Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thoni Diçka! - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thoni Diçka! - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thoni Diçka!

+48
qershicka
Anila
xhensila
aleksander k
Maksi
pexha
xhoni
Malsori
KALIMASHI
Thjeshtësia
Lonita
Leo_uk
Kejla_mezemer
bobi 10
Nella
Anakonda
ilenia
Burrelsja
CuN@BosS/
Emona
ROLEX
An0nim
dajti modh
Sweetheart
Dj Konti
Aristogata
Lolita
Arian 123
Orieta
Oni
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Darius
Ariel
fioll
SpOrTiStI
Klio
Robi dashuris
Arabela
Labja
LaDescarada
WebMaster
Shkembi
Alberti
Tonii
Neta E
Besa
Gjilanasi
52 posters

Faqja 10 e 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Thoni Diçka!

Mesazh nga Gjilanasi Thu 7 Feb 2013 - 10:10

First topic message reminder :

Nëse e do një person për shkak të bukurisë së tij, nuk është dashuri por dëshirë...
Nëse e do një person për shkak të inteligjencës së tij,
nuk është dashuri por admirim....
Nëse e do një person për shkak të pasurisë së tij, nuk është dashuri por interes....
Nëse e do nje person dhe nuk e di pse, KJO QUHET DASHURI..
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Sat 11 May 2013 - 19:36

Ora 3 e nates...
Djali mer te dashuren ne tel....
Djali : - zemer ku je?
Vajza :- Ne shtrat, jam shume e lodhur , po mendoj per ty, po ti ?
Djali: Une jam ne party , nje tavoline pas teje...........:P:P
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Darius Sun 12 May 2013 - 23:23

Një nga ndjesitë më të bukura në jetë është kur dikush të do pa kushte... kjo dashuri është thesari i vërtetë.
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Mon 13 May 2013 - 23:57

Nje cun ne plazh ishte fiksuar pas nje goce ne cader qe po lexonte. Diku i mbushet mendja dhe i afrohet goces e i thot. -kam gjith paraditen qe te shof ,vetem duke lexuar rri,sje fut fare ne det. -ehh cte bej jam me ato -po ti shko moj futu se ti ruaj un edhe ato edhe cadren hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Arian 123 Mon 13 May 2013 - 23:59

Paska qene i huaj me sa duket,nuk ka dite mire shqip. hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Tue 14 May 2013 - 0:03

hihihi Edhe mua kshu mu duk vallai hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Arian 123 Tue 14 May 2013 - 0:04

Per te njejten gje, ne zona te ndyshme shqipetare ka shprehje te ndryshme.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Tue 14 May 2013 - 0:06

Qe tani kam mesuar me verte se cfar do thote miqesi e vertet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 14 May 2013 - 2:40

Ku jeni milet?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Arian 123 Tue 14 May 2013 - 3:11

ketu jemi......................
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Wed 15 May 2013 - 10:30

Me acarojne disa gjera
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Darius Wed 15 May 2013 - 10:40

Dashuria eshte si nje cope llastiku.Terhiqet nga dy veta.Pas pak kohe njeri prej tyre e leshon,dhe i dhemb atij qe e mbajti deri ne fund.......
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Thu 16 May 2013 - 8:01

Nje dite me shi..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 7:32

★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Fri 17 May 2013 - 10:17

Ogni giorno al tuo risveglio pensa:
Oggi sono fortunato perché mi sono svegliato Sono vivo ho il dono prezioso della vita
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Besa Fri 17 May 2013 - 11:13

Jeta eshte enderr per te zgjuarin !!!
Jeta eshte loje per injorantin !!!
Jeta eshte komedi per te pasurin !!!
Dhe tragjedi per te varferin !!!
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Fri 17 May 2013 - 11:44

Nuk ndryshoj per
Asnjeri, por
permisohem
per ato qe e meritojne.....
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 22:23

do isht mir qe ket grad ta kisha me Nickun Annakonda Po Qe Do Sesht E Mundur Kot Sthon Kur Tvijn Mendt Te Ikin Dhent....

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga ilenia Sat 18 May 2013 - 11:31

Ndonjehere harxhojme shume kohe duke menduar per njerez qe nuk na mendojne ne te pakten as per pak sekonda.
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:59

Nje BRAVO x ata q m duruan..
Nje URRAAA x ata q nk m harruan..
Nje DUARTROKITJE x ata q m pranuan kshu sic jam..
Nje MINUT HESHTJE x t gjith ata q nk ja dolen me mua...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga ilenia Sat 18 May 2013 - 21:01

Per aq kohe sa do te kete 1 motiv per tu larguar nga gjithcka ...
do te kete gjithmone nje deshire te brendshme qe ai dikush te te kishte kerkuar te qendroje...
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Arian 123 Sat 18 May 2013 - 21:02

Mir mengjesi juve qe ju ka dale gjumi.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 21:04

Luksi nuk më ka tërhequr asnjëherë. Unë pëlqej gjërat e thjeshta; librat, të qëndruarit vetëm ose me dikë që mund të më kuptojë.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga ilenia Sat 18 May 2013 - 21:05

E dua ate njeri qe hesht shume, por dashuroj ate njeri , qe kur flet, i bene te heshtin te gjithe .
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 21:08

Nuk e ndaloja dot lotin te pikonte..
Nuk e ndaloja dot zemren te dashuronte....
Nuk ja mohoja dot vetes lumturin...
Dhe pas teje humba veten, humba dashurin...

Loti rrodhi plot dhimbje si nje kristal....
Nje dhimbje e madhe,
nje dhimbje si mal....
Edhe pse nuk duhet do te them nje te vertet ...
Te kam dashtur dhe do te te dua PERJET....

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga ilenia Sat 18 May 2013 - 21:09

Ndoshta jam pak impulsive, ndoshta shpesh here marr kot,
por dije zemra ime, se pa ty s'jetoj dot !
N'fillim me then t'drejten ndjenja t'forta s'kisha,
por tash pa ty dot s'jetoj, pa ty zemren bosh do ta kisha !
M'fal nese nai here me "xhelozin" time t'kam shkaterru,
po per ty zemer e jap edhe jeten, nese ti ke me ma kerku!
Adhuroj cdo cast kur me ty jam,
kur ty t'kam prane them krejt boten n'dor e kam !
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Arian 123 Sat 18 May 2013 - 21:09

Shume njerze e perbuzin pasurine,por te paktet jane ata qe heqin dore nga luksi.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 21:10

Nuk jam ne gare me aske , vrapoj ne garen timee..
Nuk kam deshir te luaj lojen e te qenit me e mire se te tjeret , ne asnje menyre trajte ose forme ...
Une vetem kam per qellim te permirsohem , te behem me e mire se qe isha me pare ...

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga ilenia Sat 18 May 2013 - 21:11

Ka jave me te veshtira se te tjerat, ku ata qe nuk jane me te mungojne aq shume saqe, pothuajse, ndihesh ne faj qe i ke "harruar" dhe ke vazhduar jeten sikur te mos kishin ekzistuar kurre. Ka te qara te papritura, buzeqeshje me kujtimet, aroma qe te cojne mbrapa ne kohe dhe te bejne te kuptosh se, edhe pse vazhdove te jetoje, asgje nuk eshte harruar.
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 21:12

I dobëti nuk mundet të falë kurrë . Falja është cilësi e të fortit.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga ilenia Sat 18 May 2013 - 21:17

E di cdo te thote te kesh larg dike ?
Te mendosh 24 ore cfare ben,te kesh frike mos i ndodh gje,te lutesh per te cdo dite ,te qash ,te qeshesh duke kujtuar batutat,
te rrish netve pa gjume duke folur,enderruar te ardhmen me te
,te presesh me padurim ta perqafosh ta puthesh ,ta ndjesh !
Ti qe mundesh te jesh me te vleresoje,sepse nje dite kur te jete larg,do te te mungoje aq shume saqe do te doje te ktheje kohen per te degjuar qofte edhe nje here ate frymemarrje aq te njohur.
Ti nuk e ke idene cdo te thote te duash e te te ndajne kilometrat.
Ti nuk e di cdo te thote te te mungoj dikush!
Ti e ke afer ,e ndjen, e shehe, e puth dhe e hedh tutje !
Mbaje fort sa e ke tenden e ne e do vertete, mos e ler kurre te ik. Sepse ai qe iken njehere,nuk do kthehet me kurre ,te pakten jo i njejti !
Mbroje dashurine ,mbroje sa e ke ne dore.
Sepse une jam mesuar tashme qe personat qe me kthehen t'mos ua kthej me veshtrimin..nese vertete me donin s'do kishin ikur.
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 21:19

Njerezit me kurajo i admiroj,ska me mire se te jesh ne shoqeri te njerezve te tille...

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga ilenia Sat 18 May 2013 - 21:21

Kam lexuar se femijet me te ndjeshem, behen personat me mizore kur rriten. E mendoni dot pse? Sepse jeta luan me ta.
Sepse ata vuajn me shume nga ç'duhet!
Ndoshta per kete une kam filluar te behem paksa harbute
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Arian 123 Sat 18 May 2013 - 21:21

Parate jane e vetmja pasuri qe e gjithe njerezia gjunjezohet.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga ilenia Sat 18 May 2013 - 21:27

Po iki pak shkruhemi me vone Klm forumi
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Arian 123 Sat 18 May 2013 - 21:28

Ciao Ilenia,kalofsh mire.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga ilenia Sat 18 May 2013 - 21:31

Gjithmone prit..prit per ate djalin qe ka me mbajte duart e tua kur ti ke frike prej botes..
qe do ec gjithandej me ty,pa ju lodhur thembrat e kembeve..
qe do te t'perqafoj forte derisa ti t'ndjeje dhimbjen e muskujve..
qe do qesh e do qaj me ty,pa pas turp nga syte ziliqar t'njerzve.
Djalin qe do te t'puthe ballin ne vend te qafes se brisht..
dhe qe do shpupuris floket e tua duke ju marre ere me deshir t'fshehur..
qe do te te thote fjale te sinqerta, fjale qe s'i ka ber rruge duke ja thene cdo kujt me par..
Atij qe do te t'japi nje lule krejte te thjeshte, vetem qe te t'bej ty t'ndihesh me e bukura n'bote..
qe do t'jap bluzen e tij ndoshta t'vjeter e jo firmato vetem se e ndjen kur mbeshtet koken tek gjoksi i tij qe ti ke ftohte
(ky eshte gjesti qe duhet vlersuar e jo marka e cmimi i veshjes).
Atij qe do ruaj edhe fotot me qesharake cdo kund qe keni dal bashke..
qe ka per t'par yjet me ty pa ven gjume ne sy dhe do t'peshperisi n'vesh se sa e vogel eshte pafundesia e tyre ne krahasim me dashurine tuaj
Atij qe do t'mar perdore edhe kur ti je ne kemish nate apo bizhame per ti tregu gjithe botes se sa krenar eshte qe t'ka ty n'krahe.
qe mendon se je e bukur dhe pa u zhgarravit me bojra dhe ke embelsine qe t'karakterizon.
Ah dhe dicka.. Je femer,qenia me e shenjte e ketij njerezimi...
Kurre mos dashuro dike qe te fal me pak se kaq!
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 4:18

Si mund te harrosh dike,
kur ti s'mund te jetosh dot pa te..!!:((

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga ilenia Sun 19 May 2013 - 8:19

Isha mire, isha e forte , do ja dilja ...te pakten ishte kjo ajo qe mendoja , dhe ne cast ndjeva diqka te me prekte thelle vetes, ishte dhimbje, po po ishte dhimbje shpirterore... nga ato me te veshtirat qe te ndalin frymen, isha mbushur ne lote , me intuit fillova te shikoja fotot, isha une ajo qe kisha mbetur vetem..dhe jo bota, ishim shume ndryshe , derisa mendoja se bota ishte ajo qe nuk kishte te drejte , paskam qene une , une paskam mbyllur veten ne vendin me te erret, me te fshehtin, une i paskam mohuar vetes faktin se edhe une mund te ndjej , se jam qenje njerezore se ndoshta ndonje dite mund edhe te dashuroja...
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Arian 123 Sun 19 May 2013 - 9:10


Duam te bejme gjithcka per njerzit qe i duam,vetem nje gje nuk ebejme,nuk i pranojme sic jane.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 19 May 2013 - 9:47

Mrama
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 10 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 10 e 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi