Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, greve ne sektorin e transportit publik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, greve ne sektorin e transportit publik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, greve ne sektorin e transportit publik

Shko poshtë

Itali, greve ne sektorin e transportit publik Empty Itali, greve ne sektorin e transportit publik

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 3:23

Itali, greve ne sektorin e transportit publik Itali-piazagiacomoleopardiNe te gjithe Italine do te zhvillohet sot nje greve 4 oreshe ne sektorin e transportit publik.

Lajmin e bejne te ditur mediat italiane, sipas te cilave greva eshte organizuar nga sindikatat e punetoreve dhe do te perfshije edhe transportin hekurudhor.

Sipas burimeve, greva ka si qellim mbeshtetjen e sindikatave ndaj negociatave per kontraten e re te sektorit te transporteve.

Transporti hekurudhor do te ndalet nga ora 10 deri ne 14, ndersa ai lokal sipas modaliteteve te qyteteve te ndryshme.

Keshtu, ne Rome autobuzet jane ndalur qe nga ora 08:30, ne Napoli nga ora 09:00, ndersa ne Milano dhe Torino do te ndalen ne oret 18:00 dhe 17:45.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi