Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Loja me numra - Faqe 14 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Loja me numra - Faqe 14 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loja me numra

+32
Katniss
Blendi
Americco
Vellai
valbona goxha
LADY D
NEO
Poeti Dhimbjes
vajza-sy-bukur
Lolita
Neta E
sycka
kasperi
Melaqja
Elisaaa
WebMaster
Marinela Radshi
Aristogata
Grejza
LaDescarada
V-I-P
leta
Bleta
Ardii
Alberti
Shaban Cakolli
Erza
Emona
**Jeta**
Hera
Binni
Bukurosh-Djal
36 posters

Faqja 14 e 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Loja me numra

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 8 May 2010 - 14:37

First topic message reminder :

**Loja me numra është fare e thjeshtë, praktikisht niset nga numeri me i madh qe konkretisht po vendos 500 dhe vihet duke zbritur një e nga një (499, 498, 497...) dhe kush arrin te vendose 0 është fituesi i lojes :**Për fituesin Një udhëtim qift ne Spanje, Shpenzimet mundesohen nga xhepi i fituesit pra vet personi po ja pati qejfi :

Deklarojme lojen me numra të hapur.

**Po ja filloj une e para :500 Loja me numra - Faqe 14 118479

PO FILLOJ UN I PARI HAHAHA

""499"" tash ju vini duke zbritur poshte .... Loja me numra - Faqe 14 18656
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Binni Thu 24 Jun 2010 - 10:41

352
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Thu 24 Jun 2010 - 10:44

351
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Alberti Thu 24 Jun 2010 - 11:14


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Thu 24 Jun 2010 - 11:16

349
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Alberti Thu 24 Jun 2010 - 11:16

348

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga leta Thu 24 Jun 2010 - 11:32

347
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga LaDescarada Mon 5 Jul 2010 - 4:37

346
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Neta E Wed 7 Jul 2010 - 5:09

345
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga valbona goxha Wed 7 Jul 2010 - 5:16

344
valbona goxha
valbona goxha
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 242
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Jul 2010 - 6:39

343
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Jul 2010 - 6:41

342
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Jul 2010 - 6:42

341
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Jul 2010 - 6:47

340
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Jul 2010 - 6:48

239
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Blendi Wed 7 Jul 2010 - 7:01

238
Blendi
Blendi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 51
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Neta E Wed 7 Jul 2010 - 7:32

237
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga leta Wed 7 Jul 2010 - 8:50

236
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga **Jeta** Mon 7 Mar 2011 - 13:09

235
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Mar 2011 - 5:26

Tema duke qene se eshte si tip loje, kalon tek nenkategoria e lojrave...

Ju faleminderit...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Katniss Fri 11 Mar 2011 - 11:15

234
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 11:21

233
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Leo_uk Fri 11 Mar 2011 - 11:22

999... qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 19:12

232.............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Neta E Fri 14 Dec 2012 - 0:13

231
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga An0nim Fri 14 Dec 2012 - 0:38

Urime per temen,komplet pa lidhje .... Loja me numra - Faqe 14 2343415282
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Neta E Fri 14 Dec 2012 - 0:38

Loja me numra - Faqe 14 3784912568 Loja me numra - Faqe 14 3784912568
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 3:59

230

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 14 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 14 e 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi