Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatari me i bukur!!!!

+43
Bukurosh-Djal
bekimi
Labja
valtori
Gladiola
Anakonda
zymer
Dori_sweet
Klio
Ariel
kasperi
CuN@BosS/
Tonii
EMI
il conte
Medina
Durrsaku
Arabela
Selda
Shaban Cakolli
WebMaster
tironse
leta
Daku
Yll Qielli
T_o_n_i
Atin@
xhoni_bravo
bobi 10
BlEro25
daniel_X1
EpiKada
Poeti Dhimbjes
Albert
Leo_uk
Darius
Katniss
Єямєℓiиdå
Golden
Emona
Maksi
dajti modh
Ajo goca
47 posters

Faqja 9 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Ajo goca Mon 21 Mar 2011 - 4:13

First topic message reminder :

I kujt eshte avatari me i bukur ???


thoni mendimet tuaja celebrate005
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga il conte Tue 2 Oct 2012 - 10:02

Emona shkruajti:Ncuk sme pelqejn hiq..po mese e dhe sta prisha qefin :P..

Iiii do te le pa gjum sonte po vura foton time un juhjjjjj.. 000000000

Ska gje se me keq se dhemballa qe po me dhemb nuk do jete HUGO
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 2 Oct 2012 - 10:05

il conte shkruajti:
Emona shkruajti:Ncuk sme pelqejn hiq..po mese e dhe sta prisha qefin :P..

Iiii do te le pa gjum sonte po vura foton time un juhjjjjj.. 000000000

Ska gje se me keq se dhemballa qe po me dhemb nuk do jete HUGO

Hmm koma ste kaloj dhimbja ty?!

x e lem kshtu me mire mister pamjen time. Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga il conte Tue 2 Oct 2012 - 10:06

Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:Ncuk sme pelqejn hiq..po mese e dhe sta prisha qefin :P..

Iiii do te le pa gjum sonte po vura foton time un juhjjjjj.. 000000000

Ska gje se me keq se dhemballa qe po me dhemb nuk do jete HUGO

Hmm koma ste kaloj dhimbja ty?!

x e lem kshtu me mire mister pamjen time. Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 3666372071


Ti e di....... po nuk deshe .......nuk te lus une :P

Ke frike se mos jam une me i bukur... eeww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 2 Oct 2012 - 10:08

Palet veje te shofim sa je i bukur.. :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga il conte Tue 2 Oct 2012 - 10:10

Emona shkruajti:Palet veje te shofim sa je i bukur.. :P

Po me sfidon eeeee .... duhet ta vesh ti e para.... Happy
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 2 Oct 2012 - 10:14

Ca kerkon gjen ...he veje mos ke turp.. girly007


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga il conte Tue 2 Oct 2012 - 10:17

Emona shkruajti:Ca kerkon gjen ...he veje mos ke turp.. girly007


Turp....... une asnjehere....... po do ta plotesoj deshiren........ jo sot aman....... naten e mire....

Neser shpresoj te shikoj foton tende ketu ne avatar ..... do jesh me e bukura :P
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 2 Oct 2012 - 10:19

il conte shkruajti:
Emona shkruajti:Ca kerkon gjen ...he veje mos ke turp.. girly007


Turp....... une asnjehere....... po do ta plotesoj deshiren........ jo sot aman....... naten e mire....

Neser shpresoj te shikoj foton tende ketu ne avatar ..... do jesh me e bukura :P

Hajt ktu jam di te pres un. juhjjjjj

Eee e me bukura jam edhe tani :P

Naten e mire ty..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 2 Oct 2012 - 10:23

kinges
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Oct 2012 - 10:24

...........Eshte i Emona,Kaq flok te dendura kam pa vec ne ender.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Anakonda Tue 2 Oct 2012 - 17:52

Avatar ma koti se kom vu avatar dashnie....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 9 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 9 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi