Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 ‘Duçkollarin s’e vrava unë, po një oficer policie’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 ‘Duçkollarin s’e vrava unë, po një oficer policie’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

‘Duçkollarin s’e vrava unë, po një oficer policie’

Shko poshtë

 ‘Duçkollarin s’e vrava unë, po një oficer policie’ Empty ‘Duçkollarin s’e vrava unë, po një oficer policie’

Mesazh nga An0nim Fri 28 Jun 2013 - 1:30

TIRANË- Dritan Dajti, si kishte deklaruar disa seanca më parë ka nisur të tregojë ato që sipas tij janë të vërtetat e ngjarjes së rëndë ku mbetën të vrarë katër efektivë të policisë.
“Sajmir Duckollarin nuk e vrara unë, por një oficer policie, pas shpine”.
Kështu ka thënë Dritan Djati në sallën e gjyqit në seancën e sotme në ngarkim të tij.
Sipas Dajtit, ai nuk ka asnjë përgjegjesi për vrasjen e Duckollarit. Ai ka thënë se vrasja e tij nuk ka ndodhur ashtu si është thënë. Sipas Dajtit Duckollari është vrarë nga një oficer policie me iniciale F.G, me kallashnikov dhe nga pas shpine, ndërkohë që ishte vetëm 3-4 metër larg makinës ku ndodhej Dajti.
Sipas tij, kete gje e tregon edhe ekspertiza mjeko-ligjore e te ndjerit Duckollari.
Dajti ka deklaruar më tej se do të thotë edhe të vërtetën për personin që ka drejtuar operacionin për kapjen e tij, por këtë një seancë tjetër, ndërkohë që ka kërkuar të mbrohet me avokat.
/Panorama
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi