Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafe dhe Muhabet...

+22
Burrelsja
Anakonda
Esba
bobi 10
CuN@BosS/
Ailin
Malsori
WebMaster
Princ
il conte
Lazdrane
Neta E
Єямєℓiиdå
Arian 123
An0nim
pexha
bekimi
LaDescarada
Erion N
Maksi
Xhan
Ariel
26 posters

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 6 Dec 2012 - 21:49

First topic message reminder :

Marino shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]
hajde ariel urdhero se i solla kafet ,xhanit ja kisha cuar me heret keshtu qe na befte mire

Erdha me vrap [HaPPyy] me erdhi aroma kafes hahahahaha..
u zbukurova dhe vet i cik si per festa jo vetem shpine juhjjjjj

te lumshin duart Maks...

po si mu gdhive njehere...mire?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Erion N Thu 13 Dec 2012 - 2:56

hajt me te mira
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Erion N Thu 13 Dec 2012 - 3:03

ne shpirt na vajti sikur na hapi syte [You must be registered and logged in to see this image.]
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga bekimi Thu 13 Dec 2012 - 3:03

kush ban kafe te mira te lajmrohet e per muhabet une e udhheci hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Neta E Thu 13 Dec 2012 - 3:04

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] thirre Xhanin
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 13 Dec 2012 - 3:30

Erion N shkruajti:ne shpirt na vajti sikur na hapi syte [You must be registered and logged in to see this image.]

Xhomshem..[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Erion N Thu 13 Dec 2012 - 3:36

Єямєℓiиdå shkruajti:
Erion N shkruajti:ne shpirt na vajti sikur na hapi syte [You must be registered and logged in to see this image.]

Xhomshem..[You must be registered and logged in to see this image.]
tani dhe nje teke konjak sa per te shtyre diten si thua haha

[You must be registered and logged in to see this image.]
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga bekimi Thu 13 Dec 2012 - 5:05

Neta shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] thirre Xhanin


xhan po me duket me ka harrua mua hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 9:34

Un vetum caffe po ju sherbej Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 3666372071 ne keto ort e vona
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga bekimi Thu 13 Dec 2012 - 9:36

o syn e dua nje kafe

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Erion N Thu 13 Dec 2012 - 9:36

Lazdrane shkruajti:Un vetum caffe po ju sherbej [You must be registered and logged in to see this image.] ne keto ort e vona

ketej eshte akoma dreke keshtu qe ska problem haha
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 9:37

Ani Bekim don caffe turku apo caffe gjermani cfar don ??? juhjjjjj
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga bekimi Thu 13 Dec 2012 - 9:39

makijato zemer dhe bane nje per ty dhe pim bashk hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 9:40

hahaahahahah Machi ato spaskan mbetur vetum caffe turku :P
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Erion N Thu 13 Dec 2012 - 9:40

Lazdrane shkruajti:Ani Bekim don caffe turku apo caffe gjermani cfar don ??? [You must be registered and logged in to see this image.]

flm qe me pyete dhe mua [You must be registered and logged in to see this image.]
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga bekimi Thu 13 Dec 2012 - 9:42

Lazdrane shkruajti:hahaahahahah Machi ato spaskan mbetur vetum caffe turku [You must be registered and logged in to see this image.]

jo turku po makijoto zemer

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 9:44

[quote="Erion N"]
Lazdrane shkruajti:Ani Bekim don caffe turku apo caffe gjermani cfar don ??? [You must be registered and logged in to see this image.]

flm qe me pyete dhe mua [You must be registered and logged in to see this image.][/quote

Te gjithve ju ftova nuk bera dallime un Coffe Coffe


Bekim nuk paska celluar dyqanet mbyll jan vetum neser hahaha hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 9:56

Pa he nje here ..kush eshte per muhabet ketu ..te ngrej ate......gishtin... hihihi
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 9:58

Conte peragdit edhe nje caffe per mua se jam e lodhur edhe patjetr se do e pim se bashku edhe bejm muhabet
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Thu 13 Dec 2012 - 9:59

Naqe erdha edhe une mue nje Nespresso ma bene gati :P
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 10:01

ok Naqe ja per ty ja per askende tjeter cfar ta don zemra jote un te sherbej me knacsi ;)
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Thu 13 Dec 2012 - 10:03

ooo moj lockoo e di po meri edhe keta te tontit e krejt pim se bashku Nespresso ..a po e din cilet jom hahaahah mos um bir qeshit njeri ne shpi kizz
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 10:03

Po mua kush do me sherbej....??? :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 10:05

Xhan shkruajti:ooo moj lockoo e di po meri edhe keta te tontit e krejt pim se bashku Nespresso ..a po e din cilet jom hahaahah mos um bir qeshit njeri ne shpi kizz

Jo Jo vetum micet e tu te dashurit ti bija s e kam friken se nuk na i hap deren hihihi hihihi

Conte un jam tu sherby caffe edhe ate ne shpenzime te Xhan
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Thu 13 Dec 2012 - 10:07

il conte shkruajti:Po mua kush do me sherbej....??? :p

kjo locka lazdranja e na muhabtim e kemi aty githmon ku e kemi lonen :5454787:
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 10:09

Lazdrane shkruajti:
Xhan shkruajti:ooo moj lockoo e di po meri edhe keta te tontit e krejt pim se bashku Nespresso ..a po e din cilet jom hahaahah mos um bir qeshit njeri ne shpi kizz

Jo Jo vetum micet e tu te dashurit ti bija s e kam friken se nuk na i hap deren hihihi hihihi

Conte un jam tu sherby caffe edhe ate ne shpenzime te Xhan

Pa prit tju takoj pak Conti ju ..se hyme direkt ne muhabet ..nuk ka lezet keshtu....ja nje :5454787: per ty Xhan ...ja edhe nje :5454787: per ty Lazdrane...po mire ..po kafen ku e keni..???

Do ma sillni apo te shkoj ti marr vete une... HUGO
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga bekimi Thu 13 Dec 2012 - 10:09

xjan ma bon ti nje kafe se lazdranja nuk don [You must be registered and logged in to see this image.]

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga il conte Thu 13 Dec 2012 - 10:13

E mire ..po ju le pak me Bekimin ...sa te shkoj te marr kafet...kalofshi mire ...rishkruhemi me vone...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Arian 123 Thu 13 Dec 2012 - 10:25

Qysh u be puna,kush po na e qet nje kafe apo caj sonte?
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 10:57

Un o Arjani se pom bjen me sherby mua se jam ma e vogla juhjjjjj
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Arian 123 Thu 13 Dec 2012 - 11:02

Sa e zgjuar qe je moj Lazdrane.Qysh ja din renin.

Me vjem keq e s'kam cka te baj.

T'ka ra reni me qit caj.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 11:03

Cafar dush vetum Coctel mos me lyp tani se si kam gjitha me ti be se caj Rusi te bej deri mengjes juhjjjjj
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 13 Dec 2012 - 11:08

Kush do ma boj nji kafe mu..


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Thu 13 Dec 2012 - 11:12

oj locko jo njo po dy a sa te dush Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 3501610688
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Arian 123 Thu 13 Dec 2012 - 11:12

Ankes per ty Ariel.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 11:12

Un ARIEL vetum fol se cfar e don ??
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Arian 123 Thu 13 Dec 2012 - 11:15

Capuccno mundem me pi ne cdo kohe.Ne shije mundem me e njoh se a je gati per tu bere nuse.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Ariel Thu 13 Dec 2012 - 11:16

Arian 123 shkruajti:Ankes per ty Ariel.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uauuu rrofsh rrofsh kizz
Amon si ma paske bo o zot...mmmmm
Ne dasem ishalla tani e me nje nuse te mire po dhe te bukur ama hahaha

Xhan ylle, Lazdrane qe ke syte si te goces time te madh dhe bojqielli juhjjjjj rrofshi dhe ju PUCC PUCC


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Xhan Thu 13 Dec 2012 - 11:16

lazdrane lock Arielit qfare te ja beshe jam maron me zemer se vertet esht shum loqk
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Lazdrane Thu 13 Dec 2012 - 11:17

Sa te mira i bej ARJANI me beso se kam marak me pi caffen e mir jo vetum mi then caffe per nuse si kam renet nje here hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Arian 123 Thu 13 Dec 2012 - 11:21

Ma merr menja se e ben te mire se ju te Ks e keni tradite.

Per nuse mbaro Berufschulle ni here.hahahahah
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafe dhe Muhabet... - Faqe 3 Empty Re: Kafe dhe Muhabet...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi