Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A thua i pëlqeni atij/ose asaj

+59
Anila
Leo_uk
klodian
bobi 10
pexha
xhoni_bravo
enigma
Prada
Elisaaa
aLbinna.
Ajo goca
V-I-P
leta
Bukurosh-Djal
mondi
Erza
lezhjani
Tonii
Dua
Dita
xhylianna
Alberti
Doktori
dardani
/:UserCode"
MaNgUpJa
LaDescarada
**Jeta**
Binni
dajti modh
xhuliana
sycka
fidani
Kavaljeri
NIKO
Erjona gerl
LADY D
gorgona
Engjelli SHqiptar
Neta E
Lolita
goce_nice
Miti
Roksana
qershicka
borebardha
Gjakushi
interesant
T_o_n_i
Vellai
mergimtarja
MIMOZA
kleopatra
rifati
Gjakush Tana
Aristogata
Shaban Cakolli
Lot i derdhur
WebMaster
63 posters

Faqja 12 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 Empty A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Sat 18 Jul 2009 - 8:35

First topic message reminder :

A thua i pëlqeni atij?
[You must be registered and logged in to see this image.]Meshkujt mund t’ju habisin. Një ditë është i mirë me ju, ndërsa ditën tjetër e shihni sesi flirton me tjetrën para syve tuaj.
Meshkujt mund t’ju habisin. Një ditë është i mirë me ju, ndërsa ditën tjetër e shihni sesi flirton me tjetrën para syve tuaj. A dëshiron të dish nëse ti e tërheq vëmendjen e tij, apo jo? Lexo dhe kupto se çfarë mendon ai...

TË TELEFONON KUR TË KA PREMTUAR

Djemtë dhe vajzat nganjëherë me qëllim nuk i telefonojnë personit që kanë simpati, që ai ose ajo të pyesë veten se për çfarë bëhet fjalë. Në qoftë se ai që të simpatizon, të telefon sapo është kthyer nga shkolla, nga puna etj, me këtë ju tregon haptas se jeni duke i pëlqyer.

KUR ËSHTË AFËR TEJE, NUK FLET

Ai është llafazan i madh kur është me shokët e tij, por kur është me ju, vetëm skuqet në fytyrë. Ai është i dashuruar. Mos harroni se edhe djemtë dinë të bëhen nervozë. Për këtë arsye, kur e shihni se është skuqur në fytyrë, ose nuk flet, ju dhurojini një buzëqeshje, sepse ai ende nuk është i çiltër me ju. Ky djalë pret vetëm një shenjë nga ju.

SHOKËT E TIJ TË PYESIN NËSE TË PËLQEN AI

Djemtë frikohen se mos i refuzoni dhe mendojnë se më mirë është që shokët e tij të bëjnë këtë pyetje. Në këtë mënyrë, ai nuk rrezikon “të [You must be registered and logged in to see this image.]ërohet”

SHOQËROHET ME SHOQET E TUA

Ky djalosh e di sesi të të afrohet ty, kështu përpiqet dhe bën shoqëri me shoqërinë tënde dhe në këtë mënyrë, ai është afër teje. Si të jesh e sigurt se ai nuk flirton me shoqet e tua? Ai çdo bisedë e bën për ty, ai interesohet për problemet tuaja. Ti të gjitha këto i di natyrisht, se shoqja jote të tregon, gjë të cilën e bën një mike e vërtetë.

DASHURIA JUAJ E VËRTETË ËSHTË NËSE:

* I mungoni njëri-tjetrit, edhe pse nuk jeni parë vetëm për një javë.
* Kënaqeni me njëri-tjetrin edhe nëse bëni dhe keni gabime.
* Mbasi grindeni, i kërkoni falje njëri-tjetrit.
* Nuk hidhëroheni me çfarëdo fjale ofenduese, janë thjesht nerva.
* Jeni më shumë e gëzuar sesa xheloze, nëse atij i ka ndodhur diçka shumë e mirë.
* E dëgjoni me vëmendje kur ai ju këshillon.
* Gjithmonë


Edituar për herë të fundit nga Kle@Love në Wed 11 Aug 2010 - 6:51, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Yll Qielli Sun 27 Feb 2011 - 0:43

me ka then se po,po ku i diet mund te ket ndryshuar mendjen qesh
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Feb 2011 - 0:45

Patjeter qe po hahaha vdes edhe ne enderr me shikon haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Maksi Sun 27 Feb 2011 - 0:48

me thene qe per mua ajo i ka shkul floket te gjithaa qesh qesh qesh
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Selda Sun 6 Mar 2011 - 11:53

menoj se po tytepuuth
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga T_o_n_i Mon 7 Mar 2011 - 7:55

perderisa esht princesh ne forum them po
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 1:20

menoj se po perderisa ka nje avatar kaq te bukur dhe te qeshun duhaniiiii
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 19:16

Ku ta di une,pasi nuk jam ne gjendje qe ti lexoj mendimet.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 12 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 12 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi