Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rendohet situata ne veri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rendohet situata ne veri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rendohet situata ne veri

Shko poshtë

Rendohet situata ne veri Empty Rendohet situata ne veri

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Mar 2010 - 1:32

Rendohet situata ne veri Bora-reshjetKane vijuar reshjet e debores te cilat kane mbuluar nje pjese te konsiderueshme ne veri, verilindje dhe juglindje te vendit.

Rruget nacionale jane hapur por ne disa segmente te caktuara qe ndodhen ne lartesi mbi 800 metra ka probleme serioze me akullin.

Temperaturat e ulta kane ngrire debore qe ra dy ditet e fundit. Mbremjen e djeshme eshte bllokuar per disa ore edhe rruga nacionale Tirane-Kukes ne zonen e Qafes se Malit.

Njoftohet se mjetet borepastruese kane qendruar ne gadishmeri per te hapur rruget nacionale nga debora. Njekohesisht policia rrugore ka rekomanduar drejuesit e mjeteve perdorimin e zinxhireve per te evituar daljet nga rruga.

Megjithate aksidente te shpeshta pa pasoja te renda jane verejtur ne disa rruge nacionale te mbuluara nga Debora, si ne rrugen Bulqize, Burrel, Bulqize, Peshkopi, Kukes Qafa e Malit. Probleme jane verejtur edhe ne Qafen e Krrabes, ne Qafen e Thanes, ne Qafe Plloçe, ne Qafen e Qarrit.

Nderkohe ne Shkoder, Tropoje, Puke, Mirdite, Burrel, Bulqize, Peshkopi, Kukes, Has, Elbasan, Librazhd, Pogradec, Korce jane disa dhjetra zona te izoluara perkohesisht nga debora. Rruget rurale jane te pakalueshme edhe per shkak te gjendjes se tyre te dobet.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi