Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha u kthen përgjigje pesionistëve: Unë e mbaj premtimin, rrogat dhe pensionet do rriten People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha u kthen përgjigje pesionistëve: Unë e mbaj premtimin, rrogat dhe pensionet do rriten People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berisha u kthen përgjigje pesionistëve: Unë e mbaj premtimin, rrogat dhe pensionet do rriten

Shko poshtë

Berisha u kthen përgjigje pesionistëve: Unë e mbaj premtimin, rrogat dhe pensionet do rriten Empty Berisha u kthen përgjigje pesionistëve: Unë e mbaj premtimin, rrogat dhe pensionet do rriten

Mesazh nga An0nim Tue 2 Jul 2013 - 4:10

Berisha u kthen përgjigje pesionistëve: Unë e mbaj premtimin, rrogat dhe pensionet do rriten Thumb_250x150Berisha u ka kthyer sot përgjigje pensionistëve se do ta mbaj premtimin e bërë.

Berisha në një postim në rrjetin solit “Facebook” shkruan: Të dashur miq, rrogat dhe pensionet do rriten. Ne mbajmë premtimet! Sb” 
Reagimi i kryeministrit vjen pas lajmeve në media, se rritja e pagave e pensioneve, e projektuar të hynte në fuqi në korrik, duket se është lënë mënjanë.

Në këtë mënyrë Berisha ka vendosur që ta mbaj premtimin e tij deri në ditën e fundit./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi