Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa veshtire eshte.....

+14
Besa
Shkembi
Alberti
tipi engjellor
Darius
LaDescarada
Arian 123
Malsori
il conte
Arabela
Esba
WebMaster
Neta E
Nella
18 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Nella Mon 21 Jan 2013 - 1:34

First topic message reminder :

Ne kete tem mundeni te vazhdoni duke krijuar nje fjali me....Sa veshtire eshte.....


Sa e veshtire eshte, te drejtosh nje koke qe te thote jo dhe nje zemer qe uleret po !!
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga LaDescarada Sun 27 Jan 2013 - 2:45

kur e merr vesh se gjdogje ka qen genjeshter
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 4:35

Per te tjeret qe lodhen kot,teksa mundohen te hyjn mes nesh
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga il conte Sun 27 Jan 2013 - 5:14

Kur kupton se personat qe ke ne zemer mendojne gjera te gabuara per ty...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 6:10

Te humbasesh nje miqesi,qe dikur ishte me vler per ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Darius Sun 27 Jan 2013 - 12:24

Sa e vështirë është të drejtosh një kokë që të thotë JO dhe një zëmer që ulëret PO !
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Nella Sun 27 Jan 2013 - 22:42

Njeriu jeton vetem, me shpresen se diku do te jete dikush qe do futet ne jeten e tij dhe do pershtatet ne te duke u bere pjese e domosdosshme e saj.
Njeriu jeton vetem duke pritur dike me deshiren per te jetuar i lumtur ne nje te ardhme qe eshte pjese e endrrave te tij te panjollosura.
Cdokush thote gjithmone se eshte i lumtur me ate cfare ka ne te tashmen e tij, por shpeshhere nuk eshte keshtu…Thelle brenda vetes te gjithe duam arritjen e asaj qe e quajme te paarritshme.
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 23:06

Te deshtosh ne jete,s'ka gje me te keqe
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Arabela Mon 28 Jan 2013 - 7:44

te dish ceshte me e mira te thuash,,,cesh me e mira te besh,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 8:38

Te behesh e keqe me zor ore hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Mon 28 Jan 2013 - 8:59

Veshtire nuk eshte per asgje,mjafton t'a hudhesh hapin e pare [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 9:44

Hahahaha sa veshtir eshte kur me thon qe nuk di te merem me hackime hahahaa
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Wed 30 Jan 2013 - 13:20

T'a fitosh besimin e dikuj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga tipi engjellor Fri 8 Feb 2013 - 12:19

te te kuptojne nganjehere
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Alberti Fri 8 Feb 2013 - 12:19

..te jetosh larg familjes.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Shkembi Fri 8 Feb 2013 - 13:09

...qe te kuptojne.

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Besa Sat 9 Feb 2013 - 9:19

... te fitosh besimin e dikujt kur njehere te ka lenduar...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 9:23

Kur mbaronim sӫ ngrӫni darkӫ e sӫ pastruari tryezӫn, kur tӫ vegjlit binin tӫ flinin, shkoja tӫ merrja vӫllimet e verdha, i sillja nӫ tryezӫ dhe i stivoja nӫ vendin e duhur. Pastaj bӫnim dhe njӫ cikӫ muhabet, por e vija re padurimin e saj kur mӫ shikonte qӫ e kisha para syve atӫ pirg me libra, e kuptoja qӫ kishte tӫ drejtӫ, dhe shkoja i qetӫ nӫ krevat,pa e torturuar mӫ gjatӫ. e mbyllja pas vetes derӫn e dhomӫs sӫ ndenjjes dhe, gjatӫ kohӫs qӫ zhvishesha, e dӫgjoja tӫ ecte pӫr disa caste tutje-tӫhu. Pasi shtrihesha nӫ krevat, vija veshin tӫ dӫgjoja krikӫllimӫne karriges ku hipte e ulej galic, mandej mӫ dukej sikur ndieja tek merrte vӫllimin nӫ dorӫ dhe, kur i isha i sigurt se e kishte hapur, i ktheja sytӫ pӫr tӫ parӫ fashӫn e dritӫs qӫ hynte nӫ dhomӫn time nga poshtӫ derӫs. atӫherӫ e dija se nӫna s'do tӫ ngrihej mӫ sikur kiamtei tӫ bӫhej, ndizja elektrikun tim tӫ vockӫl tӫ dorӫs dhe nisja tӫ lexoja librin tim nӫn kuvertӫ. kjo ishte efshehta ime e s'duhet ta merrte vesh askush, dhe e pӫrdorja si kundӫrpeshӫ ndaj sekretiti tӫ librave tӫ saj.
nӫna vazhdonte tӫ lexonte deri natӫn vonӫ, ndӫrsa mua mӫ duhej ta perdorja me ekonomi baterinӫ e elektrikut tӫ dorӫs, tӫ cilӫn e blija me ato pak para xhepi qӫ kisha.

Ky Shkrim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sun 10 Feb 2013 - 12:27

Te duash dike,qe s'te do
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga tipi engjellor Sun 10 Feb 2013 - 12:28

te te kuptojn nganjehere
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sun 10 Feb 2013 - 12:29

T'a refuzosh dike qe perpiqet per te qen prane teje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Wed 17 Apr 2013 - 9:58

Ti besosh te tjereve
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga EMI Wed 17 Apr 2013 - 10:32

P te besh si e veshtire, normal qe veshtire do jet.. je farewww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga LaDescarada Sun 28 Apr 2013 - 1:35

ta thuash te verteten, kur ajo eshte e hidhur
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Apr 2013 - 0:38

Te zgjedhesh mes dy gjerave shum te veshtira
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 7:10

jeta ndonjeher e kthesat e saj

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:59

te jesh pa ate qe ke nzemer

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Shkembi Sat 2 Feb 2019 - 22:39

Me bashku ene iher antarët...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Feb 2019 - 5:20

Te heshtesh atehere kur duhet te flasesh.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga bekimi Fri 10 Apr 2020 - 23:46

Te jesh ne  forum i vetmuar

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga bekimi Sun 20 Jun 2021 - 4:58

Ku jeni  o  milet

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... - Faqe 2 Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi