Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHPIRTI IM People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHPIRTI IM People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHPIRTI IM

3 posters

Shko poshtë

SHPIRTI IM Empty SHPIRTI IM

Mesazh nga Arjan Hasballa Sat 4 May 2013 - 10:18

Nese
t'merr malli Me Mpaa (1) ditt e diin ku Me M'gjett.. Jomm pO n'att vEn
Ku NjerZiT jEttojn pEr jett...nen hijen E Blirit Qe Mbush plOtt GjethE
varrin tiim... E mbii varr dO jett shkRuar .."" JETON ENDE N'SHPIRTIN
TIM "":'[[ <\3 [You must be registered and logged in to see this image.]
Arjan Hasballa
Arjan Hasballa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/05/2013
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHPIRTI IM Empty Re: SHPIRTI IM

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 6:53

eh shpirt e veshtir esht dashuria e sinqert nditet e sotshme

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHPIRTI IM Empty Re: SHPIRTI IM

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:40

Te kam ne zemer
te dua shum
mos mendo shpirt se te kam harruar 
se gjithnje me ty do jem e dashuruar 

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHPIRTI IM Empty Re: SHPIRTI IM

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi