Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje ... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje ... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atje ... ...

+31
Xhan
Princ
Arian 123
Besa
Neta E
Anakonda
Yulia
Arabela
Selda
Durrsaku
Anila
**Jeta**
LaDescarada
dajti modh
Tonii
Katniss
bobi 10
T_o_n_i
CuN@BosS/
Amazone
Aristogata
Doktori
leta
kasperi
Emona
Єямєℓiиdå
Albert
Gjeto Gjetani
Maksi
WebMaster
Poeti Dhimbjes
35 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Atje ... ... Empty Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Feb 2011 - 12:52

Atje ... ...

Vazhdojeni fjaline e mesiperme si te keni ju deshire.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Feb 2011 - 12:55

Atje tem me shpiejn enderrat per cdo nate, dua qe te kthehem nje dite e me pare.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Feb 2011 - 12:55

Atje eshte toka ime
male fusha dete per ti kaluar
dhimbja shtohet me shum per rikthim
se jeta eshte shum e veshtire ne mergim
ah toka ime e shtrenjt se shpejti
do te kthem edhe ne trojet e mia do vdes


Edituar për herë të fundit nga Klea në Tue 8 Feb 2011 - 12:58, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Feb 2011 - 12:57

Klea shkruajti:Atje eshte toka ime
male fusha dete per ti kaluar
dhimbja shtohet me shum per rikthim
se jeta eshte shum e veshtire ne mergim
ah toka ime e shtrenjt se shpejti
do te kthem edhe ne trojet e mia do vdes


[You must be registered and logged in to see this image.]

Shume shume thurje e bukur Klea.
Te lumte per vargjet dhe te uroj qe te kthehesh sa me shpejt.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Feb 2011 - 12:59

Atje...

Atje ku ngrihen gjer tek rete.
Malet e larta e plot me krenari.
Atje gjendet vendlindja ime e shtrenjte.
E bukura dhe mahnitshmja SHQIPERI...

© Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Feb 2011 - 13:02

Atje larg jam une
e heshtur e brengosur
sepse zemren time e kan plagosur

Atje larg dhimbja me pushton
se zemra ime nuk reagon
se vet syri loton
per ate njeri qe gjithmone dashuron
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Feb 2011 - 13:15

Atje...

Atje ne ato male, ku shqiponja nis fluturimin.
Ku herojte legjendare luftuan e dhane jeten.
Vec atje ky shpirt i brengosur do t'a gjeje sherimin.
Atje pra atje, dua qe edhe une t'a pres vdekjen.

© Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Feb 2011 - 13:19

Atje ..

Atje nen hijen e henes
dikush pret me padurim
rruges shikon qe te arri fluturim
por nuk shikon qe dikush e pengon

Atje ku therret shpirti im
qe me len ne vetmi ne kete mergim
qe me len te vuaj per pak ledhatim
edhe une derdh lot pa pushim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Feb 2011 - 13:27

Atje me nje luge kam ngrene
Buken dikur copa e ndaja
Krypen e ngjyja me vaji
edhe te qeshurin e beja te qaja

Atje me shikonin me cudi
me pershendesnin me dhembshuri
me thon sa mire qe reagon
Zoti me dha lumturine
po sme dha pasurin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Feb 2011 - 13:41

Klea shkruajti:Atje me nje luge kam ngrene
Buken dikur copa e ndaja
Krypen e ngjyja me vaji
edhe te qeshurin e beja te qaja

Atje me shikonin me cudi
me pershendesnin me dhembshuri
me thon sa mire qe reagon
Zoti me dha lumturine
po sme dha pasurin

Une nuk mundem te shtoj asgje me shume rreth ketyre vargjeve,
por dicka doja t'a citoja me vete:
-Sikur te ishte ende gjalle i madhi dhe i nderuari Migjeni, do te
mallengjehej nga keto vargje, sepse te tilla vargje i thurte edhe ai vete.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Feb 2011 - 13:44

Weeeeee saimiri jan shum fjale te medha keto te me dallosh mua me ate une vetem qe shpreha ate qe un kam perjetuar dikur nga vi edhe si jam
gje qe kurre se harroj ne jeten time ..sapo i thura duke bere muhabet me ty te faleminderit shume per fjalet e tua shum te bukura edhe dallimin qe me bere
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Feb 2011 - 22:34

atje ku je ti dergoj perqafimet e mia te ngrohta miqesore tytepuuth tytepuuth tytepuuth
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Maksi Tue 8 Feb 2011 - 22:41

ku je ti sorkadhe po te jap nje pershendetje nga greqia saper dite te mire .......
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Feb 2011 - 22:49

ne Bognor regis gjendem mario :scratch: :scratch:
pershendetje nga ketu :5454787:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Maksi Tue 8 Feb 2011 - 22:54

atje rri se pe te dergoj dhe nje espresso nqse do hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Feb 2011 - 22:56

Atje ... ... 426788 Atje ... ... 426788 dergome ndonje gje per koke me mire po deshe,,ne i kini te mira andej excited
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Maksi Tue 8 Feb 2011 - 22:57

atje prit se po te them te shkuara sorkadhe sa me shpejt
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Feb 2011 - 23:05

atje ku je t edergoj nje :thankyou: :thankyou:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 8 Feb 2011 - 23:22

......atje ku je zemra e shqiptarit jeton me dhembje e plaga nga malli i madhe per atdheun........
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 0:20

Atje Fluturova por ti sme prite
Te dhashe zemren time por ti e coptove
Atje ate nete qe si dikur ishim
Tani vetem heshtje ka mbetur lot edhe trishtim
Ne zemren e coptuar rrjedh gjaku i shpirtit tim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Albert Wed 9 Feb 2011 - 0:53

Atije do te pres deri sa ti te vish
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 9 Feb 2011 - 1:03

Atje...

Atje te jem njehere, mua me merr shume malli.
Atje ne ato troje qe me shekuj u lane me gjak.
Dua t'a freskoj pak ballin me ere mali e uje zalli.
Atje dua te vdes, e jo ne tok te huaj ne merak.

© Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 2:17

Atje

Atje linda atje lashe rinine
Atje lashe kujtime edhe varferine
Atje mendja me shpie gjithmone
Mos harroni kurren e kurres kombin tone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 9 Feb 2011 - 2:23

Atje...

Atje me pret me lot ne sy ne prag te portes, nena!
Atje me pret i lodhur nga vetmia dhe jeta, babai!
Atje te ngroh me te vertete dielli dhe shkelqen hena.
Atje o miq e shoke jam nisur te kthehem sa me pare.

©️ Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 9 Feb 2011 - 2:26

Atje ku i varferi kerkon strehi
atje ku shpirti ben stuhi
atje ku gjithcka eshte e zhytur ne thellesine e mbytur,
atje ku ti fle dhe atje ku mua gjumi sme ze
atje ku jeta lulezon ti ende mua me mungon
dhe vendin e vjeter atje ku gjthmone loti pikon
dhe zemra me pushon se vec ti ne jete me mungon.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Emona Wed 9 Feb 2011 - 3:01

Atje... Te lash Me nuk te gjeta.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga kasperi Wed 9 Feb 2011 - 8:47

atje ne vendlindjen tende ku zogjet cicerojne do te vi per vizite
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Albert Wed 9 Feb 2011 - 8:47

ku je ti atje dua te jem edhe une
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga kasperi Wed 9 Feb 2011 - 10:34

atje deshiron,por me mire e ki ketu se me komfor e ki
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga leta Wed 9 Feb 2011 - 10:38

atje une e kam ni shok
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga kasperi Wed 9 Feb 2011 - 10:41

atje edhe ketu ku te dush ti zgjidh e merr tytepuuth
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 10:42

Atje ..Larg eshte moma ime lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Doktori Wed 9 Feb 2011 - 10:44

do vijj
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 10:45

Atje do jem hopphopp
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Aristogata Wed 9 Feb 2011 - 10:46

do ju gjej 000000000
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga kasperi Wed 9 Feb 2011 - 10:46

atje do jem dhe atje do te perqafoje
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Feb 2011 - 11:05

Atje larg jan endrat e mia
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Amazone Sat 19 Feb 2011 - 11:06

atje ....do jemi afer njeri tjetrit
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Feb 2011 - 11:10

Atje larg do iki edhe une
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Maksi Sat 19 Feb 2011 - 11:11

atje larg rruge te mbare
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi