Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, digjet automjeti i një efektivi policie, zjarri i qëllimshëm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, digjet automjeti i një efektivi policie, zjarri i qëllimshëm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, digjet automjeti i një efektivi policie, zjarri i qëllimshëm

Shko poshtë

Vlorë, digjet automjeti i një efektivi policie, zjarri i qëllimshëm Empty Vlorë, digjet automjeti i një efektivi policie, zjarri i qëllimshëm

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Apr 2013 - 22:19

VLORË- Një automjeti në pronësi të një efektivi policie i është vënë flaka mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës.

Burime policore nga qyteti bregdetar bëjnë me dije se automjetit me targa italiane AN420VN, ishte parkuar pranë konvikteve të vajzave, kur i është vënë flaka.

Nga hetimet paraprake dyshohet se makinës i është vënë zjarri qëllimisht, për shkak të detyrës së pronarit të saj.

Policia nis hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe arrestimin e autorëve.
(e.m/BalkanWeb)
Vlorë, digjet automjeti i një efektivi policie, zjarri i qëllimshëm 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vlorë, digjet automjeti i një efektivi policie, zjarri i qëllimshëm 30l12rc Pytje & Përgjigje Vlorë, digjet automjeti i një efektivi policie, zjarri i qëllimshëm 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi