Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
kam menduar - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

kam menduar

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty kam menduar

Mesazh nga WebMaster prej Thu 15 Jan 2009 - 2:50

First topic message reminder :

KAM MENDUAR


Kam menduar per nje kohe te vjeter
Ketu era, tek me shtyne, ne gjoks me qane
Kur kam dashur me shume nje tjeter
Kete nate, prape ne mendje e kam

Mos u merzit .Ti ne krahun tim
Une, sekret e mbaje dhe, s'ta them
Kjo ere e cmendur, me s'ka kthim
Por dhe ne kthefte, me s'do kete vlere

Ky mendim eshte i vangullt e pa shprese
Do te mbyllet bashke me vetrnine aty
Pa lene asnje shenje, asnje mbrese
Se, mua s'do me gjeje me Ty!
Edituar për herë të fundit nga KLEA në Sat 4 Apr 2009 - 9:25, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Fri 26 Jun 2009 - 22:35

kam mendu per nje shokun tim qe eshte shejtan


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

kam menduar - Faqe 3 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Fri 26 Jun 2009 - 23:52

kam menduar per kete qe nuk vjen me,por erdhi :bobe:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 0:53

kam menduar per dikend
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 0:54

per dikee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 0:58

per at qe me don
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:00

kam mendua se mos te jem ne kete bot
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:01

kam menduar qe te jem edhe te jem e lumtur
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:11

kam menduar se ti me urren
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:11

kam menduar se nuk egzistoj genjeshtrat ne jeten tim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:13

kam menduar shummm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:14

kam menduar shum pak uneeeeeeeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:15

kam menduar por sme doli asgje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:27

kam menduar mirr une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:29

kam menduar shum per ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:31

edhe uneeeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Jun 2009 - 1:32

kam menduar te lidhem me ty :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Sat 27 Jun 2009 - 1:37

kam mendu per dike ,top sekret :9527:


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

kam menduar - Faqe 3 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Gerushi prej Sat 27 Jun 2009 - 1:46

Kam menduar qe ket vit te shkoj ne Sarand per pushime
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Thu 19 Nov 2009 - 23:21

kam menduar per shum gjera kohet e fundit


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

kam menduar - Faqe 3 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Anakonda prej Fri 17 Oct 2014 - 19:31

KAM MENDUAR SE DIKUSH TJETER NDODHET PRAN TEJE

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar - Faqe 3 Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi