Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A thua i pëlqeni atij/ose asaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A thua i pëlqeni atij/ose asaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A thua i pëlqeni atij/ose asaj

+59
Anila
Leo_uk
klodian
bobi 10
pexha
xhoni_bravo
enigma
Prada
Elisaaa
aLbinna.
Ajo goca
V-I-P
leta
Bukurosh-Djal
mondi
Erza
lezhjani
Tonii
Dua
Dita
xhylianna
Alberti
Doktori
dardani
/:UserCode"
MaNgUpJa
LaDescarada
**Jeta**
Binni
dajti modh
xhuliana
sycka
fidani
Kavaljeri
NIKO
Erjona gerl
LADY D
gorgona
Engjelli SHqiptar
Neta E
Lolita
goce_nice
Miti
Roksana
qershicka
borebardha
Gjakushi
interesant
T_o_n_i
Vellai
mergimtarja
MIMOZA
kleopatra
rifati
Gjakush Tana
Aristogata
Shaban Cakolli
Lot i derdhur
WebMaster
63 posters

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Sat 18 Jul 2009 - 8:35

A thua i pëlqeni atij?
[You must be registered and logged in to see this image.]Meshkujt mund t’ju habisin. Një ditë është i mirë me ju, ndërsa ditën tjetër e shihni sesi flirton me tjetrën para syve tuaj.
Meshkujt mund t’ju habisin. Një ditë është i mirë me ju, ndërsa ditën tjetër e shihni sesi flirton me tjetrën para syve tuaj. A dëshiron të dish nëse ti e tërheq vëmendjen e tij, apo jo? Lexo dhe kupto se çfarë mendon ai...

TË TELEFONON KUR TË KA PREMTUAR

Djemtë dhe vajzat nganjëherë me qëllim nuk i telefonojnë personit që kanë simpati, që ai ose ajo të pyesë veten se për çfarë bëhet fjalë. Në qoftë se ai që të simpatizon, të telefon sapo është kthyer nga shkolla, nga puna etj, me këtë ju tregon haptas se jeni duke i pëlqyer.

KUR ËSHTË AFËR TEJE, NUK FLET

Ai është llafazan i madh kur është me shokët e tij, por kur është me ju, vetëm skuqet në fytyrë. Ai është i dashuruar. Mos harroni se edhe djemtë dinë të bëhen nervozë. Për këtë arsye, kur e shihni se është skuqur në fytyrë, ose nuk flet, ju dhurojini një buzëqeshje, sepse ai ende nuk është i çiltër me ju. Ky djalë pret vetëm një shenjë nga ju.

SHOKËT E TIJ TË PYESIN NËSE TË PËLQEN AI

Djemtë frikohen se mos i refuzoni dhe mendojnë se më mirë është që shokët e tij të bëjnë këtë pyetje. Në këtë mënyrë, ai nuk rrezikon “të [You must be registered and logged in to see this image.]ërohet”

SHOQËROHET ME SHOQET E TUA

Ky djalosh e di sesi të të afrohet ty, kështu përpiqet dhe bën shoqëri me shoqërinë tënde dhe në këtë mënyrë, ai është afër teje. Si të jesh e sigurt se ai nuk flirton me shoqet e tua? Ai çdo bisedë e bën për ty, ai interesohet për problemet tuaja. Ti të gjitha këto i di natyrisht, se shoqja jote të tregon, gjë të cilën e bën një mike e vërtetë.

DASHURIA JUAJ E VËRTETË ËSHTË NËSE:

* I mungoni njëri-tjetrit, edhe pse nuk jeni parë vetëm për një javë.
* Kënaqeni me njëri-tjetrin edhe nëse bëni dhe keni gabime.
* Mbasi grindeni, i kërkoni falje njëri-tjetrit.
* Nuk hidhëroheni me çfarëdo fjale ofenduese, janë thjesht nerva.
* Jeni më shumë e gëzuar sesa xheloze, nëse atij i ka ndodhur diçka shumë e mirë.
* E dëgjoni me vëmendje kur ai ju këshillon.
* Gjithmonë


Edituar për herë të fundit nga Kle@Love në Wed 11 Aug 2010 - 6:51, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Sun 19 Jul 2009 - 8:10

a thua i pelqej atite une :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Jul 2009 - 8:13

me siguri :bobe:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Lot i derdhur Sun 19 Jul 2009 - 8:13

KLEA shkruajti:a thua i pelqej atite une :gezim:

pse jo ylli :habit: :habit: :habit:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Jul 2009 - 8:19

po une :hi:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 2:30

po,si jo :love:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 2:31

po juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 2:32

po,patjeter :hehe:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 2:40

ncuk
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 3:08

po,po
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 3:09

ehe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 3:13

po shum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 3:13

po,shumeeeeeeeeee :kis:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 3:32

oooo ve bast qe po,jam shum e sigurt juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 3:35

pooo
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 3:36

hemmm cmendet,jo thjesht i pelqej
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 20 Jul 2009 - 3:38

:pse:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Aristogata Fri 24 Jul 2009 - 6:45

sigurisht qe i pelqej un , e ka shprehur dhe vet juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 24 Jul 2009 - 6:46

Po! Jam deshmitar i nje preference pa skaj!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Jul 2009 - 6:47

a thua i pelqej ati sigurish qe po se mos ti pelqeja ca don aj te une ku ka te tjera ce do i pelqenn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 24 Jul 2009 - 6:49

Po i pelqej se nuk kishte ka ia mban, ia drejtova nentshen ne ballë !!!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Jul 2009 - 5:52

a thua i pelqei ati ?????????????????
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 6:25

une cmendem fare,,per njeren qe me pelqen shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 9:01

po me siguri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Aristogata Sat 25 Jul 2009 - 9:03

po patjeter qe i pelqej :skuqem :
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 9:04

sigurisht qe me pelqen juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Aristogata Sat 25 Jul 2009 - 9:07

po i pelqej pa diskutim ,e ka then dhe vet :skuqem :
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 9:29

o ska fjal i pelqej se ndryshe ja pres koken une :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Jul 2009 - 9:52

THEM SE PO PERDERISA RRIN GJITH DITEN DUKE ME SHKRUAJTUR SMS :kis:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 10:13

po e shummmmmm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 10:27

me pelqen shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 25 Jul 2009 - 10:33

veqenarisht
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 10:35

me siguri,ska dyshim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 25 Jul 2009 - 10:38

po shume
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 10:46

a i pelqej se di ma sma shpreh ai
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 25 Jul 2009 - 10:49

si duhet te i shprehem se dikush me pelqen
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 10:57

a thua vertet 😢
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 25 Jul 2009 - 10:59

po,po nuk eshte koha per shaka 12.00h
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 11:00

epo atehere hallal shko me fjet se te kam xhan :kis:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 27 Jul 2009 - 6:45

po si jo
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi