Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thoni Diçka! - Faqe 14 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thoni Diçka! - Faqe 14 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thoni Diçka!

+48
qershicka
Anila
xhensila
aleksander k
Maksi
pexha
xhoni
Malsori
KALIMASHI
Thjeshtësia
Lonita
Leo_uk
Kejla_mezemer
bobi 10
Nella
Anakonda
ilenia
Burrelsja
CuN@BosS/
Emona
ROLEX
An0nim
dajti modh
Sweetheart
Dj Konti
Aristogata
Lolita
Arian 123
Orieta
Oni
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Darius
Ariel
fioll
SpOrTiStI
Klio
Robi dashuris
Arabela
Labja
LaDescarada
WebMaster
Shkembi
Alberti
Tonii
Neta E
Besa
Gjilanasi
52 posters

Faqja 14 e 18 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Thoni Diçka!

Mesazh nga Gjilanasi Thu 7 Feb 2013 - 10:10

First topic message reminder :

Nëse e do një person për shkak të bukurisë së tij, nuk është dashuri por dëshirë...
Nëse e do një person për shkak të inteligjencës së tij,
nuk është dashuri por admirim....
Nëse e do një person për shkak të pasurisë së tij, nuk është dashuri por interes....
Nëse e do nje person dhe nuk e di pse, KJO QUHET DASHURI..
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga KALIMASHI Sat 16 Nov 2013 - 22:46

jeta eshte e bukur kur din ta jetosh duhet perpjekje e madhe per te realizuar enderren

KALIMASHI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/11/2013
Mosha Mosha : 48

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga xhoni Mon 18 Nov 2013 - 10:57

shoqeria  e mir dhe besnike ka vlera te mdha
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Malsori Fri 22 Nov 2013 - 19:59

Ka koh qe nuk kom vizituar kete Forum 
Ju pershendes te gjitheve nga zemra 
Jeni ma te miret
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga xhoni Sun 24 Nov 2013 - 5:21

a do te takohemi nje dit me antar tevjer ne ket forum
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Kejla_mezemer Tue 26 Nov 2013 - 1:25

une kam ftohte
Kejla_mezemer
Kejla_mezemer
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : andej nga veriu
Postime Postime : 587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/02/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : yyyyyy sa shume

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Nov 2013 - 7:59

qe  po ben ftohte shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga pexha Wed 27 Nov 2013 - 2:58

po me mungon kjo siper
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Nov 2013 - 7:23

Qe u ben kohe qe  skam hyr  ketu edhe pexhes i kam munguar  vallai haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga xhoni Mon 2 Dec 2013 - 11:22

kjo klea ka mungua shum  ama  femit e saj  kan perparsi
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Mon 6 Jan 2014 - 8:09

Hahaha yes  kushtrim familje ne  rrall te pare .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Mon 6 Jan 2014 - 8:11

Cdo fjale qe do te shkruaj 
cdo kenge qe do kendoj
per ty e bej,ne ty mendoj per cdo nate un te kujtoj...
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Mon 6 Jan 2014 - 8:17

hihihi Fjal me vend haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Mon 6 Jan 2014 - 9:21

naten e mire
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Mon 6 Jan 2014 - 9:40

Gjum te  embel
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Maksi Tue 7 Jan 2014 - 7:27

ktu doja ate qe te thashe
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Wed 8 Jan 2014 - 3:49

hello
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga LaDescarada Wed 8 Jan 2014 - 3:56

hi
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Wed 8 Jan 2014 - 3:57

cbehet ktej ju kam munguar?
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga LaDescarada Wed 8 Jan 2014 - 3:58

aleks nuk po te njoh une  per mem mungu mua  eeww  :p
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Wed 8 Jan 2014 - 4:02

te vjeter jemi te dy ktu nejse gz qe je mire
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga LaDescarada Wed 8 Jan 2014 - 4:05

aha nejse...flm gjith
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Wed 8 Jan 2014 - 4:20

kemi pas gjithmone mirkuptim bashke  juhjjjjj
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga LaDescarada Wed 8 Jan 2014 - 4:27

mir ish kan me mu kujtu....po qe spe disha hahah
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Wed 8 Jan 2014 - 11:00

Nese Dikush Tjeter te Thote te dua,
mos e Genje si me genjeve
Mua....Nese Dikush Tjeter Puth
Buzet e tua, Mbylli Syte Por mos
me Kujto Mua...Nese Dikush Tjeter
te Thote se te Dashuron, mos e
Beso se te Mashtron....Kur te
Zhgenjehesh nga nje Dashuri tjeter,
Mos kerko Ilac te Dashuria e
vjeter !!
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga An0nim Fri 10 Jan 2014 - 6:57

Mirembrema..
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga xhensila Fri 10 Jan 2014 - 7:08

Mirmbrema
xhensila
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 11 Jan 2014 - 8:44

Ku jeni njerez?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Sat 11 Jan 2014 - 8:50

Ketu moj si te kam moj si e kemi princeshen e  vogel
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Sat 11 Jan 2014 - 22:18

Jeta eshte si nje monedhe! Ne njeren ane ndodhet dhimbja dhe ne anen tjeter lumturia. Ti mund te shohesh vetem njeren ane, por mos harro, edhe ana tjeter e ka rradhen e saj
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Leo_uk Sun 12 Jan 2014 - 8:33

ka kaluar shume kohe pa hyre ketu ne forum..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga LaDescarada Sun 12 Jan 2014 - 23:01

Nuk ka asgjë që mbetet përgjithmonë!..
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Mon 13 Jan 2014 - 8:08

mirmbrema
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga An0nim Mon 13 Jan 2014 - 8:22

Mirembrema..
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Mon 13 Jan 2014 - 8:29

Sikur te linde dielli ne mes te nates, do shihnim shume gjera qe nuk do donim t'i shihnim...!!!
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Mon 13 Jan 2014 - 8:41

I dashur gjysh jam melankolike sonte, kam rifilluar te shkruaj, me mungon gjysh, me mungojne perkedheljet e tua qe i merja cdo mengjes para se ti ikja ne shkolle, ndihesha femija me i lumtur ne bote, nuk jam me ajo mistrecja qe ti me thoje kur isha e vogel jam rritur tashme, gjyshi im i dashur kam shume nevoje per ty ne keto momente. ame ke rritur mire me ke bere nje kryeveper por gjysh kam shume nervozisem cte jete!? ankth i nje jete te re apo fakti qe po haroj te kaluaren e po clirohem prej saj, gjysh im i shtrenjti im me mungon shume sidomos dhe kur me flisje per gabimet e mija ti ishe aq i qete qe une shikoja dashurine e madhe qe kishe ndaj meje, sot jam rritur gjysh, une mbesa jote, kryevepra jote sic thote mami, te dua shume gjyshi im je shembulli im i jetes, jam e emocinuar po qaj, po jane lote gezimi, mallengjimi, te adhuroj gjyshi im, ti je baza e jetes time!

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga aleksander k Thu 16 Jan 2014 - 8:18

U lodha duke par dike qe s'me shikon.!!
U lodha duke dashur,dike qe s'me don.!!
U lodha nga dashuria ku gjithmon gabova.!!
U lodha nga kjo jet qe jetova.!!
Nese fjalet e mia po i lexon.!!
Nese je dhe ti dikush qe me shpirt dashuron.!! Mendohu mir per ndjenjat e tua.!! Dhe ki kujdes
kuj i thu te duaaa.!!
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 16 Jan 2014 - 19:41

Dite te mbare njerez
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Jan 2014 - 7:24

Flm yllo 

Koha ben te  veten edhe sheron te  gjitha  plaget
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga An0nim Sat 18 Jan 2014 - 6:54

Ne dite te veshtira duket miqte..
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga An0nim Sun 19 Jan 2014 - 9:04

Mirembrema..
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! - Faqe 14 Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 14 e 18 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi