Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Stresi: Dua të bëj seks me Rihanën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Stresi: Dua të bëj seks me Rihanën

Shko poshtë

Stresi: Dua të bëj seks me Rihanën Empty Stresi: Dua të bëj seks me Rihanën

Mesazh nga WebMaster prej Fri 31 Jan 2014 - 9:53

Edhe pse një aventurier i madh dhe i përfolur për shumë romanca me femra, Stresi kohët e fundit ka treguar ambicie të reja. Stresi tashmë nuk dëshiron të fusë në dorë vetëm femrat shqiptare, jooooo, ai ia ka vënë syrin dikujt dhe më popullore.Pikërisht pop yllit botëror, Rihanës. Pse e themi këtë, sepse në rrjetin social 'Facebook', Stresi ka postuar një foto ku është vetë ai me një kapele në kokë që shkruan ‘’I wanna f**k Rihana’’.
Stresi: Dua të bëj seks me Rihanën 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Stresi: Dua të bëj seks me Rihanën 30l12rc Pytje & Përgjigje Stresi: Dua të bëj seks me Rihanën 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Stresi: Dua të bëj seks me Rihanën Empty Re: Stresi: Dua të bëj seks me Rihanën

Mesazh nga Anakonda prej Wed 12 Feb 2014 - 3:23

I thojn nje fjale turt popullore,enderro se enderrat falas jan

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi