Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rikthehet debora, probleme ne veri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rikthehet debora, probleme ne veri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rikthehet debora, probleme ne veri

Shko poshtë

Rikthehet debora, probleme ne veri Empty Rikthehet debora, probleme ne veri

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 2:35

Rikthehet debora, probleme ne veri Bora-maleNe veri te vendit jane rikthyer reshjet e dendura te debores, te cilat kane izoluar disa fshatra dhe kane bllokuar trafikun rrugor ne disa akse.

Sipas informacioneve te fundit, debora ka bllokuar komunat Arren, Gryke Caje, Zapot dhe Shishtavec, nderkohe qe ka izoluar fshatrat Lekbibaj dhe Markgegaj ne qarkun e Tropojes.

Nderkohe, akset rrugore Kukes-Peshkopi e Kukes-Shishtavec jane te bllokuara, ndersa Kukes-Qafe Mali, Kukes-Has dhe Kukes-Morine jane te kalueshem vetem me zinxhire.

Po ashtu, situate e ngjashme paraqitet edhe ne akset Tropoje-Qafe Mali dhe Bulqize-Peshkopi, zona ne te cilat trashesia e debores ka arritur ne 40 centimetra.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi