Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj.... - Faqe 9 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj.... - Faqe 9 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më thuaj....

+36
Ailin
fioll
Neta E
tipi engjellor
Besa
Space
Anakonda
Shkembi
EMI
CuN@BosS/
EpiKada
Golden
Leo_uk
Durrsaku
Erii
Gjeto Gjetani
Aяtємιѕα
Alberti
Єямєℓiиdå
Docteur
leta
LaDescarada
Ajo goca
Maksi
Emona
T_o_n_i
Katniss
WebMaster
Albert
dajti modh
bobi 10
Poeti Dhimbjes
Selda
Darius
Arabela
kasperi
40 posters

Faqja 9 e 14 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 20:49

First topic message reminder :

Më thuaj me zë dhe qartë ku ishe ne oret e vona
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 13:47

mund te postosh ne tema te tjera.....per te mare dhe dhene pergjigje

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 29 Jan 2012 - 13:50

Shkembi shkruajti:zgjedhjen jemi ne qe e bejme....kushdo vendos per maredhenien qe vendos per te qene ne rregull me veten ose jo

Gjithmone fillon nga vetja apo jo...si mund te pretendojme dicka kur as ne vetvete s'qendron e per me shume kur ajo eshte relative..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 13:51

Sikur jan postimet...vetem nese nuk nderlidhen ,me ju .

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 13:53

per mos treguar vetveten gjithmon vendosim relativen...qe ne fund te themi,ishte faji yt

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 29 Jan 2012 - 13:56

Ne fund faji mbetet i te dyve se njeri priste nga ty apsoluten e ti e vetmja qe mund ti ofroje ishte relativja pasi sinqeriteti eshte i till (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 13:59

kur eshte sinqeriteti ne mes...relativja nuk ekziston dhe faji si ngel askujt

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 29 Jan 2012 - 14:05

Si nuk ekziston kur asgje seshte apsolute,realtivja qendron me shume..!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 14:07

nqs nuk ke kuptuar sinqeritetin...ne relativen ke per te ngel

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 29 Jan 2012 - 14:34

Pse u merzit ajo?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 14:36

se besoj se eshte merzit,nuk dinte arsyen qe i that per te hequr avatarin

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 29 Jan 2012 - 14:38

Ja shpjegova pak a shume e sish me qellim te keq..sdi kush tjeter ja tha por une shpreha ate qe pash
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 14:39

ja tha dhe kasperi
por mund tia specifikoje ne p.m.

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 21:09

me thuaj sa esh shpejtesia max e trenit?????
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Anakonda Thu 2 Feb 2012 - 4:44

Me thua sa beson tek dashuria me shikim te pare?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Thu 2 Feb 2012 - 9:29

....Pse disa ju mungon guximi ti thon gjerat Per balle.?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Maksi Thu 2 Feb 2012 - 9:35

sa bore ke ne oborin e shpise tende
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Thu 2 Feb 2012 - 9:49

...Shhuum

...U Merzitet nga un:S

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Vizitor Thu 2 Feb 2012 - 11:08

Me thuaj si je.....te di si te te pergjigjem Emona......

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Thu 2 Feb 2012 - 11:10

Me thuaj pse vall njerezimi ka ikur per lesh Më thuaj.... - Faqe 9 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Thu 2 Feb 2012 - 11:12

me thuaj nje here te dua ,[You must be registered and logged in to see this image.] te them dy here flm
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Vizitor Thu 2 Feb 2012 - 11:12

Me thuaj pse vall me dukesh si palaco cirku ti mua ....? celebrate005

Per klea
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Thu 2 Feb 2012 - 11:13

Sepse jemi njesoj prandaj r -3
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Mar 2012 - 3:43

Me thuaj se cben ti kur trishtohesh?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Mon 26 Mar 2012 - 6:21

Me thuaj a e shikon keshtu?

Te gjithe kane frike nga e verteta,edhe te gjithe se perballojne ate ne mjaft raste,,,,,!!

E kane frike madje kur s'eshte ne favor te tyre.

Shumhere ajo kalon edhe para hundes,edhe serish syri optik behet i verber.

Te gjithe mendojne/me qe jemi te lire,edhe arrijme se na gezon nje kafaz qe e quajne shtepi,nje pune ,ca leke,dashuria ne prani sipas oreksit e deshires,edhe kaq,,,,,,,,,,,,

Me thuaj a mjafton?

Kaq eshte syri ,edhe kaq enigme eshte sa planeti NIBIRU[You must be registered and logged in to see this image.]

bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 26 Mar 2012 - 6:22

Me thuaj.....a te peqen ngjyra e kuqe ty?[You must be registered and logged in to see this image.] ...me thuaj Ca ke per darke?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Mon 26 Mar 2012 - 6:25

Eямєℓiиdå shkruajti:Me thuaj.....a te peqen ngjyra e kuqe ty?[You must be registered and logged in to see this image.] ...me thuaj Ca ke per darke?FIKSIM,POR JO GJITHKUND[You must be registered and logged in to see this image.]

M'kan kallzu per byrek[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 26 Mar 2012 - 6:26

bobi 10 shkruajti:
Eямєℓiиdå shkruajti:Me thuaj.....a te peqen ngjyra e kuqe ty?[You must be registered and logged in to see this image.] ...me thuaj Ca ke per darke?FIKSIM,POR JO GJITHKUND[You must be registered and logged in to see this image.]

M'kan kallzu per byrek[You must be registered and logged in to see this image.]Qeke si une..per hater du me qene blu[You must be registered and logged in to see this image.]

Ju beftee mire[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Mon 26 Mar 2012 - 6:29

Eямєℓiиdå shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
Eямєℓiиdå shkruajti:Me thuaj.....a te peqen ngjyra e kuqe ty?[You must be registered and logged in to see this image.] ...me thuaj Ca ke per darke?FIKSIM,POR JO GJITHKUND[You must be registered and logged in to see this image.]

M'kan kallzu per byrek[You must be registered and logged in to see this image.]Qeke si une..per hater du me qene blu[You must be registered and logged in to see this image.]

Ju beftee mire[You must be registered and logged in to see this image.]Do vini cuc?

Kena atmosfer nen biseda e domino[You must be registered and logged in to see this image.]

Kush mundet nervat kacurrel[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Anakonda Wed 28 Mar 2012 - 19:15

Me thuaj se deri kur do vuaj per ty?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Maksi Wed 28 Mar 2012 - 20:15

si kalove?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Wed 28 Mar 2012 - 20:16

Mire flm

Me thuaj si ma bere gjumin (tongueout)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Maksi Wed 28 Mar 2012 - 20:19

te flesh me ty e kesh ftohte hahah sbehet
me thuaj ku do ikesh?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Wed 28 Mar 2012 - 20:21

Hahahaha eh sa dem bejne endrra ta morte e mira kesaj jete hahahahahaha

Me thuaj e kacarrove jastekun hahaha :541221:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga dajti modh Wed 28 Mar 2012 - 20:23

jo akoma skam shkuar ke jastiku..
me thuaj e lage gjo mrome :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Wed 28 Mar 2012 - 20:25

Hahaha amon ti ku te shkon mendje ca te lag ore me bark tek goja je fut kot hahahahahahaha

Me thuaj tu hapen syt hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga dajti modh Wed 28 Mar 2012 - 20:26

mi hapi ajo Labja .. ma nxorri gjumin krejt :541221: ,
me thuaj si fjete ti juhjjjjj
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Wed 28 Mar 2012 - 20:27

Hahahaha mos luaj gocen se te vras

Me thuaj pak pak mbetur pa gjo me duket hahaha sje burre hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga dajti modh Wed 28 Mar 2012 - 20:30

po kam ngel pa gjo ,, jane bo 5 copi nje lek mi dryq :541221: sjan te gjitha me barre :541221: ..
me thuaj pak je shendosh nai cike 432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Wed 28 Mar 2012 - 20:31

Ufffffffff mo me eshte bere barku marshalla lal hahahahaha

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga dajti modh Wed 28 Mar 2012 - 20:34

e kapa me dore mos te haj me sysh .. :541221: Më thuaj.... - Faqe 9 426788 [Ok] .
po te them naten se po shkoj 432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 9 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 9 e 14 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi