Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thaçi: Jeta dhe vepra e Feratit ka qenë në shërbim të Kosovës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thaçi: Jeta dhe vepra e Feratit ka qenë në shërbim të Kosovës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thaçi: Jeta dhe vepra e Feratit ka qenë në shërbim të Kosovës

Shko poshtë

Thaçi: Jeta dhe vepra e Feratit ka qenë në shërbim të Kosovës Empty Thaçi: Jeta dhe vepra e Feratit ka qenë në shërbim të Kosovës

Mesazh nga Binni Sat 30 Jan 2010 - 12:53

Thaçi: Jeta dhe vepra e Feratit ka qenë në shërbim të Kosovës F.0130152254752_m

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Ferati, Kuvendit Komunal të Istogut dhe kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, me rastin e ndërrimit të jetës të kryetarit të Komunës së Istogut, Fadil Ferati.

Në telegramin e ngushëllimit kryeministrit Thaçi ndër të tjera thekson se, “jeta dhe vepra e z.Fadil Ferati ka qenë në shërbim të shtetit të Kosovës”. “Të gjithë ne do ta kujtojmë kontributin e çmuar të z.Ferati në funksion të avancimit të proceseve pozitive në komunën e Istogut dhe në tërë Kosovën”, thuhet në telegramin e Thaçit.

“Më lejoni që në emër timin dhe të Qeverisë së Republikës së Kosovës, t’iu shpreh ngushëllimet më të sinqerta”, përfundon telegrami i kryeministrit Thaçi.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi