Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
19-vjeçarja ndërron jetë në muajin e 5-të të shtatzanisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
19-vjeçarja ndërron jetë në muajin e 5-të të shtatzanisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

19-vjeçarja ndërron jetë në muajin e 5-të të shtatzanisë

Shko poshtë

19-vjeçarja ndërron jetë në muajin e 5-të të shtatzanisë Empty 19-vjeçarja ndërron jetë në muajin e 5-të të shtatzanisë

Mesazh nga An0nim Wed 17 Jul 2013 - 2:47

19-vjeçarja ndërron jetë në muajin e 5-të të shtatzanisë Thumb_250x150Një 19-vjeçare që shumë shpejt priste të bëhej nënë ka ndërruar jetë teksa po e çonin në maternitet.

Vajza e re ka mbërritur e vdekur pikërisht në maternitetin “Koço Gliozheni” në kryeqytet. Ajo ka inicialet M.H. Lajmi është pohuar nga drejtoresha e maternitetit, Rubena Mojsiu tha se gruaja e re shtatzënë kishte ndërruar jetë para se të mbërrinte në maternitet dhe se mjekët nuk patën mundësi ta ndihmonin shtatzënën.

Familjarët e vajzës së vdekur nuk kanë paraqitur asnjë kallzim se cilat ishin shkaqet që çuan në vdekjen e saj.

Sakaq, ekspertiza mjeko-ligjore kërkon të paktën 3 javë kohë për të zbuluar shkaqet e vdekjes./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi