Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Moda e flokëve verë 2015  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Moda e flokëve verë 2015

Shko poshtë

Moda e flokëve verë 2015  Empty Moda e flokëve verë 2015

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:44

Moda e flokëve verë 2015  Modaeflokeve0
Nuk ka rëndësi nëse flokët tuaj janë me onde, i keni të kapur lart, i keni shtrënguar apo zbukuruar me fjongo. Këtë vit, në modë janë flokët e gjatë.   Më poshtë, ju paraqesim disa nga modelet e flokëve.   Onde të lehta
Moda e flokëve verë 2015  Modaeflokeve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Moda e flokëve verë 2015  Empty Re: Moda e flokëve verë 2015

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:45

Moda e flokëve verë 2015  Modaeflokeve1
Moda e flokëve verë 2015  Modaeflokeve2

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Moda e flokëve verë 2015  Empty Re: Moda e flokëve verë 2015

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:47

Moda e flokëve verë 2015  Modaeflokeve3
Moda e flokëve verë 2015  Modaeflokeve4
Moda e flokëve verë 2015  Modaeflokeve5

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Moda e flokëve verë 2015  Empty Re: Moda e flokëve verë 2015

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi