Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj.... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj.... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më thuaj....

+36
Ailin
fioll
Neta E
tipi engjellor
Besa
Space
Anakonda
Shkembi
EMI
CuN@BosS/
EpiKada
Golden
Leo_uk
Durrsaku
Erii
Gjeto Gjetani
Aяtємιѕα
Alberti
Єямєℓiиdå
Docteur
leta
LaDescarada
Ajo goca
Maksi
Emona
T_o_n_i
Katniss
WebMaster
Albert
dajti modh
bobi 10
Poeti Dhimbjes
Selda
Darius
Arabela
kasperi
40 posters

Faqja 2 e 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 20:49

First topic message reminder :

Më thuaj me zë dhe qartë ku ishe ne oret e vona
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 5:52

se ti do qe une te jem engjelli jot
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 5:54

me thuaj pse e mendon ti kete? opsss
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 5:56

se ti nuk do
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 5:59

me thuaj qe ti ben lojra fjalesh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 6:03

me thuaj se ti beson kete per mua
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 6:17

me thuaj cfare te duash pasi te them qe jo nuk e besoj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 6:19

atehere s kam c te them
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 6:23

me thuaj qe nuk do heshtesh gjithmone
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 6:24

Me thuaj te thashe celebrate005


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 6:26

me thuaj prap
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Katniss Fri 15 Apr 2011 - 6:27

...pse toni i fjaleve qe shkruan,len pershtypje qe je i merzitur?
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 6:28

Me thuaj sepse nuk je real edhe nuk do jesh real sepse nuk te besoj me ne asnje lloj menyre


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 6:31

pse nuk e beson ti kete
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 6:32

Me thuaj mos vall klea ka qene e servilizuar dikujt a mos valle keni mor vesh se Kleas forumi nuk do i eci pa ju ketu sepse keshtu jan kur dalin thashethemet nga ju qe kleas ja keni ngritur ju forumin ti me gjith ate zonjushen sa endra keni pare me sy


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 6:34

nuk kuptoj asnji gje dhe nuk ka c me duhet me ate person qe ti po flet
s me intereso se ca thojn te tjeret e ajo
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 6:35

Me thuaj ..sepse sado vone te gjitha dalin ne shesh


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 6:37

c te kam bere une qe ke kete pershtypje per mua me sa di une une ty nuk te kam ber gje perkundrazi ti me ke bere dicka
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 6:39

me thuaj qe nuk po ziheni geeegge geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 6:40

jo engjell une nuk po zihem po klea nuk e di se cfar ka
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 6:41

Albert shkruajti:c te kam bere une qe ke kete pershtypje per mua me sa di une une ty nuk te kam ber gje perkundrazi ti me ke bere dicka

MASHKULLI QE MERET ME THASHETHEME TREGON KARAKTER TE DOBET ALBERTI ..EDHE NJE GJE MP NUK DO TE HAPEN


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 6:45

Klea@Love shkruajti:
Albert shkruajti:c te kam bere une qe ke kete pershtypje per mua me sa di une une ty nuk te kam ber gje perkundrazi ti me ke bere dicka

MASHKULLI QE MERET ME THASHETHEME TREGON KARAKTER TE DOBET ALBERTI ..EDHE NJE GJE MP NUK DO TE HAPEN
nuk po te bej gje dhe nuk po e kuptoj kete shprejen tende ,as po te hofendoj e as dua te me hofendosh,eshte e dyta here qe po e ben e une nuk kam hofenduar njeri ketu thjeshte postoj per qefin ti e debatoj ne disa tema sa mundesi kam te lutem mos hofendo se as te njoh as me njeh
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 6:48

Me thuaj qe ti sme njeh mua po per te folur per mua flet hahaha pse me ben te qesh ..ore Alberti e lem me kaq pa me acaruar kot sepse te thote klea as qe ja vlen te merem as me ty edhe me asnje klea shikon punen e saj edhe ju shikoni punen tuaj te kam len te lire qe te hyshe kety per rrespetktin e dikuj tjeter Alberti uroj mos te kem gabuar


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 6:54

pse te duket ty qe une flas per ty shume ide te mdhaja ke per veten klea po ne qofte se ty te vine iformacione nga plera mua nuk me intersojn dhe nuk dua ti di une thjesht postoj per qefin po tregon se te ngrihen nervat e kjo tregon se ti rrembehesh e merr hak per gjera qe une nuk e di pse se nuk egzistojn ato gjera qe ti po me thua se une nuk flas me njeri
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 6:59

me thuaj qe e kini nder mend te pushoni me keto konflikte te paperfillta 432965 432965 celebrate005 celebrate005
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 7:02

Albert shkruajti:pse te duket ty qe une flas per ty shume ide te mdhaja ke per veten klea po ne qofte se ty te vine iformacione nga plera mua nuk me intersojn dhe nuk dua ti di une thjesht postoj per qefin po tregon se te ngrihen nervat e kjo tregon se ti rrembehesh e merr hak per gjera qe une nuk e di pse se nuk egzistojn ato gjera qe ti po me thua se une nuk flas me njeri

Ah ore Alberti spo e hap me te thashe skan vlere i kam shumezuar me 0


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 7:07

Klea@Love shkruajti:
Albert shkruajti:pse te duket ty qe une flas per ty shume ide te mdhaja ke per veten klea po ne qofte se ty te vine iformacione nga plera mua nuk me intersojn dhe nuk dua ti di une thjesht postoj per qefin po tregon se te ngrihen nervat e kjo tregon se ti rrembehesh e merr hak per gjera qe une nuk e di pse se nuk egzistojn ato gjera qe ti po me thua se une nuk flas me njeri

Ah ore Alberti spo e hap me te thashe skan vlere i kam shumezuar me 0
nuk po te ngacmoj klea e nuk e di pse ti e ben te flas paster po dhe ne qofte se une i thash dikujt disa gjera per ty i thash se ti me ofendove e jo une kujtohu se nderryve pa te drejt kur une debatoja me nje person tjeter e ai person nuk kishe problem te pergjigjeshe po ti me ofendove e u fute e me bere ban te njejten gje po ben e tani e po fantazon me mendjen tende se me ka mesuar bukur dikush une nuk kam nevoj te me mesoj dikush jam ky qe jam e nuk kam turp per veten e as do kem asnjeher
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 7:13

Albert shkruajti:
Klea@Love shkruajti:
Albert shkruajti:pse te duket ty qe une flas per ty shume ide te mdhaja ke per veten klea po ne qofte se ty te vine iformacione nga plera mua nuk me intersojn dhe nuk dua ti di une thjesht postoj per qefin po tregon se te ngrihen nervat e kjo tregon se ti rrembehesh e merr hak per gjera qe une nuk e di pse se nuk egzistojn ato gjera qe ti po me thua se une nuk flas me njeri

Ah ore Alberti spo e hap me te thashe skan vlere i kam shumezuar me 0
nuk po te ngacmoj klea e nuk e di pse ti e ben te flas paster po dhe ne qofte se une i thash dikujt disa gjera per ty i thash se ti me ofendove e jo une kujtohu se nderryve pa te drejt kur une debatoja me nje person tjeter e ai person nuk kishe problem te pergjigjeshe po ti me ofendove e u fute e me bere ban te njejten gje po ben e tani e po fantazon me mendjen tende se me ka mesuar bukur dikush une nuk kam nevoj te me mesoj dikush jam ky qe jam e nuk kam turp per veten e as do kem asnjeher

Meqe ske turp per veten emrin tim mos e mbani pergoj se kuptoj pse humb kohen kot jo per gjo se ne virtualitet sja vlen jo per gjo po jam mesuar me keto gjona zilia te qon ne nje rruge qe ska fund ..e dyta nuk fantazon Klea apo thote nje dicka qe se ka degjuar po njerezit sa te zihen me ty vin tek une sa te zihen me mua vin tek ju edhe kjo me ben te qesh shume lali nese pak rendesi ka ..Mjaft sepse nuk dua lemsh ne teme me gjera koti


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga T_o_n_i Fri 15 Apr 2011 - 7:17

me thuaj mos valle plasi lufta e 3 botrore :siurdho:
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 7:40

Klea@Love shkruajti:
Albert shkruajti:
Klea@Love shkruajti:
Albert shkruajti:pse te duket ty qe une flas per ty shume ide te mdhaja ke per veten klea po ne qofte se ty te vine iformacione nga plera mua nuk me intersojn dhe nuk dua ti di une thjesht postoj per qefin po tregon se te ngrihen nervat e kjo tregon se ti rrembehesh e merr hak per gjera qe une nuk e di pse se nuk egzistojn ato gjera qe ti po me thua se une nuk flas me njeri

Ah ore Alberti spo e hap me te thashe skan vlere i kam shumezuar me 0
nuk po te ngacmoj klea e nuk e di pse ti e ben te flas paster po dhe ne qofte se une i thash dikujt disa gjera per ty i thash se ti me ofendove e jo une kujtohu se nderryve pa te drejt kur une debatoja me nje person tjeter e ai person nuk kishe problem te pergjigjeshe po ti me ofendove e u fute e me bere ban te njejten gje po ben e tani e po fantazon me mendjen tende se me ka mesuar bukur dikush une nuk kam nevoj te me mesoj dikush jam ky qe jam e nuk kam turp per veten e as do kem asnjeher

Meqe ske turp per veten emrin tim mos e mbani pergoj se kuptoj pse humb kohen kot jo per gjo se ne virtualitet sja vlen jo per gjo po jam mesuar me keto gjona zilia te qon ne nje rruge qe ska fund ..e dyta nuk fantazon Klea apo thote nje dicka qe se ka degjuar po njerezit sa te zihen me ty vin tek une sa te zihen me mua vin tek ju edhe kjo me ben te qesh shume lali nese pak rendesi ka ..Mjaft sepse nuk dua lemsh ne teme me gjera koti
berti nje shok ka dhe ky eshte xhoni e as me vete ne mendje se ai person flet keq per mua si dhe une per te
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 7:48

Me thuaj te thashe te than me thuaj pfffffffffff


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga T_o_n_i Fri 15 Apr 2011 - 7:48

me thuaj lol qe me kaq do e mbyllni kete diskutim se ska lezet jo miu jo macja qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 8:19

:429293:
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Fri 15 Apr 2011 - 8:21

brigadier me thuj te pelqej nusja qe te gjeta ??????
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga T_o_n_i Fri 15 Apr 2011 - 8:22

ku nusja pra
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Sun 24 Apr 2011 - 2:15

me thuaj aje e gatshme te shetisum pak te :28337:
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Apr 2011 - 2:41

Me thuaj ate qe zemra ta ndjen te me thuash mos me thuaj ate qe mendja ta perpunon sepse zhgenjehesh


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Sun 24 Apr 2011 - 7:00

me thuj qe cdo gja asht e vertete e nuk menoj kot
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Apr 2011 - 7:09

Me thuaj se casti momenti i mendimeve te tuaja i perkasin vetem edhe pervetem Kleas


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Sun 24 Apr 2011 - 7:15

Me thuaj ...Se si Arrite te me zhgenjesh ne kete menyr

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 24 Apr 2011 - 10:45

Me thuaj...

Me thuaj, moj mektare, e pashpirte.
Mashtrimi, a te ther ndonjehere si thike.
Nxehtesia e lotit, a ti djeg ndopak syte.
Enderrat e llahtarshme, gjumin a ta trazojne.
Me thuaj pra, si une, edhe sa te tjere fatzi.
Shijen e tradhtise prej teje, do t'a provojne.

© Saimiri... Prill - 2011
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 2 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi