Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj.... - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj.... - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më thuaj....

+36
Ailin
fioll
Neta E
tipi engjellor
Besa
Space
Anakonda
Shkembi
EMI
CuN@BosS/
EpiKada
Golden
Leo_uk
Durrsaku
Erii
Gjeto Gjetani
Aяtємιѕα
Alberti
Єямєℓiиdå
Docteur
leta
LaDescarada
Ajo goca
Maksi
Emona
T_o_n_i
Katniss
WebMaster
Albert
dajti modh
bobi 10
Poeti Dhimbjes
Selda
Darius
Arabela
kasperi
40 posters

Faqja 8 e 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 20:49

First topic message reminder :

Më thuaj me zë dhe qartë ku ishe ne oret e vona
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Sun 23 Oct 2011 - 6:57

me thuaj qe beson ne legjenda???
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Maksi Sun 23 Oct 2011 - 7:01

se me lov hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Sun 23 Oct 2011 - 7:04

me thuaj ti i pari,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Maksi Sun 23 Oct 2011 - 7:06

i love you hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Sun 23 Oct 2011 - 7:09

[You must be registered and logged in to see this image.] love you too,,hahahah[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Maksi Sun 23 Oct 2011 - 7:14

te lov tre here ne jave [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Sun 23 Oct 2011 - 7:19

[You must be registered and logged in to see this image.]

me thuaj te kam xhan 10 here ne dite,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Sun 23 Oct 2011 - 9:37

Me thuaj Klea do te behet mire,se ende jo...
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 23 Oct 2011 - 9:41

Me thuaj ketu trroc me do apo sme do [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga EMI Sun 23 Oct 2011 - 9:49

me tuaj po, jo , ndoshta dicka mo sa me fol.... [TeTreGojNeVesh
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 23 Oct 2011 - 9:50

Ma thuaj mos ki turp [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Sun 23 Oct 2011 - 9:53

me thuaj bos tu kan shpejtuar rrahjet e zemres pakez[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 23 Oct 2011 - 9:55

Jo kasper si trembemi femrave [You must be registered and logged in to see this image.] me thuaj kasper kush te pelqen me shume ketu nga gocat
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Sun 23 Oct 2011 - 9:57

Cun Boss shkruajti:Jo kasper si trembemi femrave [You must be registered and logged in to see this image.] me thuaj kasper kush te pelqen me shume ketu nga gocat

ketu te gjitha gocat i kemi te mira,jane po si lule livadhi me aroma te ndryshme[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga EMI Sun 23 Oct 2011 - 9:59

ka dhe disa me gjemba, si kaktus...kujdes se jan helmuese.... (tongueout)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Sun 23 Oct 2011 - 10:01

Me thuaj emi nga cila lule ngjan me shume
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga EMI Sun 23 Oct 2011 - 10:03

nje trendafil i kuq...i bukur nga jasht por i rrezikshem nga gjembat.... rose_099
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Sun 23 Oct 2011 - 10:08

epo trendafilat me gjemba i kapi me doreza[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Sun 29 Jan 2012 - 12:36

Me thuaj,,,,,,,,,,,,,Me thuaj qe kemi arrit afer asaj c'ka projektuam-Besoj,e pse kemi akoma udhe,,,,

Me thuaj qe kemi arsyet 90% ti gezohemi asaj c'ka projektuam-99% jo aq

Me thuaj qe dikur do ndihemi sikurse quan ata qe kane mbreterine-Po ekziston gjithmone

Me thuaj qe ato c'ka s'mundem ne (shkallet e ngjitjes se suksesit ti shohim ne pasqyrat tona)Bindu qe s'do u mungoje asgje per ta bere,edhe me syrin tone i shohim atje,,,,,,lart.Me thuaj qe te pelqeu ajo e te ndertuarit vule me Incialet e tua edhe te familjes tende ne te.

Ish befasuese,edhe e bukur.

Me thuaj qe do vish-Jo nderrova mendim,do vish ti!

Mbreterite jane per mbreterit!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 29 Jan 2012 - 12:38

...a je gati per 14 shkurtin?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Sun 29 Jan 2012 - 12:39

Idete tua[You must be registered and logged in to see this image.] c'frymezim ke marre?
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 29 Jan 2012 - 12:41

..kam marre pushim 2 dite....do ikim ne qytetin e dashurise..[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Sun 29 Jan 2012 - 12:42

Une ne ishullin e dashurise i emeruar nga une[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 29 Jan 2012 - 12:45

bobi 10 shkruajti:Une ne ishullin e dashurise i emeruar nga une[You must be registered and logged in to see this image.]
....i zoti kishe pa qene ti..[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Sun 29 Jan 2012 - 12:49

Eямєℓiиdå shkruajti:
bobi 10 shkruajti:Une ne ishullin e dashurise i emeruar nga une[You must be registered and logged in to see this image.]
....i zoti kishe pa qene ti..[You must be registered and logged in to see this image.]
C'ka per te qesh?[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 29 Jan 2012 - 13:19

Koka lart, mend ne koke, zemra ne vend, kembet ne toke. . ...Si mendon?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 13:22

kthjelltesin e mendjes,pastertin e zemres dhe ciltersin e shpirtit

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 29 Jan 2012 - 13:24

Si arrihet kjo,dhe nese e ka arrit dikush deri me sot?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 13:25

me sinqeritet.....te tjerat jane fjale boshe

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 13:26

Ka pak jap ,sa shum pak marrim..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 13:28

reciprokiteti eshte rregullatori i asaj qe kerkojme...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 13:30

...Mungon a nuk vihet re.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 13:32

....sigurisht,por duhet te dalim nga guacka ku jetojme

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 29 Jan 2012 - 13:35

Shkembi shkruajti:me sinqeritet.....te tjerat jane fjale boshe


Sinqeritet...ndaj kujt!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 13:36

ndaj partnerit...e kujt tjeter

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 29 Jan 2012 - 13:38

Perse..ja kam borxh atij nese se bej me veten?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 13:39

Shkembi shkruajti:....sigurisht,por duhet te dalim nga guacka ku jetojme


Mungon thua?........guacke e ndertuar ne menyrene vet ,ndoshta s'vihet re..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 13:40

zgjedhjen jemi ne qe e bejme....kushdo vendos per maredhenien qe vendos per te qene ne rregull me veten ose jo

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 13:43

EmoNa shkruajti:
Shkembi shkruajti:....sigurisht,por duhet te dalim nga guacka ku jetojme


Mungon thua?........guacke e ndertuar ne menyrene vet ,ndoshta s'vihet re..
ne cdo rast do vi dita kur guacka do jet penges ne maredhenien midis partnereve

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 13:45

geeegge .......Jemi kap pas kesaj teme,s'ka tjera.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 8 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 8 e 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi