Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush eshte kulmi i...!

+33
Leo_uk
Yll Qielli
Arabela
ALKION
dajti modh
Golden
leta
CuN@BosS/
bobi 10
Shqiperia
Prada
Elsika
albushi
Darius
Ariel
Hera
Poeti Dhimbjes
qershicka
zafina
Gjakushi
embelsira
princesha
suela
Vellai
Bukuria shpirterore
Gjakush Tana
Shaban Cakolli
Lot i derdhur
Naki
Aristogata
WebMaster
xhoel
rifati
37 posters

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Kush është kulmi i ...?

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Feb 2009 - 5:28

First topic message reminder :

Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Dec 2010 - 9:19

Kulmi i kulmeve eshte ai qe mediton
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Sat 18 Dec 2010 - 11:50

Kulmi i kulmeve eshte se njeriu qesh ne te njeten kohe kur qan
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Darius Sat 18 Dec 2010 - 11:55

te flesh gjume ne bore geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga bobi 10 Sat 18 Dec 2010 - 11:57

Ajo c'ka thene Ajnshtajn Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 4884


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Dec 2010 - 4:03

Kulmi i mengjesit: -Kur me endrra mbushet thesi!...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Sun 19 Dec 2010 - 4:06

Njerezit qe meren me thashetheme [smile_1]
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Dec 2010 - 4:18

Kulmi i distances: -Nje puthje nga larg!...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Dec 2010 - 14:26

Kulmi i durimit: -Heshtja!...

Kulmi i heshtjes: -Durimi!...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Dec 2010 - 19:26

kulmi i pagjumesise;;;;kur me luan me floket ndersa une kam rene ne gjume me nerva [smile_1] [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Dec 2010 - 19:41

Kulmi i mirekuptimit: -Njeri fyellit e tjetri patkoit!...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga bobi 10 Wed 29 Dec 2010 - 20:02

THENIA E AJNSHTAJN ne lidhje me budallallekun njerezor qe e ben me te madhe se pafundesine e universit. Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 51319


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Sat 15 Jan 2011 - 23:15

Kulmi i gjurmeve te gishtave: -T'i kesh lene ne fytyren e Policit!...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Feb 2011 - 8:54

Kulmi i Kulmeve eshte gjithcka qe i perben kesaj bote
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga leta Wed 2 Feb 2011 - 9:04

kulmi i arritjes...te ia gjesh fundin e internetit...
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Golden Wed 20 Apr 2011 - 9:27

Kulmi i kulmeve qe anetari i ri ti ve BANNED Fondatores ........... Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 9:28

qesh Qe antari i ri sme ven mua po ta ven ty hahaha qesh
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Golden Wed 20 Apr 2011 - 9:33

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758

Kulmi i durimit: Te merresh vesh me policin Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 426788

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 9:33

Kulmi i Kulmive ..Eshte kur ta lypin hahaha msn pa pike problemit qesh
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga dajti modh Wed 20 Apr 2011 - 9:35

ti rush nerin dashnorit qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga ALKION Wed 20 Apr 2011 - 9:36

dajti modh shkruajti:ti rush nerin dashnorit qesh

hahahahahaha qesh
ALKION
ALKION
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 70
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/04/2011
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Golden Wed 20 Apr 2011 - 9:36

Kulmi i kenaqesise:

Te ta japi Fondatorja Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 msn Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 9:38

dajti modh shkruajti:ti rush nerin dashnorit qesh

hahaha kush foli hahahaha

Ti ruash nerin dashnorit hahahaha qesh
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga dajti modh Wed 20 Apr 2011 - 9:40

te shkosh me qef ne strip club .
te porosishes nje femer ..ene ke dhoma te dali mashkull 111111 111111
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 9:42

dajti modh shkruajti:te shkosh me qef ne strip club .
te porosishes nje femer ..ene ke dhoma te dali mashkull 111111 111111

me qafsh mua te ka ndodhur edhe kjo hahahahahahahahahahahhaahaha
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Golden Wed 20 Apr 2011 - 9:46

Kulmi i shpejtesise: Ta hedhesh Klean nga ballkoni dhe ta presesh poshte! Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Arabela Wed 20 Apr 2011 - 9:50

kulmi eshte cfare po me lexojne syte ketu ne teme opsss opsss
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Yll Qielli Wed 20 Apr 2011 - 9:52

kulmi i kulmit eshte te meresh vesh me budallan dhe ta harrisesh ta bindesh ate qe eshte budall
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 9:53

X-pIM GoLd shkruajti:Kulmi i shpejtesise: Ta hedhesh Klean nga ballkoni dhe ta presesh poshte! Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758

eshte se ta ka qefi eeeeeeeee hahahahahaha
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga dajti modh Wed 20 Apr 2011 - 9:53

Klea@Love shkruajti:
dajti modh shkruajti:te shkosh me qef ne strip club .
te porosishes nje femer ..ene ke dhoma te dali mashkull 111111 111111

me qafsh mua te ka ndodhur edhe kjo hahahahahahahahahahahhaahaha
.. une flas per vete eri ..
kulmi te fitosh 12,mije$ ne kazino .. dhe ne mjes te kesh ngel,500$ borxh se ato kuckat kane prish shume mrome 111111 111111 111111
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Golden Wed 20 Apr 2011 - 10:09

Klea@Love shkruajti:

eshte se ta ka qefi eeeeeeeee hahahahahaha

Kulmi i kulmeve do behej siku mos kisha cejf kete Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 61998 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 10:12

X-pIM GoLd shkruajti:
Klea@Love shkruajti:

eshte se ta ka qefi eeeeeeeee hahahahahaha

Kulmi i kulmeve do behej siku mos kisha cejf kete Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 61998 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758

akoma jeni me biberon jo mo te beni ate qe the hahahahaha qesh
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Golden Wed 20 Apr 2011 - 10:15

Klea@Love shkruajti:

akoma jeni me biberon jo mo te beni ate qe the hahahahaha Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758

She kjo Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 462622 kjo ishte sa per KULMI I KULMEVE se kshu e hedh nga ballkoni dhe nuk e pres poshte hic Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 10:18

qesh qesh se po qesh sonte hahaha
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Darius Wed 20 Apr 2011 - 10:19

Klea@Love shkruajti:Kulmi i Kulmive ..Eshte kur ta lypin hahaha msn pa pike problemit qesh
geeegge geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Leo_uk Wed 20 Apr 2011 - 11:05

Kulmi eshte te perdoresh sot PC tim .. do 1 ore te shkruash e te download..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Golden Thu 21 Apr 2011 - 5:11

Leo_uk shkruajti:Kulmi eshte te perdoresh sot PC tim .. do 1 ore te shkruash e te download..

Fute ne kontrollim teknik Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 398758

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Golden Thu 21 Apr 2011 - 5:25

Kulmi i atletizmit:
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Thu 21 Apr 2011 - 6:15

Kur njerezit nuk tregohen real po shpifin gjona jo te verteta
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga T_o_n_i Thu 21 Apr 2011 - 6:42

kulmi i durimit...te ulesh mbi 1 veze e te presesh te cel nje krokodil
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga dajti modh Thu 21 Apr 2011 - 7:54

te jesh diku larg dhe ta mbash ndezur cigaren gjithe naten .. se ske me shkrepese me e ndez ............
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 5 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi