Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit

2 posters

Shko poshtë

Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit Empty Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit

Mesazh nga WebMaster Mon 8 Feb 2010 - 7:52

Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit MaqedoniQeveria maqedonase pritet qe ne mbledhjen e kesaj jave te zgjidhe problemin e mungeses se gjuhes shqipe ne faqet e internetit te institucioneve.

Lajmin e bejne te ditur mediat lokale, sipas te cilave pritet qe ne web site-t e ministrive te vendoset edhe opsioni i gjuhes shqipe.

Sipas zedhenesit te qeverise, Shefik Duraku, synimi i ketij plani eshte permiresimi i komunikimit mes institucioneve shteterore dhe qytetareve.

“Disa media shqiptare kane shprehur pakenaqesine e tyre per faktin se ne faqet e internetit te ministrive mungon gjuha shqipe. Kerkesa e tyre ka qene qe komunikimi i ministrive te jete edhe ne kete gjuhe dhe ne do ta realizojme kete se shpejti”, ka deklaruar Duraku.
Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit 30l12rc Pytje & Përgjigje Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit Empty Re: Maqedoni, drejt zgjidhjes ceshtja e internetit

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 0:49

vdekje i kom kta maqedonsat

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi