Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A duhet pranuar ndarja natyrshem? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A duhet pranuar ndarja natyrshem? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A duhet pranuar ndarja natyrshem?

4 posters

Shko poshtë

A duhet pranuar ndarja natyrshem? Empty A duhet pranuar ndarja natyrshem?

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Apr 2013 - 1:02

Ndarja eshte vertet e dhimbshme. Por fundja eshte pjese e jetes. Nese ti nuk e ndjen vehten se je fajtore, duhet ta kosiderosh ate pjese te jetes.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet pranuar ndarja natyrshem? Empty Re: A duhet pranuar ndarja natyrshem?

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:11

Une jam ndiher e plagosur kur kam humbur mashkullin me te cilin kam qene e dashuruar. Sot jam e bindur se askush nuk humbet dike, sepse askush nuk zoteron ndoke. Ky eshte perjetimi i vertete i lirise: te kesh gjene me te shtrenjte ne bote, pa qene zot i saj.
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet pranuar ndarja natyrshem? Empty Re: A duhet pranuar ndarja natyrshem?

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 9:16

As kush nuk eshte prona e dikujte.Ne nje mardhenje nuk ka pronesi.Ndarja eshte krejt e natyrshme,nuk mund te rrishe me dike qe nuk e do.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet pranuar ndarja natyrshem? Empty Re: A duhet pranuar ndarja natyrshem?

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Apr 2013 - 9:41

Mendoj se po
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet pranuar ndarja natyrshem? Empty Re: A duhet pranuar ndarja natyrshem?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:40

ma merr mendja se po,por ka nga ato njerez qe nuk e pranoj ashtu siq duhet

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet pranuar ndarja natyrshem? Empty Re: A duhet pranuar ndarja natyrshem?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi