Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Situata hidrike, Berisha: Komitet emergjence People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Situata hidrike, Berisha: Komitet emergjence People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Situata hidrike, Berisha: Komitet emergjence

Shko poshtë

Situata hidrike, Berisha: Komitet emergjence Empty Situata hidrike, Berisha: Komitet emergjence

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Feb 2010 - 8:54

Situata hidrike, Berisha: Komitet emergjence F.0224113842629_mKryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha kërkoi ngritjen e Komitetit të Emergjencave për të përballuar gjendjen e krijuar së fundmi në hidrocentrale si pasojë e reshjeve të shumta që kanë shtuar nivelin e ujit.
Në mbledhjen e Qeverisë, kryeministri të mërkurën kërkoi marrjen e masave me qëllim që situata të kalohet me dëmet minimale.
Gjendja në zonën e Nënshkodrës po përkeqësohet, ndërkohë që banorët ende nuk e kanë marrë veten nga përmbytjet e fillimit të janarit, ku u regjistruan dëme të mëdha në bujqësi dhe blegtori. /TCH
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi