Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush eshte kulmi i...!

+33
Leo_uk
Yll Qielli
Arabela
ALKION
dajti modh
Golden
leta
CuN@BosS/
bobi 10
Shqiperia
Prada
Elsika
albushi
Darius
Ariel
Hera
Poeti Dhimbjes
qershicka
zafina
Gjakushi
embelsira
princesha
suela
Vellai
Bukuria shpirterore
Gjakush Tana
Shaban Cakolli
Lot i derdhur
Naki
Aristogata
WebMaster
xhoel
rifati
37 posters

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 Empty Kush është kulmi i ...?

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Feb 2009 - 5:28

First topic message reminder :

Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Sat 14 May 2011 - 7:58

Kulmi i kulmeve eshte ai qe spranon te verteten edhe pse e din qe e ka gabim
Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga dajti modh Sat 14 May 2011 - 8:06

nje shishe wisky me brime nga poshte 111111
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Selda Sat 14 May 2011 - 8:09

kulmi i kulmit asht kur nuk pranon te verteten dhe pse nin dhimbje dhe vete njiri
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Golden Sat 14 May 2011 - 9:13

dajti modh shkruajti:te jesh diku larg dhe ta mbash ndezur cigaren gjithe naten .. se ske me shkrepese me e ndez ............

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 426788 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 426788 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 426788 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 426788 Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 426788

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 19:04

Te besosh se je i bukur,kur sapo shikohesh ne pasqyre te vjen ta thyesh.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga thano6513 Sat 14 Jul 2012 - 10:12

Kulmi i durimit te qerosh orizin me doreza boksi

thano6513
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 9
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2012
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : shahu

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga thano6513 Sat 14 Jul 2012 - 10:16

kulmi i shpejtesis: te leshosh mu*in nga kati i 5-te dhe te zbresesh me shpejtesi dhe ta kapesh me dhembe.

thano6513
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 9
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2012
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : shahu

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga thano6513 Sat 14 Jul 2012 - 10:19

kulmi i pertacit: te shtriesh poshte fikut dhe te presesh deri sa fiku te te bjeri ne goje.

thano6513
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 9
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2012
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : shahu

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! - Faqe 6 Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi