Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
kam menduar - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

kam menduar

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty kam menduar

Mesazh nga WebMaster prej Thu 15 Jan 2009 - 2:50

First topic message reminder :

KAM MENDUAR


Kam menduar per nje kohe te vjeter
Ketu era, tek me shtyne, ne gjoks me qane
Kur kam dashur me shume nje tjeter
Kete nate, prape ne mendje e kam

Mos u merzit .Ti ne krahun tim
Une, sekret e mbaje dhe, s'ta them
Kjo ere e cmendur, me s'ka kthim
Por dhe ne kthefte, me s'do kete vlere

Ky mendim eshte i vangullt e pa shprese
Do te mbyllet bashke me vetrnine aty
Pa lene asnje shenje, asnje mbrese
Se, mua s'do me gjeje me Ty!
Edituar për herë të fundit nga KLEA në Sat 4 Apr 2009 - 9:25, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009 - 1:44

ksm mendura tja shkuli floket njeres
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Mon 27 Apr 2009 - 1:45

kam menduar me vra kte mjekun :gezim:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009 - 1:46

kam mendu me hedhe per drtiare kete lart meje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Mon 27 Apr 2009 - 1:47

kam menduar se ketu paska bela
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Mon 27 Apr 2009 - 1:48

kam menduar me u dhen nje puthje te gjithve qe jan ne linj tani.rrespekte :tepuc:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009 - 1:48

kam menduar shumm por svathem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Mon 27 Apr 2009 - 1:50

kam menduar te falenderoi shum Aristogata shum respekte nga ana ime :hi:
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Mon 27 Apr 2009 - 1:51

kam menduar me taku bukurin shpirterore
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Mon 27 Apr 2009 - 1:52

kam mendu se je e mir se ardhur Aristogata lule
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Mon 27 Apr 2009 - 1:52

flm,aristogata :kis:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Mon 27 Apr 2009 - 1:53

kam menduar qe ju jeni te gjith te mrekullueshem :743843:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009 - 1:54

kam menduar ta di kush eshte kjo lart meje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Mon 27 Apr 2009 - 1:56

kam menduar dhe po mendoi se sot qenka dita e masakrave :bobe:
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009 - 1:57

kam menduar sekjo epaska mendjen te maskat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Mon 27 Apr 2009 - 1:58

kam menduar me u hakmarr me ca njerez :vras:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Mon 27 Apr 2009 - 1:59

kam menduar se ky mjeku esht me maska juhjjjjj
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009 - 2:00

ahaahahah kam menduar se keto te dyja tme vrasin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Mon 27 Apr 2009 - 2:03

kam menduar se ne prejm me gersher maskat -hihihihi
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Mon 27 Apr 2009 - 2:04

kam menduar me u largu se po me therrasin.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009 - 2:04

kam menduar sesjam me msakeeeeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Mon 27 Apr 2009 - 2:08

kam menduar se cekici esht i mir kur kemi nevoi :gezim:
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009 - 2:09

kam menduar se ti qenke errezikshme per dru
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Jola prej Mon 27 Apr 2009 - 2:47

kam menduar se shpesh here per te nxjerr nervat eshte mire te rrafesh personin qe ti ka ngritur :vras:
Jola
Jola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 91
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/04/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009 - 2:48

kam mendu se kjo qe the eshte krejt e vertete
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Lot i derdhur prej Mon 27 Apr 2009 - 3:18

kam menduar te rraf nji njeri
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Jola prej Mon 27 Apr 2009 - 3:50

kam menduar se nuk ja vlen te mendosh shume te kap stresi
Jola
Jola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 91
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/04/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Thu 25 Jun 2009 - 23:18

kam menduar te shkoj ne vlor per pushime juhjjjjj


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

kam menduar - Faqe 2 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Jun 2009 - 1:16

ari edhe une nje lloj kam menduar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga felix prej Fri 26 Jun 2009 - 4:31

un kam menduar te mos tem asnji gjo nuk ju ngel hatri apo jo
felix
felix
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 131
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/06/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Lot i derdhur prej Fri 26 Jun 2009 - 5:39

kam mendu se me don aq shum sa te dua vet
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga WebMaster prej Fri 26 Jun 2009 - 6:59

kam menduar se ky forum do mbushet plot me njerez te dashur edhe serioze
kam menduar - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  kam menduar - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje kam menduar - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga felix prej Fri 26 Jun 2009 - 7:07

po mormal
felix
felix
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 131
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/06/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga felix prej Fri 26 Jun 2009 - 7:54

KLEA NJI FALENDERIM QE ME BERE DHE MUA ADTAR NE KETE FORUM
felix
felix
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 131
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/06/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga BARBI prej Fri 26 Jun 2009 - 7:55

kam menduar per dike
BARBI
BARBI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tironce e embel
Postime Postime : 460
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/05/2009
Hobi Hobi : nen endrat e njerit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga WebMaster prej Fri 26 Jun 2009 - 7:55

kam menduar se te gjith jan te mirpritur ne kete forum
kam menduar - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  kam menduar - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje kam menduar - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga TONI TR prej Fri 26 Jun 2009 - 8:31

vetem per ket lart meje menoj :lol!:
TONI TR
TONI TR
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 207
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Jun 2009 - 10:30

UHAAAAAAAAAA QA KAM MENDUAR TE JET SEKRET AHAHAH
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Lot i derdhur prej Fri 26 Jun 2009 - 22:29

kam menduar nji dhurat per ty
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Fri 26 Jun 2009 - 22:29

kam menduar shum si te sillem me dike :inat:


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

kam menduar - Faqe 2 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Lot i derdhur prej Fri 26 Jun 2009 - 22:34

kam mendu shpesh per nji njeri si te sillem me te :985986:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 2 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi