Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

+2
Arian 123
Esba
6 posters

Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 10:25

Cili ushqim adhuroni me shume??
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Arian 123 Fri 4 Jan 2013 - 10:26

Flija,pite,mantija e tjera.hahahaha
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 10:43

hahahhaha paske shijen si timen hahahahha
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 10:43

Arian 123 shkruajti:Flija,pite,mantija e tjera.hahahaha

a po don edhe speca me gjiz qe na kan que nga atje pi koseves Arian hihihi

mua pitet me spinaq me knaqin krejt [ZbarDh DhemBet]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 10:44

xhani ene do speca djegs mos harojm dhe pak djath
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 10:48

Esba shkruajti:xhani ene do speca djegs mos harojm dhe pak djath
kuku esba qysh i pasna harruar ata specat djegs [ZbarDh DhemBet] po une pa djegs nuk ja nisi hiq moj hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Malsori Fri 4 Jan 2013 - 10:51

Kungullur nuk di te ngihem
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 49
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 10:51

ktu te kam xhan edhe une shkrihem per speca djegs hihihi
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 10:52

edhe te shendetshem ata speca djegs po thojn ..se jo qe jemi te veshtira rren esht kush ka thonen hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Malsori Fri 4 Jan 2013 - 10:55

kadale se specat djegun dy here Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? 3784912568
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 49
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 10:56

jhgt] po ashtum kam degju dhe un dhe me saksisht per tumorin e zorrve jan shum te mir ... kush ne te fshtira o bobo me te ura se ne nuk ka mi
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 11:01

po moj po qeshtu thon ,,, per ate une i pasna harruar ata specat djeges me ju treguar qe me knaqin ,,se thash po kujton dikush se jam krejt e trente hihihi po mbase edhe ti po i keshe merak ndasht net thojn qfar te dojne eeeee eeeee
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 11:05

kujt i plas mi ca thojn te tjeret eeeee mua me intereson qka mua me knaq dhe ma don orgaizmi ... kshtu qe viva spceat e dejgst hihihi
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 11:10

pasna harrue edhe specat e mbushur me mish pom pelqejkan shum po ata qe jon djeges juhjjjjj

nashta edhe ty esba ti kona se shum te mir jan hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 11:11

ska fjal zme ska ushqim qe osht tradicional qe nuk e haj shum te mira jan edhe specat e mushur lool
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Jan 2013 - 11:12

Kushina????

S'po kuptoj se per c'ka ben fjale tema? eeww


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 11:14

kuzhina me falni gabim i imi per gatimet tradicionale eshte fjala bobi
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Jan 2013 - 11:20

Esba shkruajti:kuzhina me falni gabim i imi per gatimet tradicionale eshte fjala bobi

Aha!

Guzhina!

Po,por jo shume te cmendem pas saj.
Popullin tim e quajne popull i fasules,por nje tave kosi nuk them se s'me pelqen.
eeww


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 11:24

hahhahaha po te shiptari e pa mundur eshte te mungoj fasula apo grosha si i thon shum tjer ene tava me kos e shishme osht i here kam provu
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Jan 2013 - 11:27

Pse vetem njehere??
Hajde shkojme ne restorante ta provosh disa here ,,,taven me kos.

Ps !
Tema u modifikua ne titull per tu dukur me serioze.
Ne mirekuptim
Bobi 10!


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 3:46Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ju pelqen guzhina tradicionale ? Empty Re: Sa ju pelqen guzhina tradicionale ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi