Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i castit.. - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i castit.. - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendimi i castit..

+41
aleksander k
Anakonda
Burrelsja
Erion N
ROLEX
Emona
Lolita
Sweetheart
Humoristi
Orieta
V-I-P
Tonii
SpOrTiStI
dajti modh
fioll
Arian 123
tipi engjellor
kilkis
Robi dashuris
Shkembi
Besa
Kristii
Klio
Ariel
Nella
Darius
il conte
Gjilanasi
Malsori
Arabela
An0nim
Єямєℓiиdå
LaDescarada
Neta E
Oni
Alberti
CuN@BosS/
Labja
EMI
Aristogata
WebMaster
45 posters

Faqja 5 e 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Wed 23 Jan 2013 - 11:21

First topic message reminder :

hihihi Mer fshesen ne fillim Mendimi i castit.. - Faqe 5 721745233


Edituar për herë të fundit nga Klea në Tue 5 Feb 2013 - 7:10, edituar 2 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga tipi engjellor Sat 9 Feb 2013 - 7:40

Coniglieta shkruajti:Jojo flm e kam ndihmesin hahaha


me pas ndihmesin nuk ishe anku moj hahahhahah tash te kish kalu
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 7:51

Disa gjera qe me pelqyen sot sidomos disa shkrime ne facebook


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Malsori Sat 9 Feb 2013 - 8:04

Njerzit kthehen atehere kur je mesuar me mungesen e tyre
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Besa Sat 9 Feb 2013 - 9:06

Menyra me e mire per ti realizuar endrrat eshte 'te zgjohesh'....
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 9:09

Nuk jam Mendjemadhe !

Thjesht jam e Plotesuar dhe e kenaqur nga jeta reale ,dhe ne Forum nuk dua njohje te Teperta ;)

As te Dashur nuk kerkoj ,kshuqe s'kam pse ta Zgjas mhb me dike ne Forum apo facebook apo kudo qe te shkruaj [smile_1]

Dy muhabete mjaftojne ;) hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Sun 10 Feb 2013 - 12:34

Të falësh një person që të ka plagosur, është dhurata jote ndaj tij.Të largohesh prej tij dhe të harrosh ekzistencen e tij, është dhurata jote ndaj vetes !
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Mon 11 Feb 2013 - 6:45

Te rri ne shtepi se sonte nuk dilet nga bora


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 11 Feb 2013 - 8:18

Lexojë më pas do mendosh më qartë....3 Gjëra provohen në 3 raste :

"Qëndresa përpara rrezikut"
"Mençuria gjatë zemrimit"
"Miçësia në nevoj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Mon 11 Feb 2013 - 8:21

Te ndryshoj gjithcka qe ka portali


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Arabela Mon 11 Feb 2013 - 8:22

Neta E shkruajti:Të falësh një person që të ka plagosur, është dhurata jote ndaj tij.Të largohesh prej tij dhe të harrosh ekzistencen e tij, është dhurata jote ndaj vetes !
ka sens kjo shprehje,,,,dhe dilema ngelet kujt do ti behet dhurata,,,ose ndryshe e thene ke do me shume veten apo tjetrin ??
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 11 Feb 2013 - 8:25

Arabela ke te fala nga Ma......

O Zot, beje kete mengjes te dobishem per ne, te Shendetshem dhe nje dite te bukur.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Arabela Mon 11 Feb 2013 - 8:30

Neta E shkruajti:Arabela ke te fala nga Ma......

O Zot, beje kete mengjes te dobishem per ne, te Shendetshem dhe nje dite te bukur.
avash thuaj maksit se u lodhe me prsh me korespondence,,, juhjjjjj po qe burre eja dhe na pershendet live,,,, :5454787: Puc Ballin
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 11 Feb 2013 - 8:35

Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Arabela ke te fala nga Ma......

O Zot, beje kete mengjes te dobishem per ne, te Shendetshem dhe nje dite te bukur.
avash thuaj maksit se u lodhe me prsh me korespondence,,, [You must be registered and logged in to see this image.] po qe burre eja dhe na pershendet live,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
O Arabela me korospdenc s'ka qene kurr Maksi e as tani nuk eshte,po deshe pranoje,po mos deshe fillo te bertasesh [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Arabela Mon 11 Feb 2013 - 8:44

Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Arabela ke te fala nga Ma......

O Zot, beje kete mengjes te dobishem per ne, te Shendetshem dhe nje dite te bukur.
avash thuaj maksit se u lodhe me prsh me korespondence,,, [You must be registered and logged in to see this image.] po qe burre eja dhe na pershendet live,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
O Arabela me korospdenc s'ka qene kurr Maksi e as tani nuk eshte,po deshe pranoje,po mos deshe fillo te bertasesh [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
mile moj mile mos gjuaj,,, .c.r.y .c.r.y ,,,,pershendete shume dhe nga une,,,thuaji qe te kam ne mendime,,, p/uc p/uc
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 11 Feb 2013 - 8:49

Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Arabela ke te fala nga Ma......

O Zot, beje kete mengjes te dobishem per ne, te Shendetshem dhe nje dite te bukur.
avash thuaj maksit se u lodhe me prsh me korespondence,,, [You must be registered and logged in to see this image.] po qe burre eja dhe na pershendet live,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
O Arabela me korospdenc s'ka qene kurr Maksi e as tani nuk eshte,po deshe pranoje,po mos deshe fillo te bertasesh [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
mile moj mile mos gjuaj,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,,,pershendete shume dhe nga une,,,thuaji qe te kam ne mendime,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
okej i them gjithsesi [You must be registered and logged in to see this image.]..Por mos e ngacmon lezma moj [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Arabela Mon 11 Feb 2013 - 8:52

Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Arabela ke te fala nga Ma......

O Zot, beje kete mengjes te dobishem per ne, te Shendetshem dhe nje dite te bukur.
avash thuaj maksit se u lodhe me prsh me korespondence,,, [You must be registered and logged in to see this image.] po qe burre eja dhe na pershendet live,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
O Arabela me korospdenc s'ka qene kurr Maksi e as tani nuk eshte,po deshe pranoje,po mos deshe fillo te bertasesh [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
mile moj mile mos gjuaj,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,,,pershendete shume dhe nga une,,,thuaji qe te kam ne mendime,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
okej i them gjithsesi [You must be registered and logged in to see this image.]
thuaji dhe nje cike qe esh shume i mire,,,, :5454787: po i mire fare ama,,, kizz kizz ,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Mon 11 Feb 2013 - 8:54

Po kercej naplonin hahahaha ne facebook


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 11 Feb 2013 - 9:04

Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Arabela ke te fala nga Ma......

O Zot, beje kete mengjes te dobishem per ne, te Shendetshem dhe nje dite te bukur.
avash thuaj maksit se u lodhe me prsh me korespondence,,, [You must be registered and logged in to see this image.] po qe burre eja dhe na pershendet live,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
O Arabela me korospdenc s'ka qene kurr Maksi e as tani nuk eshte,po deshe pranoje,po mos deshe fillo te bertasesh [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
mile moj mile mos gjuaj,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,,,pershendete shume dhe nga une,,,thuaji qe te kam ne mendime,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
okej i them gjithsesi [You must be registered and logged in to see this image.]
thuaji dhe nje cike qe esh shume i mire,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] po i mire fare ama,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,
Avash mos me gjuaj moj se doren e rend e paske [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Arabela Mon 11 Feb 2013 - 9:07

Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Arabela ke te fala nga Ma......

O Zot, beje kete mengjes te dobishem per ne, te Shendetshem dhe nje dite te bukur.
avash thuaj maksit se u lodhe me prsh me korespondence,,, [You must be registered and logged in to see this image.] po qe burre eja dhe na pershendet live,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
O Arabela me korospdenc s'ka qene kurr Maksi e as tani nuk eshte,po deshe pranoje,po mos deshe fillo te bertasesh [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
mile moj mile mos gjuaj,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,,,pershendete shume dhe nga une,,,thuaji qe te kam ne mendime,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
okej i them gjithsesi [You must be registered and logged in to see this image.]
thuaji dhe nje cike qe esh shume i mire,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] po i mire fare ama,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,
Avash mos me gjuaj moj se doren e rend e paske [You must be registered and logged in to see this image.]
ashu duket nga larg mi se pambuk e kam,,,, boc..n [QeSh] Mendimi i castit.. - Faqe 5 426788
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 11 Feb 2013 - 9:09

Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Arabela ke te fala nga Ma......

O Zot, beje kete mengjes te dobishem per ne, te Shendetshem dhe nje dite te bukur.
avash thuaj maksit se u lodhe me prsh me korespondence,,, [You must be registered and logged in to see this image.] po qe burre eja dhe na pershendet live,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
O Arabela me korospdenc s'ka qene kurr Maksi e as tani nuk eshte,po deshe pranoje,po mos deshe fillo te bertasesh [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
mile moj mile mos gjuaj,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,,,pershendete shume dhe nga une,,,thuaji qe te kam ne mendime,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
okej i them gjithsesi [You must be registered and logged in to see this image.]
thuaji dhe nje cike qe esh shume i mire,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] po i mire fare ama,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,
Avash mos me gjuaj moj se doren e rend e paske [You must be registered and logged in to see this image.]
ashu duket nga larg mi se pambuk e kam,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Arabela Mon 11 Feb 2013 - 9:10

neta me copetove moj,,,pse gjuan aq shume??? :P :P chery
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 11 Feb 2013 - 9:15

Kur gjuan t'i,pse mos te te gjuaj dhe une ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Arabela Mon 11 Feb 2013 - 9:16

Neta E shkruajti:Kur gjuan t'i,pse mos te te gjuaj dhe une ty
hihihi hihihi hihihi po njera duhet et leshoj pe moj se do ngordhim njera tjeteren,,, hihihi hihihi hihihi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 11 Feb 2013 - 9:17

Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Kur gjuan t'i,pse mos te te gjuaj dhe une ty
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] po njera duhet et leshoj pe moj se do ngordhim njera tjeteren,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
S'ka gje,nqs do Zoti kshu vdesim [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Arabela Mon 11 Feb 2013 - 9:19

Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Kur gjuan t'i,pse mos te te gjuaj dhe une ty
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] po njera duhet et leshoj pe moj se do ngordhim njera tjeteren,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
S'ka gje,nqs do Zoti kshu vdesim [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
prtite zot rrezikun,,, hihihi hihihi ,,ne rrahde t epare sdua per te vdekur,,,ne rradhe te dyte sdo na e di njeri per nder moj e do na veje sakrifica kot,,,, hihihi hihihi hihihi hihihi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 11 Feb 2013 - 9:25

Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Kur gjuan t'i,pse mos te te gjuaj dhe une ty
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] po njera duhet et leshoj pe moj se do ngordhim njera tjeteren,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
S'ka gje,nqs do Zoti kshu vdesim [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
prtite zot rrezikun,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,ne rrahde t epare sdua per te vdekur,,,ne rradhe te dyte sdo na e di njeri per nder moj e do na veje sakrifica kot,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Une se kam problem a ma din dikush a jo,vafshin ne djall te gjithe [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Arabela Mon 11 Feb 2013 - 9:28

Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:
Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Kur gjuan t'i,pse mos te te gjuaj dhe une ty
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] po njera duhet et leshoj pe moj se do ngordhim njera tjeteren,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
S'ka gje,nqs do Zoti kshu vdesim [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
prtite zot rrezikun,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,ne rrahde t epare sdua per te vdekur,,,ne rradhe te dyte sdo na e di njeri per nder moj e do na veje sakrifica kot,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Une se kam problem a ma din dikush a jo,vafshin ne djall te gjithe [You must be registered and logged in to see this image.]
jo mi se nuk vete kot per dhjem qeni une,,,, juhjjjjj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Mon 11 Feb 2013 - 10:56

Asgje jam e lodhur me forumin je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 11 Feb 2013 - 23:50

Une kam 2 difekte :

1. I pari qe jame shume e mire
2. I dyti behem shume e keqe po u mundove te perfitosh nga difekti i pari
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Feb 2013 - 11:31

E njeh ti boten time ...?
Je munduar ndonjehere ta kuptosh ?...
Po mua a je munduar ndonjehere te me kuptosh ?...
E ndjen ndonjehere si rreh zemra ime ?...
E kupton ndonjehere perse rreh zemra ime ?...
... Je perpjekur ndonjehere te kuptosh c`te tregon cdo rrahje e saj?..
Je perpjekur ndonjehere te kapesh lotet e zemres ?...
E ke vene re buzeqeshjen si maske qe mbaj mbi buze ?...
E ke vene re sa ...here buzeqesh, per te mos qare ?
Kur flet me mua, a degjon me te vertete ate qe te them ?....
Cdo tundje koke, eshte pohim qe po degjon apo nje
''Kujt iu be vone!'' ?...
E njeh ti boten time ?...
Me njeh ver8 mua...
apo mendon se un jam nje njeri pa ndjenja,
nje njeri qe s`qan kurr, nje njeri qe se vret mendjen per asgje,
nje njeri qe s`mendon per te tjeret por vetem per vete?...
E njeh jeten time?...
Je perpjekur ndonjeher te me kuptosh si ndihem ne te vertet
dhe jo si dukem nga jasht?...
E kur ti s`je perpjekur t`kuptosh te pakten nje nga kto? ...
at'her kush je ti per te me gjykuar mua ?!... Thjesht `ASKUSH`


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Wed 13 Feb 2013 - 11:37

Nervat mu acaruan deri ne maksimum
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Feb 2013 - 11:37

Vallai rehat po rri kot edhe shikoj edhe postoj


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Darius Wed 13 Feb 2013 - 11:43

Nese gabimisht kam ber nje gabim..ateher konsideroje gabim dhe harroje..por harro vetem gabimin..gabimisht mos me harro mua..
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Feb 2013 - 11:53

Nje dite nje plak me tha "Kur njeh dike, dhe ky dikush e ben zemren tende te ndaloj per ca sekonda, ki kujdes: ky person mund te jete njeriu me i rendesishem i jetes tende.
Nese syt takohen dhe ka nje drit qe ndricon kur e shikon, ki kujdes: mund te jete njeriu qe po pret qe kur linde.
Nese kur u puthet syte u mbushen me lote, mendo: ka diçka magjike midis jush.
Nese mendimi i pare dhe i fundit i dites eshe per ate njeri, nese deshira per te ndejtur bashke arrin te shtrengoj zemren, gezohu: qielli te dergoi nje dhurate hyjnore... DASHURIA.
Nese nje dite i kerkoni falje njeri tjetrit per ndonje gabim dhe u kthehet nje perqafim, nje buzeqeshje, nje ledhatim dhe gjestet vlejn me shume se njemije fjale, dorezohu: ju jeni bere per njeri-tjetrin.
Nese eshte i merzitur, nese jeta e ka vrare dhe ti vuan dhimbjen e tije, qan lotet e tije dhe i fshin me dashuri, sa mrekulli. Ai njeri mund te kete besim te ty gjithe jeten.
Nese arrin, me mendimin, te ndjesh eren e njeriut qe do sikur ta kesh afer, dhe mendon se eshte perfekt edhe veshur me bizhame, shapka dhe flok te pakrehura. Nese nuk punon dot gjate dites, teper i emocionuar per takimin qe keni... nese nuk arrin dot te imagjinosh ne asnje menyre nje te ardhme pa ate person, dhe do doje me gjithe shpirt ti ishe pran kur plaket dhe, prap, mendon se do e doje marrezisht edhe keshtu. Nese preferon te vdesesh se sa ta shikosh te iki... atehere do te thote qe dashuria ka hyre ne jeten tende! Eshte nje dhurate."
Pastaj buzeqeshi dhe me tha "Ca njerez dashurohen shume here ne jete, pak duan vertet dhe gjejne nje dashuri te vertet. Ndonjehere e takojne dhe nuk u vene rendesi ketyre sinjaleve, dhe e lene te iki pa e jetuar. Eshte deshira e tyre. Keshtu qe, mos lejo kurre qe marrezirat e çdo dite te bejne te mos shohesh gjene me te bukur ne bote: Dashuria.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Darius Wed 13 Feb 2013 - 11:54

Shumë njerëz kalojnë ne jeten tonë, por vetem ata më të rëndësishmit arrijnë të lënë gjurmë tek ne
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Feb 2013 - 11:55

Mërzitja është një shpërdorimi i kohës. Nuk ndryshon asgjë,përvecse të bën lëmsh mendimet dhe të vjedh lumturinë


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Darius Wed 13 Feb 2013 - 12:00

Të jesh me karakter do të thotë, të jesh i drejtë edhe kur s’të sheh njeri
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Feb 2013 - 12:00

Nuk e di nëse të kam dashur shumë apo pak, në mënyrë të drejtë ose të gabuar, me pasion dhe çmenduri. Një gjë e di: Të kam dashur me të gjithë dashurinë që kam pasur në zemrën dhe në mendjen time. Ç'do buzëqeshje, përqafim, puthje... jotja, ishte për mua... kuptimi i fjalës lumturi.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Darius Wed 13 Feb 2013 - 12:04

Mos jeto per te kaluaren ajo ka qen dikur Mendo per te ardhmen ajo vjen shum shpejt
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Feb 2013 - 12:12

Kam ren ne heshtje as vete se di pse .ka momente qe nuk dua te jem dikushi po dua te jem askushi .fakti te mendoj ne kete menyre sepse dua te shoh njerezit se si do silleshin ne ato momente qe un do isha askushi .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 5 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi