje ishte per ty nje per malsorin e tjetra per mua juhjjjjj
Po une ty te kam si shpirt moj...yll bote je PUCC ninanona Perqafffimeee


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 7:10

Ariel shkruajti:
Xhan shkruajti:
Ariel shkruajti:Mroma mroma...po nji kafe per mu ka? juhjjjjj

po moj e shef qe tri kaffe nje ishte per ty nje per malsorin e tjetra per mua juhjjjjj
Po une ty te kam si shpirt moj...yll bote je PUCC ninanona Perqafffimeee

po per ate qe me ke moj shpirt moii po dua edhe shpirtin ta le ktu per ty PUCC Perqafffimeee Neutral
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Wed 2 Jan 2013 - 7:11

Mome ckemi ri...si te ka Conti ty...??
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ailin Wed 2 Jan 2013 - 7:14

emoooo si ju kam si ma keni kaluar....gezuar te gjithve.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Wed 2 Jan 2013 - 7:15

il conte shkruajti:Mome ckemi ri...si te ka Conti ty...??
Aldushi momes PUCC PUCC PUCC
Biiiir o zot mu ka bo cuni dhonder :45477:
Te erdha ke shpia ri sa e mora vesh. juhjjjjj
He ri ca na thu, mire kalove"..ma merr mendja qe je super i kenaqur.
Urime e pac me te mirat e botes yllo PUCC


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 7:15

Aldo mir se erdhe edhe ktu per muhabet po qe kafeja per ty ...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 4 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi