Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
JK 2015 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

JK 2015

Shko poshtë

JK 2015 Empty JK 2015

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:33

Sa shuum dite kan kaluar dhe përseri torturohem cdo min qe mendoj. Dhe oret kalojn dhe naten eshte akoma me e veshtire.. Mendoj valle sa ftyra do kesh pasur?? Ishte ajo qe beje apo dikush tj se kuptova kurre... Pyes veten si sillesh me ate ( me shoqen tende te re ) a te trajton ajo si mua se di cfare jane kto gjera qe me kalojne nepër mend kur un e ndjej qe ti je shum mire kur sa here te shikoj ti vetem je duke qeshur... Dhe cdo here cdo dite takon ate dhe ndihesh i plotesuar.... Po mundohesh te me zevendesosh te ndjehesh sado pak me te si un kerkon grimca te qenies time te ajo.??? Ti e din mjaft mire qe ajo nk eshte si une. Ajo nk ka format e nje trupi si timin ajo nk ka sy qe shkelqejne kur te shohin ty ajo nk ka buzeqeshje ngjitese si une ajo nk ka asgje si une dhe sado te përpiqesh te harrosh fytyren time nk do e arrish sepse un jam ne qenien tende un jam aty edhe pse ti nk do edhe pse ti me injoron jam atyyy dhe aty do jem. Sado te mundohesh sdo gjesh askend apsolutisht askend qe do beje gjithcka për ty ne kembim te asgjeje dhe qe do te te mbeshtese dhe do te te keshilloje si nje moter dhe do te te doje si i pari dhe i fundit... Ajo nk eshte kuurrr si une. Kurr...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi