Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkodër, vëllezërit vriten mes tyre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkodër, vëllezërit vriten mes tyre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkodër, vëllezërit vriten mes tyre

Shko poshtë

Shkodër, vëllezërit vriten mes tyre Empty Shkodër, vëllezërit vriten mes tyre

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Jun 2010 - 3:27

Dy vëllezër të moshuar nga një fshat i thellë malor në Shkodër kanë mbetur të vdekur pas një shkëmbimi zjarri me njëri tjetrin.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur pasdite në fshatin Domen të komunës Postribë të rrethit Shkodër.

Dy vëllezërit Isa Çela, 79 vjeç dhe Hysen Çela, 76 vjeç që banonin fare pranë njëri-tjetrit kanë nisur të debatonin në lidhje me pronësinë e një toke që ndodhej mes dy shtëpive.

Pas fyrjeve dhe sharjeve, të dy vëllezerit i kanë drejtuar njëri-tjetrit armët e zjarrit. Pas një shkëmbimi zjarri që ka zgjatur disa minuta në prezencën dhe të familjarëve të tjerë, dy vëllezerit e moshuar kanë mbetur të plagosur.

Fshati ku ka ndodhur ngjarja është një zonë e thellë malore ku mungon komunikimi dhe për të lajmëruar policinë dhe ambulancën, familjarëve u është dashur të ecin vetë rreth 40 minuta në këmbë.

Pasi mori informacion policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka bërë transportimin e dy të plagosurve për në spitalin rajonal të Shkodrës. Por pak më vonë, pasi kanë mbërritur në spital, për shkak të plagëve të marra ata kanë ndërruar jetë.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi