Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, rrugët kërcënojnë turizmin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, rrugët kërcënojnë turizmin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, rrugët kërcënojnë turizmin

Shko poshtë

Vlorë, rrugët kërcënojnë turizmin Empty Vlorë, rrugët kërcënojnë turizmin

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Apr 2010 - 2:49

Vlorë, rrugët kërcënojnë turizmin Vlora-lartPrej disa vjetesh gjendja e rrugëve në qytetin e Vlorës, dhe trafiku që krijohet gjatë sezonit veror, është një nga arsyet se përse pushuesit që shkojnë atje mendojnë të mos kthehen më.


Një vit më parë situata ishte shumë e ngjashme me atë çka paraqesin këto rrugë edhe këtë vit. Kanale, gropa, rrugë ne ndertim qe duket se nuk perfundojne kurre, rruge te saposhtruara dhe serish te hapura.

Pozicioni qe ka ky qytet bregdetar si dhe sistemi rrugor i papershtatshem behen shkak per nje trafik gati mbytes ne Vlore, e cila nje pjese te madhe te ekonomise se saj e ka te bazuar te turizmi.

Problem serioz per turizmin ne kete qytet eshte edhe rruga qe lidh Vloren me Fierin. Turistet duhet te kalojne ne segmentin e vjeter, qe ne pjesen me te madhe ofron pamjen e rrugeve te mbushurame gropa dhe mbeturina.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi