Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A thua i pëlqeni atij/ose asaj

+59
Anila
Leo_uk
klodian
bobi 10
pexha
xhoni_bravo
enigma
Prada
Elisaaa
aLbinna.
Ajo goca
V-I-P
leta
Bukurosh-Djal
mondi
Erza
lezhjani
Tonii
Dua
Dita
xhylianna
Alberti
Doktori
dardani
/:UserCode"
MaNgUpJa
LaDescarada
**Jeta**
Binni
dajti modh
xhuliana
sycka
fidani
Kavaljeri
NIKO
Erjona gerl
LADY D
gorgona
Engjelli SHqiptar
Neta E
Lolita
goce_nice
Miti
Roksana
qershicka
borebardha
Gjakushi
interesant
T_o_n_i
Vellai
mergimtarja
MIMOZA
kleopatra
rifati
Gjakush Tana
Aristogata
Shaban Cakolli
Lot i derdhur
WebMaster
63 posters

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Sat 18 Jul 2009 - 8:35

First topic message reminder :

A thua i pëlqeni atij?
[You must be registered and logged in to see this image.]Meshkujt mund t’ju habisin. Një ditë është i mirë me ju, ndërsa ditën tjetër e shihni sesi flirton me tjetrën para syve tuaj.
Meshkujt mund t’ju habisin. Një ditë është i mirë me ju, ndërsa ditën tjetër e shihni sesi flirton me tjetrën para syve tuaj. A dëshiron të dish nëse ti e tërheq vëmendjen e tij, apo jo? Lexo dhe kupto se çfarë mendon ai...

TË TELEFONON KUR TË KA PREMTUAR

Djemtë dhe vajzat nganjëherë me qëllim nuk i telefonojnë personit që kanë simpati, që ai ose ajo të pyesë veten se për çfarë bëhet fjalë. Në qoftë se ai që të simpatizon, të telefon sapo është kthyer nga shkolla, nga puna etj, me këtë ju tregon haptas se jeni duke i pëlqyer.

KUR ËSHTË AFËR TEJE, NUK FLET

Ai është llafazan i madh kur është me shokët e tij, por kur është me ju, vetëm skuqet në fytyrë. Ai është i dashuruar. Mos harroni se edhe djemtë dinë të bëhen nervozë. Për këtë arsye, kur e shihni se është skuqur në fytyrë, ose nuk flet, ju dhurojini një buzëqeshje, sepse ai ende nuk është i çiltër me ju. Ky djalë pret vetëm një shenjë nga ju.

SHOKËT E TIJ TË PYESIN NËSE TË PËLQEN AI

Djemtë frikohen se mos i refuzoni dhe mendojnë se më mirë është që shokët e tij të bëjnë këtë pyetje. Në këtë mënyrë, ai nuk rrezikon “të [You must be registered and logged in to see this image.]ërohet”

SHOQËROHET ME SHOQET E TUA

Ky djalosh e di sesi të të afrohet ty, kështu përpiqet dhe bën shoqëri me shoqërinë tënde dhe në këtë mënyrë, ai është afër teje. Si të jesh e sigurt se ai nuk flirton me shoqet e tua? Ai çdo bisedë e bën për ty, ai interesohet për problemet tuaja. Ti të gjitha këto i di natyrisht, se shoqja jote të tregon, gjë të cilën e bën një mike e vërtetë.

DASHURIA JUAJ E VËRTETË ËSHTË NËSE:

* I mungoni njëri-tjetrit, edhe pse nuk jeni parë vetëm për një javë.
* Kënaqeni me njëri-tjetrin edhe nëse bëni dhe keni gabime.
* Mbasi grindeni, i kërkoni falje njëri-tjetrit.
* Nuk hidhëroheni me çfarëdo fjale ofenduese, janë thjesht nerva.
* Jeni më shumë e gëzuar sesa xheloze, nëse atij i ka ndodhur diçka shumë e mirë.
* E dëgjoni me vëmendje kur ai ju këshillon.
* Gjithmonë


Edituar për herë të fundit nga Kle@Love në Wed 11 Aug 2010 - 6:51, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jul 2010 - 1:24

sme intereson se zemren aj kam fal
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga aLbinna. Sat 17 Jul 2010 - 3:41

See dii :S
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga LADY D Sat 17 Jul 2010 - 4:22

aty po mrreh mendja a i pelqej o jo [You must be registered and logged in to see this image.]
LADY D
LADY D
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 1025
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/11/2009
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jul 2010 - 4:23

ndoshta
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jul 2010 - 4:28

as nje cik A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Icon_rolleyes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jul 2010 - 4:32

sa gjurma e maces
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga LADY D Sat 17 Jul 2010 - 4:32

po them pastaj mo atij naj tjetri [You must be registered and logged in to see this image.]
LADY D
LADY D
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 1025
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/11/2009
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jul 2010 - 4:33

hic fare ble A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Icon_sad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jul 2010 - 4:38

no problem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Alberti Sat 17 Jul 2010 - 19:19

see diii

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga aLbinna. Sun 18 Jul 2010 - 1:09

I dONN't Knoww :S
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sun 18 Jul 2010 - 1:15

aspak
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Elisaaa Sun 18 Jul 2010 - 1:24

pun e madhe edhe nese nuk i pelqei [You must be registered and logged in to see this image.]
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sun 18 Jul 2010 - 1:27

jo A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Icon_neutral
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Elisaaa Sun 18 Jul 2010 - 1:29

Arjana shkruajti:jo [You must be registered and logged in to see this image.]

edhe une jo
por gajle e madhe [You must be registered and logged in to see this image.]
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sun 18 Jul 2010 - 1:31

cka ke ti mos pelqehesh moj A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Icon_lol ,mu sme don qe sme don A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Elisaaa Sun 18 Jul 2010 - 1:32

Arjana shkruajti:cka ke ti mos pelqehesh moj [You must be registered and logged in to see this image.] ,mu sme don qe sme don [You must be registered and logged in to see this image.]
ashtu edhe mua [You must be registered and logged in to see this image.]
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Sun 18 Jul 2010 - 1:34

bejme greve pra,femrat kunder meshkujve , dersa te na duan me zorr A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Prada Fri 11 Feb 2011 - 3:53

deri me tani po
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Feb 2011 - 4:04

po dhe jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga enigma Fri 11 Feb 2011 - 5:02
[/b]Po vallaj si tosh bash si qiki artisti i beverihilcit ,krejt mkish pelqy.[b] 972852
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Prada Fri 11 Feb 2011 - 5:06

kjo lart jo meka than trendafila trendafila trendafila
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga enigma Sun 13 Feb 2011 - 23:50


Per bes me ke pelqyer ama Caushi pom kontrollon!

trendafila 000
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga xhoni_bravo Sun 13 Feb 2011 - 23:52

se di une jam djal i thjeshte 00027003 qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Prada Sun 13 Feb 2011 - 23:54

enigma shkruajti:
Per bes me ke pelqyer ama Caushi pom kontrollon!

trendafila 000


hahahah kundes nga shënjat se qaushi A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 718836
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga enigma Mon 14 Feb 2011 - 3:37Mendoj qe me shum me respekton. A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 426788
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga pexha Mon 14 Feb 2011 - 3:38

ndosht a se di
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Feb 2011 - 3:54

Patjeter nuk ka diskutim kje e thenme 00027003
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga bobi 10 Mon 14 Feb 2011 - 3:55

s'me ka thene kush se i pelqej.

a mundem ta anulloj fjaline e mesiperme [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga pexha Mon 14 Feb 2011 - 3:55

po se po rrin me mue
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Feb 2011 - 3:55

00027003 Mundesh hahaha po i pelqej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga bobi 10 Mon 14 Feb 2011 - 3:56

K@E shkruajti: [You must be registered and logged in to see this image.] Mundesh [You must be registered and logged in to see this image.] po i pelqej
atyre,por me shume muve [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Feb 2011 - 3:57

qesh I pelqej edhe pike nuk diskutohet hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga pexha Mon 14 Feb 2011 - 3:57

po i pilqeje shum
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Neta E Sat 26 Feb 2011 - 23:39

Po edhe shume bile [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga klodian Sat 26 Feb 2011 - 23:40

se di ta pyes
klodian
klodian
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 411
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/11/2010
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Leo_uk Sun 27 Feb 2011 - 0:09

ajo vdes per mua, ben interesanten kot.. qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Feb 2011 - 0:11

Ai vdes per mua vallai haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Anila Sun 27 Feb 2011 - 0:12

...ai mallkon diten qe sdo jem pran tij
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Leo_uk Sun 27 Feb 2011 - 0:16

e paske marre ne qafe ti Anila ate.. qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 11 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi