Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam Mesuar Se...

+62
il conte
ilenia
Burrelsja
Kristii
Esba
fioll
Princ
Arian 123
Xhan
bekimi
Neta E
Intriganti
Samuela
AlbHACK
Ariel
Sasha
tipi engjellor
An0nim
Fata
era85
zymer
Shuke
*Sweety*
Leo_uk
Labja
Anakonda
Shkembi
Next
exploreri
Free spirit
qershicka
e panjohura
Alberti
Dori_sweet
Katniss
Besa
Ajo goca
Klio
Aяtємιѕα
Darius
ENZO
EMI
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
dajti modh
**Jeta**
Maksi
Yll Qielli
Medina
kasperi
Albert
EpiKada
Fragolina
Kukulla vogel
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Alisa
Durrsaku
Arabela
WebMaster
66 posters

Faqja 4 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 5:10

First topic message reminder :

Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea celebrate005


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 2 May 2012 - 0:26, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sat 8 Oct 2011 - 9:47

se dajti o i mire[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sat 8 Oct 2011 - 9:48

se Arabela ciceron bukur Kam Mesuar Se... - Faqe 4 426788 Kam Mesuar Se... - Faqe 4 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 8 Oct 2011 - 10:11

Kam mesuar se ndonjehere edhe pse nuk e kemi nder mend te jemi pjese "e nje mbledhje duam me domosdoshmeri qe ftesa te trokase ne dyert tona"!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sat 8 Oct 2011 - 10:18

kam mesuar se ..
e verteta le te jete, si te jete ..
eshte nje ilac i mire..
per nje gjume me te qete ....
...................................... celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Klio Sat 8 Oct 2011 - 10:19

Kam mesuar te jem e duruar per te fituar.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Tue 11 Oct 2011 - 6:42

se sipas veprave marrin te gjithe cmimin,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Tue 11 Oct 2011 - 6:43

dajti jeton ne usa
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Tue 11 Oct 2011 - 6:53

se durrsaku ka fillu pune ne poste Kam Mesuar Se... - Faqe 4 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Tue 25 Oct 2011 - 3:05

Temat e njejta u BASHKU NE NJE..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga EMI Tue 25 Oct 2011 - 3:08

SE JAM TU I BO LOMSH TE GJITH..KUDO QE SHKOJ TE GJITH KAN SIMPATI PER MUA...QYQA, PO CA U BO KSHTU ME, PO UNE SPO BOJ ASIGJO MI... (sorry) [724516]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Ajo goca Tue 25 Oct 2011 - 9:28

njerezit e mir jan gjithm te pafat ...
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Tue 25 Oct 2011 - 9:31

Ajo goca shkruajti:njerezit e mir jan gjithm te pafat ...

..Cka thu moj nake..Seshte ashtuuu

..Se gjalle epaskna naken [TePuC] [TePuC] [TePuC]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Ajo goca Tue 25 Oct 2011 - 9:32

EmoNa shkruajti:
Ajo goca shkruajti:njerezit e mir jan gjithm te pafat ...

..Cka thu moj nake..Seshte ashtuuu

..Se gjalle epaskna naken [TePuC] [TePuC] [TePuC]


nga ti kemi ndo1
te re ? ndonje fejese :P
geeegge geeegge hahahh gjall mi gjall :P ahhahah [TePuC] [TePuC]
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Tue 25 Oct 2011 - 9:34

Ajo goca shkruajti:njerezit e mir jan gjithm te pafat ...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Tue 25 Oct 2011 - 9:35

Ajo goca shkruajti:
EmoNa shkruajti:
Ajo goca shkruajti:njerezit e mir jan gjithm te pafat ...

..Cka thu moj nake..Seshte ashtuuu

..Se gjalle epaskna naken [TePuC] [TePuC] [TePuC]


nga ti kemi ndo1
te re ? ndonje fejese :P
geeegge geeegge hahahh gjall mi gjall :P ahhahah [TePuC] [TePuC]

Hahah Jo moj..Me pas gjo te 3 e merr veshh i ter forumi :P

Nga ty..??

Kishte kohh pa t'paaaaaaa...Me mori malli per ty spilushje [TePuC] [TePuC]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Tue 25 Oct 2011 - 9:35

Ajo goca shkruajti:
EmoNa shkruajti:
Ajo goca shkruajti:njerezit e mir jan gjithm te pafat ...

..Cka thu moj nake..Seshte ashtuuu

..Se gjalle epaskna naken [TePuC] [TePuC] [TePuC]


nga ti kemi ndo1
te re ? ndonje fejese :P
geeegge geeegge hahahh gjall mi gjall :P ahhahah [TePuC] [TePuC]

Hahah Jo moj..Me pas gjo te 3 e merr veshh i ter forumi :P

Nga ty..??

Kishte kohh pa t'paaaaaaa...Me mori malli per ty spilushje [TePuC] [TePuC]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Ajo goca Tue 25 Oct 2011 - 9:36

EmoNa shkruajti:
Ajo goca shkruajti:
EmoNa shkruajti:
Ajo goca shkruajti:njerezit e mir jan gjithm te pafat ...

..Cka thu moj nake..Seshte ashtuuu

..Se gjalle epaskna naken [TePuC] [TePuC] [TePuC]


nga ti kemi ndo1
te re ? ndonje fejese :P
geeegge geeegge hahahh gjall mi gjall :P ahhahah [TePuC] [TePuC]

Hahah Jo moj..Me pas gjo te 3 e merr veshh i ter forumi :P

Nga ty..??

Kishte kohh pa t'paaaaaaa...Me mori malli per ty spilushje [TePuC] [TePuC]

hahhahhahah ....... as nga un mii ..... hehee edhe mu mii shpirtushee 432965 432965 432965
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Tue 25 Oct 2011 - 21:05

se persona te se njejtes moshe,,,,njeri ka inteligjence shume te kenaqshme e tjera flet si per pasneser,,,ec e gjeje arsyen,,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Tue 25 Oct 2011 - 21:11

kur fle shume budallallepsesh
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Tue 25 Oct 2011 - 21:19

se jeta do afrohet,,,pastaj do largohet,,,,ohhhh c'lupe zmadhuese te perdor une e gjora atehere???
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Tue 25 Oct 2011 - 21:35

arabela eshte shpirt njeriu
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga EMI Tue 25 Oct 2011 - 21:51

qe jeta nganjeher eshte kaq e pa drejt, sa nuk dim ku te gjejme forc per te ec perpara....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Tue 25 Oct 2011 - 21:54

se cdo gje qe behet pjese e jetes sone sjell ndryshim tek ne,,,na ben ne ate qe neser do jemi,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 28 Oct 2011 - 12:36

... sa me i drejte te jesh ne jete, aq me shume do te vuash.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga EMI Fri 28 Oct 2011 - 12:37

Saimiri shkruajti:... sa me i drejte te jesh ne jete, aq me shume do te vuash.
nderroje njeher koncept mo SAIMIRO se mbase po te ecen me shume.... geeegge [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 28 Oct 2011 - 12:38

EMI shkruajti:
Saimiri shkruajti:... sa me i drejte te jesh ne jete, aq me shume do te vuash.
nderroje njeher koncept mo SAIMIRO se mbase po te ecen me shume.... geeegge [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Po, po tashme sigurisht qe kam nderruar koncept e sidomos me disa koka... [724516]
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga EMI Fri 28 Oct 2011 - 12:45

hahahha mir ben fundja nuk kemi dhe shume kohe me e vra mendjen kaq shume, erdhi 2011 dhe plluq...iku bota per..... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Sat 29 Oct 2011 - 0:32

Kryesisht vendimet me serioze te jetes mirren ne moshe jo shume serioze [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Besa Sat 29 Oct 2011 - 2:40

Kam mesuar se mund te shkosh shume me gjate, pas asaj qe mendon se s'mundesh me.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 29 Oct 2011 - 2:57

..Te shikoj te ardhmen sepse e kaluara eshte pas meje !!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga EMI Sat 29 Oct 2011 - 11:20

Te miren qe i ben nje miku shkruaje ne rere...dhe ate te mire qe te ben nje mik gdhende ne gure....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Katniss Sat 29 Oct 2011 - 11:23

bobi 10 shkruajti:Kryesisht vendimet me serioze te jetes mirren ne moshe jo shume serioze [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

:0x9CLmqG1l:

Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Sun 30 Oct 2011 - 2:07

,duke adhuruar shkrimtare
filozofe
politikane
etj etj i heqim nga nje tulle vetes ouhoo me mbivleresime [excited]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 2:09

jo po nje varg tulla .... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 30 Oct 2011 - 2:09

se gripi ta heq oreksin,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Sun 30 Oct 2011 - 2:10

EMI shkruajti:jo po nje varg tulla .... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
:lol!: :lol!: heheheheh frike te kesh [excited]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 2:11

po po ce pyt ja po fshihem stoel amon mos me gjej se do me boke namin... (tongueout)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Sun 30 Oct 2011 - 2:14

EMI shkruajti:po po ce pyt ja po fshihem stoel amon mos me gjej se do me boke namin... (tongueout)

Pa tulla e me bo namin s'shkon [QeSh]

Largqofte (tongueout)


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 2:16

ashtu e....ti cuno nderro foto, se ky hamshori u be boz.... Kam Mesuar Se... - Faqe 4 426788 Kam Mesuar Se... - Faqe 4 426788 Kam Mesuar Se... - Faqe 4 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Sun 30 Oct 2011 - 2:18

Lere ne hall te vet [QeSh]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 4 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi