Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha: Rama merre Muhon bëje deputet se në KQZ nuk do shkelë më! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha: Rama merre Muhon bëje deputet se në KQZ nuk do shkelë më! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berisha: Rama merre Muhon bëje deputet se në KQZ nuk do shkelë më!

Shko poshtë

Berisha: Rama merre Muhon bëje deputet se në KQZ nuk do shkelë më! Empty Berisha: Rama merre Muhon bëje deputet se në KQZ nuk do shkelë më!

Mesazh nga WebMaster Sat 27 Apr 2013 - 7:10

Duket se edhe për shumë kohë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve do të numerohen vetëm 4 anëtarë. Kjo jo vetëm sepse PS nuk pranon të zëvëndësojë 2 vendet vakantë pas dorëheqjes së dy anëtarëve të propozuar prej saj, por dhe prej deklaratës që u bë sot nga kryeministri Sali Berisha: Kur të mendosh se të kthehet Muho në KQZ, të jesh i sigurt se është kthyer Kuqoja dy herë më shpejtë sesa Muhoja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi