Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
BE: Presim përgjigje pozitive nga tryeza Berisha-Rama People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
BE: Presim përgjigje pozitive nga tryeza Berisha-Rama People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BE: Presim përgjigje pozitive nga tryeza Berisha-Rama

2 posters

Shko poshtë

BE: Presim përgjigje pozitive nga tryeza Berisha-Rama Empty Re: BE: Presim përgjigje pozitive nga tryeza Berisha-Rama

Mesazh nga Lot i derdhur Fri 12 Feb 2010 - 4:03

ku ka pergjigje pozitive me kyt shtet qe kemi ne
as mos e enderroni nji pergjigje pozitive
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

BE: Presim përgjigje pozitive nga tryeza Berisha-Rama Empty Re: BE: Presim përgjigje pozitive nga tryeza Berisha-Rama

Mesazh nga dajti modh Sat 13 Feb 2010 - 5:34

KUSH KA INFORMACION CFARE U BE NE TIRANE
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi