Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 A Është Lidhja Juaj E Shëndetshme? Testojeni! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 A Është Lidhja Juaj E Shëndetshme? Testojeni! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Është Lidhja Juaj E Shëndetshme? Testojeni!

2 posters

Shko poshtë

 A Është Lidhja Juaj E Shëndetshme? Testojeni! Empty A Është Lidhja Juaj E Shëndetshme? Testojeni!

Mesazh nga An0nim Mon 8 Jul 2013 - 7:17

Duket se dashuria nuk ka receta mrekullie, por ka disa përbërës të cilat mund ta bëjnë një lidhje të zgjatë më shumë.
Zbuloni kontrollin që duhet të bëni për të parë nëse lidhja juaj po ecën si duhet.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Keni dëshirë që lidhja mes jush të ecë?


Është ndryshe të kesh dëshirë që lidhja të ecë mirë dhe të jesh mirë derisa lidhja të vazhdojë. Duhet të keni besim tek marrëdhënia në çift dhe të bëni gjithçka që gjërat të ecin si duhet.

Jeni ju vetvetja?

A e doni? Në rregull. Jeni të gatshëm të bëni gjithçka për ta pasur pranë? Bëni atë që ndjeni!

A e pranoni ju ashtu si ai është?

Gjërat do ishin më të thjeshta nëse ai do kishte disa cilësi më tepër? Epo ja që ai i tillë është. Pranojeni ashtu si është ose nuk do kaloni shumë kohë bashkë.

A jeni të vetëdijshëm se dashuria ka disa limite?Mos kërkoni gjëra të pamundura sepse rrezikoni të prisni gjatë dhe të mos merrni asgjë. Diskutoni hapur me të dhe shprehini dëshirat tuaja.
bota-shqip
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A Është Lidhja Juaj E Shëndetshme? Testojeni! Empty Re: A Është Lidhja Juaj E Shëndetshme? Testojeni!

Mesazh nga Anakonda Fri 19 Jul 2013 - 21:33

A e pranoni ju ashtu si ai është?

Gjërat do ishin më të thjeshta nëse ai do kishte disa cilësi më tepër? Epo ja që ai i tillë është. Pranojeni ashtu si është ose nuk do kaloni shumë kohë bashkë.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi