Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në gjurmë të përdhunuesit të grave të moshuara, është mbi 50 vjeç People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në gjurmë të përdhunuesit të grave të moshuara, është mbi 50 vjeç People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në gjurmë të përdhunuesit të grave të moshuara, është mbi 50 vjeç

Shko poshtë

Në gjurmë të përdhunuesit të grave të moshuara, është mbi 50 vjeç Empty Në gjurmë të përdhunuesit të grave të moshuara, është mbi 50 vjeç

Mesazh nga An0nim Fri 12 Jul 2013 - 22:19

Në gjurmë të përdhunuesit të grave të moshuara, është mbi 50 vjeç Thumb_250x150Bëri bujë lajmi tronditës se një person (ende i paidentifikuar) përdhunon gratë e moshuara të fshatit Nartë në Vlorë. Mendohet se përdhunuesi mund të jetë banor i fshatit, pasi ai është në dijeni se cilat gra të moshuara jetojnë vetëm dhe shfrytëzon rastin për t’i përdhunuar ato.

Por burime pranë policisë bëjnë me dije se në përdhunimin të fundit të një të moshuare, autori ka lënë shenja. Policia ka gjetur njolla gjaku që i përkasin atij. Dyshohet se autori i këtyre veprimeve skandaloze është një shtetas mbi 50 vjeç. Po punohet për zbardhjen e ngjarjes. /alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi