Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush eshte kulmi i...!

+33
Leo_uk
Yll Qielli
Arabela
ALKION
dajti modh
Golden
leta
CuN@BosS/
bobi 10
Shqiperia
Prada
Elsika
albushi
Darius
Ariel
Hera
Poeti Dhimbjes
qershicka
zafina
Gjakushi
embelsira
princesha
suela
Vellai
Bukuria shpirterore
Gjakush Tana
Shaban Cakolli
Lot i derdhur
Naki
Aristogata
WebMaster
xhoel
rifati
37 posters

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Kush është kulmi i ...?

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Feb 2009 - 5:28

First topic message reminder :

Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Mon 30 Mar 2009 - 9:13

kulmi i kulmeve eshte kur njerezit ne virtualita mundohen te bej vetem keq
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 30 Mar 2009 - 9:15

ka kulm te se mires dhe se keqes,si te arrihet ky i miresise
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Mon 30 Mar 2009 - 9:18

kulmi i kulmit eshte ka njerez qe jan mesuar te merren me thashetheme
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Gjakush Tana Mon 20 Apr 2009 - 10:54

Kulmi e nje deshmie, vershuan thashethemet!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Apr 2009 - 11:05

kulmi i kulmeve kur don te ncjerresh te verteten edhe njerezit nuk duan hmmmmmmmmmm
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Aristogata Tue 21 Apr 2009 - 1:58

kulmi i nje berberi- te humbi trenin per nje fije floku
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Tue 21 Apr 2009 - 3:44

kulmi i kulmit eshte kur njerezit nuk te kuptojne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Tue 21 Apr 2009 - 3:53

kur i sheh te gjith miq
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Gjakush Tana Tue 21 Apr 2009 - 4:39

Duke dashur ta urrej, me dogji malli i dashurisë !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Aristogata Wed 22 Apr 2009 - 1:44

KULMI I ASTRONAUTIT-TI KET SYT JASHT ORBITES
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 22 Apr 2009 - 2:58

kulmi i kulmeve njerezit qe humbin edhe se pranojne qe kan humbur
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Bukuria shpirterore Wed 22 Apr 2009 - 2:59

Kulmi i kulmit esht se sa arroganta dhe injorant ka kjo Bot :habit:
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 47

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 29 Apr 2009 - 10:23

se sa fallsa ka kjo dynjo :inat:
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Aristogata Wed 29 Apr 2009 - 10:25

kulmi eshte kur te genjejn sy per sy :inat:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Apr 2009 - 11:09

kulmi eshte kur disa bejne si te ndershme por eshte komplet e kunderta
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 29 Apr 2009 - 11:10

kulmi i kulmeve eshte se njerezit pergjojne se cfar shkruajme ne ne forum hahahahahaha
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Sun 3 May 2009 - 8:29

kulmi i kulmeve esht kur njerezit sdin c'far eshte rrespekti
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Gjakush Tana Sun 3 May 2009 - 9:09

Kulmi i kulmit eshte te digjesh pa dal ne diell perderisa te tjerit rreziten!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Fri 15 May 2009 - 6:06

kulmi i kulmeve jan genjeshtrat
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 15 May 2009 - 6:10

Kulmi i kulmit eshte te vajtosh e te behesh hi per dicka te pa arritur, e te te thonë se e ke me dyftyrësi!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vellai Fri 15 May 2009 - 6:11

o kingia ime ku je rushi im
ku je ti zemra
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Aristogata Fri 15 May 2009 - 6:12

kulmi i kulmit eshte te ecesh drejt udhes te pafundme edhe te shohesh qe nuk eshte gje tjeter vec nje rrugic e vogel
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vellai Fri 15 May 2009 - 6:17

kulmi eshte nji ???????????????????????????????????????/
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 15 May 2009 - 6:26

Kulmi i kulmit eshte te vdesish duke i thenë te dua, dhe te te doje pasi te vdesish!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga suela Mon 29 Jun 2009 - 5:59

kulmi i kulmeve esht kur don nje person edhe nuk ja shpreh dot sepse eshte i martuar :frike:
suela
suela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : gjermani katunare e rame
Postime Postime : 95
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Hobi Hobi : basketboll

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Naki Thu 2 Jul 2009 - 2:46

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 193779025_886f1ee6
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 193783731_aa470bbb
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 193787338_7e97da9d
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 193791385_ee874b2f
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 193795337_50070754
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 193799462_bc09d5e4
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 193808720_ae59bf65
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga princesha Thu 2 Jul 2009 - 3:17

kulmi i kulmeve eshte kur don nje person edhe nuk ja shpreh
princesha
princesha
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ITALI ROME
Postime Postime : 237
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Hobi Hobi : MODELLE

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga embelsira Mon 13 Jul 2009 - 3:58

kulmi i kulmeve eshte genjeshtra
embelsira
embelsira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 132
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Mon 13 Jul 2009 - 3:59

kush osht kulmi i tradhtis
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Gjakush Tana Mon 13 Jul 2009 - 4:00

Kulmi i kulmit është ta ndihmosh per të mirë dhe te të verbojë me shpifje e me te nxirrë !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Gjakush Tana Mon 13 Jul 2009 - 4:01

Kulmi i kulmeve eshte se kur arriti te kuptoje se perse nuk e dua,

Kishte filluar cmendinë kishte përfunduar !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga embelsira Mon 13 Jul 2009 - 4:01

kulmi i kulmit mos te besosh shume
embelsira
embelsira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 132
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Gjakush Tana Mon 13 Jul 2009 - 4:03

kulmi i kulmit të digjesh per t'ia deshmuar se e do
dhe te te thotë perse behesh hi!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Mon 13 Jul 2009 - 4:04

kush osht kulmi i besimit
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga embelsira Mon 13 Jul 2009 - 4:04

kulmi i kulmit esht kur e shpreh me mir hesht
embelsira
embelsira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 132
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Gjakush Tana Mon 13 Jul 2009 - 4:05

Kulmi i kulmit eshte lutesh e perbetohesh

dhe te te thote perse me anatemon!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Mon 13 Jul 2009 - 4:06

kush esht kulmi i gjerave te kota
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Mon 13 Jul 2009 - 4:16

everestit
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Mon 13 Jul 2009 - 5:01

kulmi i kulmeve sepse njerezit kujtoin sikur un skuptoi hahahahahaha
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Mon 13 Jul 2009 - 5:17

kulm eshte kur njerezit mendojn se po boj lojna me ato
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 2 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi