Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, shirat e shumtë përmbysin rrugët e qytetit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, shirat e shumtë përmbysin rrugët e qytetit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, shirat e shumtë përmbysin rrugët e qytetit

Shko poshtë

Vlorë, shirat e shumtë përmbysin rrugët e qytetit Empty Vlorë, shirat e shumtë përmbysin rrugët e qytetit

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Feb 2010 - 2:03

Shirat e shumtë që kanë përfshirë rajonin jugor të Shqipërisë, kanë bërë që të përmbyten rrugët kryesore në qytetin e Vlorës. Kjo ka bërë që të vështirësohet tej mase qarkullimi rrugor.
Ndërkohë, edhe kushtet atmosferike në gjirin detar të Vlorës janë përkeqësuar në mëngjes, pasi nisën reshje intensive shirash që pritet të vazhdojnë gjatë ditës, ndërsa moti i ftohtë me temperatura ende të ulëta po shoqërohet me erë mesatare me drejtim Jug-Jugperëndim.
Burime të kapitanerisë së portit të Vlorës bënë të ditur se, sot era me drejtimin Jug-Jugperëndim do të ketë shpejtësi 4-6 m/sek dhe 10-12 m/s në afërsi të bregut, ndërsa valëzimi parashikohet në 2-3 ballë në hapësirën detare brenda gjirit dhe 5-6 ballë në det të hapur.
Temperatura maksimale e ajrit do të arrijë deri në 12-14 gradë celsius, ndërsa ajo minimale në 3-4 gradë celsius
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi